up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

DMT

DMT Pegasus Road Shoes

plus
  • Play videoDMT Pegasus Road Shoes
  • DMT Pegasus Road Shoes

DMT Pegasus Road Shoes

Opis produktu DMT Pegasus Road Shoes

Ten but spełnia potrzeby rowerzysty, który szuka buta z jedynym, który nie jest zbyt sztywna, ale że posiada górną i zamknięcie wykonane w poszukiwanych i niezawodne materiały.

Kupuj swoje ulubione Obuwie męskie modele i ciesz się rowerowy. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu DMT Pegasus Road Shoes. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu DMT Pegasus Road Shoes, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w rowerowy telefonicznie lub email.

Cechy DMT Pegasus Road Shoes

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up