up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

DMT

DMT Vega 2.0 Wenwu

plus
  • Play videoDMT Vega 2.0 Wenwu
  • DMT Vega 2.0 Wenwu

DMT Vega 2.0 Wenwu

Opis produktu DMT Vega 2.0 Wenwu

VEGA to absolutna innowacja. But, który urodził się we Włoszech, a rozwinął łącząc materiały i know-how technicznego sportowiec. Dbałość o szczegóły, elegancka linia i czyste świętować najlepsze cechy z VEGA: od soli w włókna węglowego użytego w biznesie lotniczym też do thermofixed górna i dodatkowe napowietrzona dzięki wykorzystaniu materiałów MICRO1 i CELL MICRO AIR, aby Zamknięcie stałe i zapewnmiona z Boa System. VEGA jest dla rowerzystów najbardziej wymagających, że wyścigi dla godzin i udaje się maksymalnie z butami do ostatniego "pływa".

Jeśli szukasz DMT Vega 2.0 Wenwu, masz szczęście. W sklepie rowerowy znajdziesz najlepsze ceny, możesz mieć pewność, że znajdzie to w bikeinn. Nie czekaj dłużej i złóż zamówienie produktów Obuwie męskie. bikeinn oferuje ekskluzywne produkty Buty rowerowe dla wielu aktywności. Buty rowerowe zaprojektowane są by odpowiedzieć twoim potrzebom i wymaganiom.

Cechy DMT Vega 2.0 Wenwu

Zamknięcia
Kolor

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up