Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Etxeondo

Etxeondo Esku Windstopper

Etxeondo Esku Windstopper

Etxeondo Esku Windstopper

  • Etxeondo Esku Windstopper
  • Etxeondo Esku Windstopper
  • Etxeondo Esku Windstopper
  • Etxeondo Esku Windstopper

Etxeondo Esku Windstopper

Opis produktu Etxeondo Esku Windstopper

Rękawice Windstopper do stosowania w niskich temperaturach. Rękawice te są lekkie i mają elastyczną regulację. Godne uwagi na logo odblaskowe w tylnej części dłoni i dobrej przyczepności dzięki wzorzec anty poślizgu. Indeks i środkowe palce mają również antypoślizgowa wzorzec dla lepszej biegów.

Technologia:

Windstopper: Produkty Windstopper utrzymać się ciepły, wygodny i chronione w ramach różnych warunkach pogodowych. Windstopper łączy absolutną ochronę przed wiatrem z wyjątkową oddychalność dla wygody z mniejszą liczbą warstw ubrań i mniejszej objętości na rowerze. odzieży Windstopper blokuje wiatr i zmniejszyć wrażliwość na działanie wysokich temperatur.


Etxeondo Esku Windstopper to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z rowerowy. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Rękawice i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Odzież męska znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie bikeinn! Oferujemy szeroki wybór Etxeondo, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Recenzje klientów i pytania (6)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Wszechstronny

-

Jakość Etxeando jest na miejscu. Idealna rękawica poza sezonem.

Rękawiczki

-

Dobrze połączony i wiatroodporny, miły i ciepły

Najbardziej wszechstronna chłodna rękawica pogodowa

-

Chociaż moim zdaniem ich produkty „chybiają” (takie jak bardzo rozciągliwe koszulki), ogólnie jestem fanem Etxeondo od wielu lat. W Stanach są trochę niszową marką, a ich produkty nie zawsze są szeroko dostępne, więc doceniam BikeInn noszący tę rękawicę (jedyne miejsce, w którym mogłem ją znaleźć!). Po raz pierwszy kupiłem tę rękawicę około trzy lata temu i przy wielokrotnym stosowaniu jesienią i zimą w chłodnym, ale niezbyt zimnym, pacyficznym północno-zachodnim regionie, odkryłem, że jest to moja główna rękawica „idź do”. Żadna rękawica nie będzie działać na nikogo, jeśli nie będzie pasować poprawnie. Dłoń do góry mierzy 20 cm od linii nadgarstka do czubka środkowego palca. Okrążając kostki, pozostawiając dłoń płaską, mierzę około 20,5 cm. Rozmiar „L” dla mnie pasuje prawie tak, jakby był dla mnie wykonany. Próbowałem rękawiczek z pełnymi palcami w Ralpha, Pearl i Girodana i chociaż były one całkowicie akceptowalne, dopasowanie nie jest tak dobre (na przykład palce trochę dłużej w Ralpie). Oczywiście, jeśli Twoja ręka jest inna niż moja, te marki mogą być dla Ciebie lepsze. Ogólnie lubię rękawicę, ponieważ dobrze oddycha, jest lekka i dobrze blokuje wiatr na licznych zjazdach, które napotykam. Chociaż każdy ma inny zakres temperatur, z którym czuje się komfortowo, podoba mi się ta rękawica w zakresie około 4,5-9 C. Zimniej niż wtedy użyłbym grubszej rękawicy (która nie będzie tak wrażliwa na hamowanie niestety) i cieplej Używam cienkiej rękawicy Pearl Izumi, którą mam (nie polecam wkładki rękawicy Exteondo jako rękawicy, ponieważ nie chwyta kierownicy). Chociaż para, której używam od trzech lat, bardzo dobrze pomaga - (produkty Exteondo są zazwyczaj bardzo dobre do doskonałej jakości) - dostałem drugą parę na wypadek, gdy stracę swoją lub produkt zostanie wycofany (ja nie lubię gromadzić, ale czasami żałuję, że nie zaopatrzyłem się w produkty, które bardzo mi się podobają, tylko po to, żeby ich zaprzestano [jak i-Pod Nano 7]). Więc jeśli te rękawiczki pasują, myślę, że ci się spodoba!

Gore tex

-

Kupiłem je jako windstopper i dla marki, która zapewnia jakość, ale co mnie dziwi, że są one również gore tex zgodnie z marką twojej marki, więc bardzo szczęśliwa jakość etxeondo

Wysokiej jakości rękawiczki

-

Świetne rękawice, tak jak się spodziewałem. Są wystarczająco ciepłe, nie tracąc kontaktu z dźwignią zmiany biegów i hamulca.

Rękawiczki etxeondo

-

Rękawice o bardzo dobrej jakości i całkowitym powodzeniu oraz pod względem bardzo szybkiej wysyłki w ciągu 2 dni w domu

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij