up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Elite

Elite Arion Turbotrener

Elite Arion Turbotrener

Elite Arion Turbotrener

plus
  • Play videoElite Arion Turbotrener
  • Elite Arion Turbotrener
  • Elite Arion Turbotrener
  • Elite Arion Turbotrener

Elite Arion Turbotrener

Opis produktu Elite Arion Turbotrener

Elite Arion Roller został zaprojektowany do treningu na rowerze stacjonarnym lub rozgrzewki przed wyścigiem w miejscu zawodów, ponieważ jest lekki, łatwy w transporcie i bardzo wytrzymały.

Rolki paraboliczne umożliwiają regulację w 10 różnych pozycjach oraz minimalizują hałas i zużycie opony. Są kompatybilne z rowerem górskim i rowerem szosowym oraz ze wszystkimi systemami rowerowymi, dzięki czemu możesz udostępniać informacje, planować bezpłatne treningi, mierzyć kadencję i rytm oraz poprawiać swoje wyniki.

Te rolki rowerowe są wykonane z poliamidu i włókna szklanego , co czyni je bardzo odpornymi. Mają zintegrowaną platformę, która ułatwia wsiadanie i wysiadanie z roweru. Lekkość i prostota, dzięki czemu można skoncentrować się na Roller oferując szkolenia praktycznego maksymalną o optymalnej wydajności i niezawodnościCechy:


- Bardzo lekka rama (ok. 7 kg), bardzo silny, w szklanym poliamidu wzmocnionego włóknem


- Wałki, paraboliczne o średnicy 85mm w środku i 100 mm po bokach, ułatwiają utrzymanie równowagi na rowerze


- Maksymalną kontrolę i łatwość pedałowania, koła jest prowadzone w kierunku środka rolki


- Idealnie gładka powierzchnia rolek, a związek w antystatycznego tworzywa sztucznego zmniejszenia hałasu i zużycia opon


- Platforma wbudowane w konstrukcji na łatwiejszy montaż i demontaż


- Kompatybilny z rowerów szosowych i MTB


- Kompaktowy i składany, co ułatwia przechowywanie


Zamawiaj Elite Arion Turbotrener i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Elite Arion Turbotrener, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Elite Arion Turbotrener w magazynie w cenie 181.49 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Trenażery, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Elite Arion Turbotrener

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Łatwy w użyciu i przechowywaniu

-

Bardzo praktyczny i cichy. Łatwy w użyciu. Łatwe do przechowywania. Doskonały stosunek jakości do ceny. Bardzo szybka dostawa.

Rewelacyjny

-

Niezwykle praktyczny wałek. Prosty w montażu i bardzo dobrze się przesuwa.

Elitarny walec arionowy

-

Wszystko super, bardzo szybka dostawa artykułu

Bardzo dobrze

-

Dobry produkt, szybka dostawa. Jestem bardzo usatysfakcjonowany.

Bardzo zadowolony

-

Bardzo zadowolony z produktu i dostawy (przyjedź przed terminem)

Pełne szkolenie

-

Produkt spełnia oczekiwania, ma dużą jakość, daje możliwość zróżnicowanego i jakościowego treningu, zaletą rolki stałej z mojego punktu widzenia jest to, że nie wymaga ona określonego sworznia, a zużycie kół jest bardziej ograniczone i jednorodne, doskonalenie techniki, a to wymaga zachowania równowagi.

Podwójne uczucie

-

Bardzo dobrze, bo jak umieściłem w tytule mam podwójne przeczucie, że produkt jest znakomity i za dobrą cenę, ale najważniejsze jest to, że otrzymałem go 1 miesiąc i 25 dni po zamówieniu i powiedziałem, że jest w magazynie . Miałem właśnie zawiesić zakup, gdy powiadomili mnie, że nadchodzi. Powiedz też, że klucz imbusowy, który przynosi do poruszania rolkami, jest trochę słaby. Reszta bardzo zadowolona.

Świetny produkt

-

Kupiony podczas blokady. Doskonały sklep i nienaganna dostawa. Bardzo lekkie i wygodne rolki do otwierania i zamykania. Łatwy w użyciu, w ciągu 5 minut jesteś już w pełni przystosowany. Nie mając nastawnego oporu musisz ćwiczyć zwinność, ale grając ze skrzynią biegów, możesz pulsować dobrze. Bardzo głośny z oponami MTB nawet przy niskim profilu. Zalecany do miękkich opon lub dedykowany do rolek.

Elitarny arion

-

Bardzo praktyczny i składany wałek do przechowywania, zajmuje niewiele miejsca, jest cichy podczas zwijania. Przy pierwszej jeździe na raz trudno jest zachować stabilność. Ale po 30 minutach można to łatwo zrobić. Jestem zadowolony z zakupu i jest cichy, a czujniki, które noszę na rowerze, pozwalają na dobry trening.

Doskonały do konserwacji fizycznej !!

-

Jestem zadowolony z produktu. Jest to produkt wysokiej jakości. W ppio trochę to przeraża, ale w kilku treningach udaje mi się robić 10-15 min ciągłego wałka, aż do ukończenia 45 minut sesji. Bikeinn jest poważną firmą i wysłał walec zgodnie z harmonogramem. Bardzo dobrze !!!! Olé !!!!

Wałek airon

-

Doskonały wałek. W przypadku MTB z oponami z kolcami robi to dużo hałasu.

Molt bon producte

-

Doskonałe produkty!

Doskonała cena i produkt

-

Kupiłem te bezpłatne wałki w tej erze nagłych wypadków. więc użyłem ich nie tylko do klasycznego zastosowania do ogrzewania, ale także do treningu. po 20 dniach użytkowania mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony: używam ich z rowerem górskim w rozmiarze l z kołami 29 "i nie ma żadnych problemów. Pomagają mi one rozwijać równowagę i wykonywać ćwiczenia ze zwiększaniem / zmniejszaniem wysiłku. wyraźnie dla ci, którzy są naprawdę dobrze wyszkoleni, nie mogą symulować stromych podjazdów z częstotliwościami pedałowania poniżej 50/60 obr./min i mocami wyższymi niż 250/300 W. Z tego powodu konieczne jest zorientowanie się na produkty spoza kategorii wolnych rolek.

Dobry stosunek jakości do ceny

-

Stabilny i praktyczny wałek.

Jakość bardzo dobra cena.

-

Jest to bardzo dobrze zbudowany i bardzo lekki wałek rolkowy. W nieco ponad 5 minut. już pozostajesz w tym bez trudności. Bardzo szybka wysyłka i bardzo wąska cena.

Bardzo zadowolony z zakupu

-

Idealny na te dni kwarantanny, bardzo praktyczny i łatwy w użyciu.

Bardzo dobry produkt

-

Atrakcyjna cena i naprawdę szybka dostawa. Rolka z bardzo dobrej jakości, stabilnych i dobrych materiałów. Bardzo praktyczny do rozgrzewki.

Czy jest to procent?

-

Doskonały

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up