Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

DMT

DMT KR1

DMT KR1

DMT KR1

DMT KR1

  • DMT KR1
  • DMT KR1
  • DMT KR1
  • DMT KR1
  • DMT KR1
  • DMT KR1

DMT KR1

Opis produktu DMT KR1

To, co osiągnęliśmy dzięki nowej technologii 3D Knit, to rewolucja. Niesamowicie miękki, otaczający but zapewnia doskonałą wydajność. Dzięki opracowanej technologii 3D Knit będziesz gotowy do przekroczenia swoich sportowych ograniczeń, jednocześnie ciesząc się największym możliwym dobrem dla stopy. Nowa generacja obuwia rowerowego.

Technologia Intarsia 3D Knit powstała z chęci stworzenia najbardziej wydajnego obuwia pod względem skuteczności jazdy. Materiał złożony z tysięcy splecionych nitek, które owijają stopę jak skarpety, zapewniając najwyższe standardy lekkości, wygody i oddychalności.

Rezultat namiętnej współpracy z Elia Viviani, włoską i olimpijską mistrzynią kolarstwa, KR1 to pierwsze buty 3D Knit Dmt, koncentrat technologii dedykowany pro-rowerzystom, który z powodu swojej innowacyjności w dziedzinie jazdy na rowerze odważyliśmy się nazwać to rewolucja. Korzystając z całego naszego doświadczenia w dziedzinie "dzianiny", z najbardziej zaawansowanymi maszynami opracowaliśmy cholewkę z splecionych nici, skarpetę, która zapewnia wyjątkowy poziom komfortu. Gdy spróbujesz, nie będziesz mógł wrócić.

Funkcje:

Kostka w kołnierz z elastycznym ściągaczem zapewnia idealne i wygodne dopasowanie.

W kształcie, bez marnowania materiału, bez żadnego zszywania i klejenia.

Wzmocniony palec i pięta dla ukierunkowanego wsparcia strukturalnego.

Dopasowana krzywizna i kąty zapewniają ergonomię i komfort w harmonii z ruchem pedałowania.

Górna w trójwarstwowej trójwymiarowej dzianinie.

Grubsza wzmocniona strefa centralna, aby zmaksymalizować komfort i wsparcie pod kablami Boa.

Zintegrowane trójwymiarowe dzianiny dla pętli Boa.

Dane techniczne:

Połowa wielkości 37,5> 45,5

Wagagr 240 (rozmiar 41)

Podeszwa:

Anatomiczna podeszwa węglowa z otworami wentylacyjnymi + idealna równowaga między sztywnością a komfortem dzięki zastosowaniu węglowych wkładek antypoślizgowych UDFAW 150 +

Górny:

pełna konstrukcja dzianiny 3D ze zintegrowaną taśmą 3mm w strefie nacisku

Sockliner:

anatomiczny, lekki i oddychający

Obcas:

krótszy i węższy dla maksymalnego komfortu i trzymania pięty

Zamknięcie:

1 pokrętło IP1 Boa®


Dodatkowo, DMT KR1 w kategorii Obuwie męskie z naszego sklepu online rowerowy, znajdziesz inne powiązane produkty Buty rowerowe. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki DMT, w bikeinn, znajdziesz produkty rowerowy, które również Cię zainteresują. DMT koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia rowerowy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Podobne produkty

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij