Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Elite

Elite Sterzo Support

  • Elite Sterzo Support
  • Elite Sterzo Support

Elite Sterzo Support

Opis produktu Elite Sterzo Support

Podpora przedniego koła Elite Sterzo z funkcją kierowania to poręczny dodatek do Twojego trenażera rowerowego.

Dzięki podparciu przedniego koła zapewniasz, że Twoje przednie koło pozostaje na swoim miejscu i masz stabilną „pozycję do jazdy”.
Cechą szczególną tego wspornika przedniego koła jest to, że część, w której jest zamontowane przednie koło, ale jest zamocowana w jednym miejscu.
Dzięki temu masz prawie wrażenie, że naprawdę sterujesz podczas huśtania.
Aby zapewnić jeszcze bardziej stabilne zachowanie podczas jazdy, podczas gdy Ty możesz kierowaćZ Elite Sterzo Support można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Elite i ich produkty do rowerowy, odwiedź naszą kategorię Szkolenie i konkurencja, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na bikeinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Elite Sterzo Support

Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij