up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

DMT

DMT Taurus X-Men

plus
  • Play videoDMT Taurus X-Men
  • DMT Taurus X-Men

DMT Taurus X-Men

Opis produktu DMT Taurus X-Men

Ten but spełnia oczekiwania rowerzystów, poszukujących buta z podeszwą, która nie jest zbyt sztywna, ale równocześnie z górną w poszukiwaniu i niezawodnym materiałem oraz zamknięciem.

Kochasz rowerowy? Kupuj DMT Taurus X-Men i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: DMT. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Obuwie męskie we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania rowerowy, modele Buty rowerowe zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy DMT Taurus X-Men

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up