Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Etixx

Etixx Sweet&Salty Oat Bar 12 Units

Etixx Sweet&Salty Oat Bar 12 Units

  • Etixx Sweet&Salty Oat Bar 12 Units
  • Etixx Sweet&Salty Oat Bar 12 Units
  • Etixx Sweet&Salty Oat Bar 12 Units

Etixx Sweet&Salty Oat Bar 12 Units

Opis produktu Etixx Sweet&Salty Oat Bar 12 Units

Doskonałe źródło paliwa do długotrwałego ćwiczenia wytrzymałościowego.

Zawiera węglowodany do przedłużonego dostarczania energii podczas wysiłku.

Może być stosowany jako przekąska bogata w węglowodany.

Z 10% więcej tłuszczu niż Etixx Energy Sport Bar, co czyni go idealnym do pierwszej części długiego wysiłku o niskiej intensywności.

Wydajność w przypadku długotrwałego wysiłku fizycznego lub intensywnego przerywanego wysiłku zależy od dostępności glikogenu mięśniowego.

Dlatego ważne jest, aby zmaksymalizować zapasy węglowodanów przed wydarzeniem, a jednocześnie zapewnić spożywanie węglowodanów podczas dłuższych wydarzeń w celu uzupełnienia zapasów paliwa.

Sportowy batonik Etixx Natural Oat nadaje się zarówno przed, jak i podczas ćwiczeń.

Przed ćwiczeniem można go wykorzystać do uzupełnienia i zmaksymalizowania zapasów węglowodanów.

Powinno się to łączyć z dietą bogatą w węglowodany w ramach przygotowań do zawodów lub ciężkiego bloku treningowego, aby zapewnić odpowiednie paliwo.

Podczas ćwiczeń o przedłużonej wytrzymałości lub wysokiej intensywności ważne jest również przyjmowanie węglowodanów w celu uzupełnienia zapasów paliwa.

Jeśli podczas długotrwałych lub intensywnych wysiłków nie zostaną spożyte węglowodany, zapasy glikogenu mięśniowego zostaną wyczerpane po około.

90 min.

Ilość węglowodanów, które powinieneś ......


Znasz wszystkie cechy, które sprawiają, że Etixx Sweet&Salty Oat Bar 12 Units jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię Etixx Sweet&Salty Oat Bar 12 Units, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym bikeinn. Nasza szeroka kolekcja Suplementy sportowe zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z rowerowy w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w bikeinn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Cechy Etixx Sweet&Salty Oat Bar 12 Units

Format
Użycie
Suplementy dla sportowców
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij