up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

DMT

DMT Centaurus MTB Shoes

plus
  • Play videoDMT Centaurus MTB Shoes
  • DMT Centaurus MTB Shoes

DMT Centaurus MTB Shoes

Opis produktu DMT Centaurus MTB Shoes

Ten but spełnia potrzeby rowerzysty, który szuka buta gościnnie jedynym, który nie jest zbyt sztywna, ale w tym samym czasie, z górnej wykonane w poszukiwanych i niezawodnych materiałów i zamknięcia.

Nie czekaj dłużej i kupuj DMT Centaurus MTB Shoes - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na bikeinn znajdziesz inne produkty Buty rowerowe w kategorii Obuwie męskie, co dopełni twój zakup. Kupuj DMT Centaurus MTB Shoes i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Buty rowerowe i wybrać coś dla siebie.

Cechy DMT Centaurus MTB Shoes

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up