Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

DMT

DMT Vega 2.0

  • DMT Vega 2.0
  • DMT Vega 2.0

DMT Vega 2.0

Opis produktu DMT Vega 2.0

VEGA to absolutna innowacja. But, który urodził się we Włoszech, a rozwinął łącząc materiały i know-how technicznego sportowiec. Dbałość o szczegóły, elegancka linia i czyste świętować najlepsze cechy z VEGA: od soli w włókna węglowego użytego w biznesie lotniczym też do thermofixed górna i dodatkowe napowietrzona dzięki wykorzystaniu materiałów MICRO1 i CELL MICRO AIR, aby Zamknięcie stałe i zapewnmiona z Boa System. VEGA jest dla rowerzystów najbardziej wymagających, że wyścigi dla godzin i udaje się maksymalnie z butami do ostatniego "pływa".

Wszystkie produkty rowerowy z kategorii Buty rowerowe mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W bikeinn znajdziesz szeroki wybór Obuwie męskie produktów od DMT. DMT Vega 2.0 w cenie 200.49 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Cechy DMT Vega 2.0

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij