up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Etxeondo

Etxeondo Aero Rękawiczki

plus
  • Play videoEtxeondo Aero Rękawiczki
  • Etxeondo Aero Rękawiczki

Etxeondo Aero Rękawiczki

Opis produktu Etxeondo Aero Rękawiczki

Miękkie i bardzo elastyczne rękawice z aerodynamicznego projektu, które sprawiają, że czujesz się jak profesjonalista. Antypoślizgowa wyściełane dłoni pozwala miękki i wygodny chwyt.Technologie:


Etxeondo Aktywny:

Technologia, która łączy w sobie wygodne tkaniny, z przyjemnym w dotyku i szybkie schnięcie, wraz z ekskluzywnym wzorem w celu dopasowania do ciała doskonale. Ono także cechuje się dużą sprężystość dzięki zastosowaniu elastomeru Lycra.


Korzystaj z naszych ofert dla Etxeondo Aero Rękawiczki. W twoim sklepie online rowerowy, w bikeinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem rowerowy. Możesz także sprawdzić inne kategorie rowerowy i znaleźć produkty marki Etxeondo w najlepszej cenie.

Cechy Etxeondo Aero Rękawiczki

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Rękawiczki etxeondo aero

-

Po jakimś okropnym komentarzu, który zobaczyłem na stronie, zaryzykowałem zakup produktu i był on bardzo formalny i za bezkonkurencyjną cenę, produkt dotarł wcześniej, niż mi powiedzieli. Będę nadal kupować przedmioty na tej stronie.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up