up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

DMT

DMT Vega 2.0 Wenwu

plus
  • Play videoDMT Vega 2.0 Wenwu
  • DMT Vega 2.0 Wenwu

DMT Vega 2.0 Wenwu

Opis produktu DMT Vega 2.0 Wenwu

VEGA to absolutna innowacja. But, który urodził się we Włoszech, a rozwinął łącząc materiały i know-how technicznego sportowiec. Dbałość o szczegóły, elegancka linia i czyste świętować najlepsze cechy z VEGA: od soli w włókna węglowego użytego w biznesie lotniczym też do thermofixed górna i dodatkowe napowietrzona dzięki wykorzystaniu materiałów MICRO1 i CELL MICRO AIR, aby Zamknięcie stałe i zapewnmiona z Boa System. VEGA jest dla rowerzystów najbardziej wymagających, że wyścigi dla godzin i udaje się maksymalnie z butami do ostatniego "pływa".

Znasz wszystkie cechy, które sprawiają, że DMT Vega 2.0 Wenwu jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię DMT Vega 2.0 Wenwu, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym bikeinn. Nasza szeroka kolekcja Buty rowerowe zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z rowerowy w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w bikeinn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Cechy DMT Vega 2.0 Wenwu

Zamknięcia
Kolor

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up