Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

DMT

DMT Libra

  • DMT Libra
  • DMT Libra

DMT Libra

Opis produktu DMT Libra

? Waga? Produkt był uważany stanowić alternatywę dla klienta, który chce sztywny but, z prostego i niezawodnego zamknięcia.

DMT Libra jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie rowerowy znajdziesz DMT Libra i powiązane produkty. Nasza gama produktów Buty rowerowe została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy DMT Libra

Właściwości
Zamknięcia
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Wzór bolt z dmt libra

-

Witam, Czy mógłbyś dać mi znać wzór śruby DMT Libra? Dzięki!

Nasi eksperci odpowiadają

Cześć,

Dmt Libra jest kompatybilny z pedałami SPD-Sl.


Pozdrowienia.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij