Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

DMT

DMT Taurus

  • DMT Taurus
  • DMT Taurus

DMT Taurus

Opis produktu DMT Taurus

Ten but spełnia oczekiwania rowerzystów, poszukujących buta z podeszwą, która nie jest zbyt sztywna, ale równocześnie z górną w poszukiwaniu i niezawodnym materiałem oraz zamknięciem.

W bikeinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla rowerowy, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem DMT Taurus? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w bikeinn w katalogu Obuwie męskie i kategorii Buty rowerowe oferujemy produkty rowerowy, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Cechy DMT Taurus

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij