up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Elite

Elite Tri Box Specjalny Plecak Traithlon

plus
  • 360Elite Tri Box Specjalny Plecak Traithlon
  • Play videoElite Tri Box Specjalny Plecak Traithlon
  • Elite Tri Box Specjalny Plecak Traithlon

Elite Tri Box Specjalny Plecak Traithlon

Opis produktu Elite Tri Box Specjalny Plecak Traithlon

Plecak Elite Tri Box Triathlon został zaprojektowany tak, aby w pełni zaspokoić potrzeby zaawansowanego sportowca, ponieważ oferuje cztery sposoby jego użytkowania, a gdy chcesz go przechowywać, będziesz mieć tę zaletę, że można go złożyć i łatwo ściśnąć .

To elitarne pudełko pozwala nosić go w TRYBIE STANDARDOWYM , najczęściej stosowanym przez sportowców o niskiej aktywności podczas zawodów, ponieważ zapewnia otwór w górnej pokrywie, w którym znajduje się szeroki i podzielony przedział na torbę rowerową i torbę wyścigową. Rozszerz go, aby mieć wszystko pod ręką.

W TRYBIE PRO tego plecaka dla profesjonalnych sportowców możesz umieścić buty na rowerze i zostawić buty wyścigowe przed pudełkiem. TRYB LITE umożliwia szybkie przejście w małych przestrzeniach, ponieważ możesz zdjąć górną pokrywę i umieścić ją poniżej, aby zaoszczędzić głośność w danym obszarze.

Wreszcie, PRO LITE MODE jest idealny dla zaawansowanych sportowców z bardzo małą przestrzenią, w której można tylko rozłożyć jedną z toreb na buty i wyjąć połowę torby, aby umieścić ją poniżej, co znacznie zmniejsza objętość.

Ten plecak triathlonowy zawiera ręcznik zapewniający wygodne przejście i wewnętrzną torbę do oddzielania mokrej odzieży suchej odzieży. Tri pole może być stosowane w 4 różnych sposobów, w oparciu o specyficzne wymagania sportowca lub cechy strefy przejściowej (używany zgodnie z przepisami konkursu)

Cechy:

STANDARD "Setup:

idealny do triatlonu, które nie biorą udziału w licznych imprezach, ale nadal wolą zachować organiztion ich biegu. Wystarczy otworzyć pokrywę górną poprzez obrót, wyjąć 2 torebki (torby rowerowe i wyścigowe) i powiesić je przed Tri Box ich rzepy, a wszystkie narzędzia zostaną uporządkowane

PRO "Setup:

idealny dla profesjonalnych triatlonu, które muszą jak najszybciej przygotować strefę przejściową. Wystarczy otworzyć górną pokrywę poprzez obrót, usuń 2 torby (torby rowerowe i wyścigowe), wyjąć torebkę T1, powiesić buty kolarskie na rowerze, włóż pusty T1 buta torba i powiesić buta T2 torbę wyścigi przed Tri Box

LITE "setup:

bardzo przydatne, gdy obszar przejściowy jest ciasno. Wystarczy zdjąć górną pokrywę i umieść go na dnie, wyjąć 2 torebki (torby rowerowe i wyścigowe) i umieścić je przed Tri Box, rozpakować 4 boczne zamki w połowie drogi i złożyć swoje strony przez umieszczenie ich krawędzie na pokrywie wcześniej umieszcza się na dnie. Ten połówki objętość worka, ale nadal pozwala wszystkie narzędzia mają być ułożone w estetycznym i skuteczny sposób

LITE PRO "Setup:

przeznaczone dla zaawansowanych triatlonu, które nie mogą znaleźć wystarczająco dużo miejsca w obszarze przejściowym. Wystarczy zdjąć górną pokrywę i umieść go na dnie, należy wyjąć 2 torby (torby rowerowe i wyścigowe), wyjąć torebkę T1, powiesić buty kolarskie na rowerze, włóż pusty T1 buta torba i powiesić torebkę wyścigowy T2 z przodu z Tri Box. Następnie wystarczy rozpakować 4 zamki boczne do połowy i złóż swoje strony przez umieszczenie ich krawędzie na pokrywie wcześniej umieszczona na dnie. Stwarza to mniej bałaganu, ale nadal sprawnie organizuje bieg do szybkiego użycia

Łatwy w transporcie:

Tri Box może być transportowany jak plecak do strefy przejściowej (włączone lub wyłączone roweru) zachowując estetyczny organiztion zawartości. Aviod zamieszanie, że zbyt często zdarza się w okresie przejściowym.

Całkowicie składany:

gdy nie są używane, Tri Box może być całkowicie złożona przez rozpakowaniu zamki do pełna, tak aby zmniejszyć objętość do 1/3 w porównaniu do tego, kiedy jest w użyciu, co jest wygodne podczas podróży, w domu lub w szatni , Wewnątrz przedziału Optimization: dwa separatory wewnętrzne zorganizować materiały i oddzielne mokre od

Butów Torba:

Tri Box zawiera dwa solidne i praktyczne torby, które zginają się jako jeden i zorganizować buty w prosty, praktyczny i intuicyjny sposób, aby skrócić czas przejścia. Obejmuje ona także ręcznik, przymocowany do worka z paskiem na rzep, na suche stopy podczas transitionis gdy jest to konieczne.

Torba biegów:

Tri Box zawiera szybko składana torba biegów, która przechowuje swoją mokrą lub suchą bieg.


Zamawiaj Elite Tri Box Specjalny Plecak Traithlon i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Elite Tri Box Specjalny Plecak Traithlon, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Elite Tri Box Specjalny Plecak Traithlon w magazynie w cenie 103.99 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Plecaki, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Elite Tri Box Specjalny Plecak Traithlon

Kolor
Pojemność
Płeć
Wiek

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Nie mogę się doczekać, aby użyć tego produktu

-

Świetna jakość i funkcjonalność Dostarczone na czas tuż przed moim wyścigiem :)

Elite tri box

-

Najlepszy produkt. Praktyczny i dobrze wykonany. Dostawa szybka i niezawodna. Znowu szczęśliwy

Doskonały!

-

Świetna jakość produktu. Funkcjonalny.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up