up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

DMT

DMT Borealis X-Men

plus
  • Play videoDMT Borealis X-Men
  • DMT Borealis X-Men

DMT Borealis X-Men

Opis produktu DMT Borealis X-Men

Model ten był uważany spełniać rowerzystów, którzy poszukują prostego buta w warunkach zamknięcia, ale wyposażone jednocześnie sztywny podeszwy.

Jeśli szukasz DMT Borealis X-Men, masz szczęście. W sklepie rowerowy znajdziesz najlepsze ceny, możesz mieć pewność, że znajdzie to w bikeinn. Nie czekaj dłużej i złóż zamówienie produktów Obuwie męskie. bikeinn oferuje ekskluzywne produkty Buty rowerowe dla wielu aktywności. Buty rowerowe zaprojektowane są by odpowiedzieć twoim potrzebom i wymaganiom.

Cechy DMT Borealis X-Men

Zamknięcia
Kolor

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up