Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ergon

Ergon BP1 Protector

Ergon BP1 Protector

Ergon BP1 Protector

  • Ergon BP1 Protector
  • Ergon BP1 Protector
  • Ergon BP1 Protector
  • Ergon BP1 Protector

Ergon BP1 Protector

Opis produktu Ergon BP1 Protector

Mniejsze ryzyko, więcej zabawy! Ochrona przed BP1 jest nie tylko idealna do wyścigów grawitacyjnych, ale także doskonale nadaje się do bikeparku.

Sercem i duszą BP1 Protect jest ochraniacz do pakowania BP100, który jest również produkowany przez firmę Ergon.

Zabezpieczenie BP1 łączy skuteczną ochronę z użyteczną przestrzenią przechowywania takich przedmiotów, jak mini narzędzie, zapasowa tuba i pistolet Ergon BH150 (1,5 litry).

BP1 Protect oferuje rewolucyjne dopasowanie do jeźdźca dzięki samoregulującym ramionom.

5-pozycyjna tylna długość i elastyczny pas piersiowy zapewniają nieograniczone dopasowanie.

Zamiast tradycyjnego pasa biodrowego, BP1 Protect ma krótki pas taliowy, dzięki czemu można go nosić wyżej, co sprawia, że ​​jest to odpowiedni zestaw dla mniejszych motocyklistów.

W zależności od preferencji, może być również pod koszulką dla nie zauważalny wygląd.

Posługiwać się:

Downhill, Freeride, dyscypliny wagi.

Waga:

ca.

575 g.Kupuj teraz Ergon BP1 Protector za jedyne 108.49 $. Od Ergon, Ergon BP1 Protector jest dostępny w wielu rozmiarach i kolorach, w komplecie ze wszystkim co potrzebne. Na bikeinn, możemy zaoferować najlepszą cenę ulubionych produktów rowerowy. Zobacz pełną gamę Ochraniacze ciało w naszym Ochrona dziale.

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Ochrona + saszetka w jednym.

-

Jest wygodny, bardzo dobrze trzyma i nie przesuwa się, jest dobrze wykonany i ma wystarczającą ilość miejsca na kilka godzin wypadów, co zwykle robimy. Worek hydracyjny musisz kupić osobno, jeśli go nie nosisz, masz ważne dodatkowe miejsce. Daję mu 4 gwiazdki, ponieważ nie chroni górnej części pleców.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij