Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Elite

Elite Sterzo Smart Support

  • Elite Sterzo Smart Support
  • Elite Sterzo Smart Support

Elite Sterzo Smart Support

Opis produktu Elite Sterzo Smart Support

We współpracy z Zwift Elite wypuściło Sterzo Smart wyłącznie dla użytkowników społeczności Zwift. Aby użyć Sterzo Smart, wystarczy umieścić rower na płycie sterującej i podłączyć urządzenie do Zwift! Parując z oprogramowaniem przez Bluetooth, Sterzo Smart połączy się ze Zwiftem, abyś mógł kontrolować swojego awatara na ekranie, wyprzedzać innych rowerzystów i ustawiać się, aby wykorzystać przeciąg.Zamawiaj Elite Sterzo Smart Support, korzystając z naszej oferty Szkolenie i konkurencja i kolekcji Akcesoria treningowe. Zapoznaj się z produktami rowerowy na bikeinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie rowerowy. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Akcesoria treningowe w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie bikeinn!

Cechy Elite Sterzo Smart Support

Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Akcesoria do rolek

-

Jest to idealne akcesorium, aby uczynić treningi w pomieszczeniu przyjemniejszymi, używam Zwift, łatwo było go podłączyć i ustawić, więcej zabawy na szlakach MTB

Idealny dodatek do walca

-

To definitywne akcesorium do sesji rolkowych w Zwift, łatwe do łączenia i konfiguracji, pozwala rysować zakręty, dzięki czemu wrażenia są znacznie bardziej realne, szczególnie na trasie MTB.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij