up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Etxeondo

Etxeondo Esku Windstopper Greef Karga

Etxeondo Esku Windstopper Greef Karga

Etxeondo Esku Windstopper Greef Karga

plus
  • 360Etxeondo Esku Windstopper Greef Karga
  • Play videoEtxeondo Esku Windstopper Greef Karga
  • Etxeondo Esku Windstopper Greef Karga
  • Etxeondo Esku Windstopper Greef Karga
  • Etxeondo Esku Windstopper Greef Karga

Etxeondo Esku Windstopper Greef Karga

Opis produktu Etxeondo Esku Windstopper Greef Karga

Rękawice Windstopper do stosowania w niskich temperaturach. Rękawice te są lekkie i mają elastyczną regulację. Godne uwagi na logo odblaskowe w tylnej części dłoni i dobrej przyczepności dzięki wzorzec anty poślizgu. Indeks i środkowe palce mają również antypoślizgowa wzorzec dla lepszej biegów.

Technologia:

Windstopper: Produkty Windstopper utrzymać się ciepły, wygodny i chronione w ramach różnych warunkach pogodowych. Windstopper łączy absolutną ochronę przed wiatrem z wyjątkową oddychalność dla wygody z mniejszą liczbą warstw ubrań i mniejszej objętości na rowerze. odzieży Windstopper blokuje wiatr i zmniejszyć wrażliwość na działanie wysokich temperatur.


Etxeondo Esku Windstopper Greef Karga jest protuktem związanym z kategori? Rękawice oraz należy do kategorii Odzież męska wyselekcjonowanej dla rowerowy, bikeinn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności bikeinn. Jakie są korzyści Etxeondo Esku Windstopper Greef Karga? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest rowerowy.

Cechy Etxeondo Esku Windstopper Greef Karga

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Bajka

-

Posiadam Etxeondo Gare na bardzo zimne dni i chciałem mieć zimowe rękawiczki na mniej zimne dni lub zimne ze słońcem. A te idealnie się zgadzają. Bardzo dobry wiatr, a wewnątrz mają większą warstwę termiczną (o czym producent nie wspomina), która zatrzymuje ciepło. Polecam im, że ta marka to synonim jakości.

Wszechstronny

-

Jakość Etxeando jest na miejscu. Idealna rękawica poza sezonem.

Rękawiczki

-

Dobrze połączony i wiatroodporny, miły i ciepły

Najbardziej wszechstronna chłodna rękawica pogodowa

-

Chociaż moim zdaniem ich produkty „chybiają” (takie jak bardzo rozciągliwe koszulki), ogólnie jestem fanem Etxeondo od wielu lat. W Stanach są trochę niszową marką, a ich produkty nie zawsze są szeroko dostępne, więc doceniam BikeInn noszący tę rękawicę (jedyne miejsce, w którym mogłem ją znaleźć!). Po raz pierwszy kupiłem tę rękawicę około trzy lata temu i przy wielokrotnym stosowaniu jesienią i zimą w chłodnym, ale niezbyt zimnym, pacyficznym północno-zachodnim regionie, odkryłem, że jest to moja główna rękawica „idź do”. Żadna rękawica nie będzie działać na nikogo, jeśli nie będzie pasować poprawnie. Dłoń do góry mierzy 20 cm od linii nadgarstka do czubka środkowego palca. Okrążając kostki, pozostawiając dłoń płaską, mierzę około 20,5 cm. Rozmiar „L” dla mnie pasuje prawie tak, jakby był dla mnie wykonany. Próbowałem rękawiczek z pełnymi palcami w Ralpha, Pearl i Girodana i chociaż były one całkowicie akceptowalne, dopasowanie nie jest tak dobre (na przykład palce trochę dłużej w Ralpie). Oczywiście, jeśli Twoja ręka jest inna niż moja, te marki mogą być dla Ciebie lepsze. Ogólnie lubię rękawicę, ponieważ dobrze oddycha, jest lekka i dobrze blokuje wiatr na licznych zjazdach, które napotykam. Chociaż każdy ma inny zakres temperatur, z którym czuje się komfortowo, podoba mi się ta rękawica w zakresie około 4,5-9 C. Zimniej niż wtedy użyłbym grubszej rękawicy (która nie będzie tak wrażliwa na hamowanie niestety) i cieplej Używam cienkiej rękawicy Pearl Izumi, którą mam (nie polecam wkładki rękawicy Exteondo jako rękawicy, ponieważ nie chwyta kierownicy). Chociaż para, której używam od trzech lat, bardzo dobrze pomaga - (produkty Exteondo są zazwyczaj bardzo dobre do doskonałej jakości) - dostałem drugą parę na wypadek, gdy stracę swoją lub produkt zostanie wycofany (ja nie lubię gromadzić, ale czasami żałuję, że nie zaopatrzyłem się w produkty, które bardzo mi się podobają, tylko po to, żeby ich zaprzestano [jak i-Pod Nano 7]). Więc jeśli te rękawiczki pasują, myślę, że ci się spodoba!

Gore tex

-

Kupiłem je jako windstopper i dla marki, która zapewnia jakość, ale co mnie dziwi, że są one również gore tex zgodnie z marką twojej marki, więc bardzo szczęśliwa jakość etxeondo

Wysokiej jakości rękawiczki

-

Świetne rękawice, tak jak się spodziewałem. Są wystarczająco ciepłe, nie tracąc kontaktu z dźwignią zmiany biegów i hamulca.

Rękawiczki etxeondo

-

Rękawice o bardzo dobrej jakości i całkowitym powodzeniu oraz pod względem bardzo szybkiej wysyłki w ciągu 2 dni w domu

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up