up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Etxeondo
360

Etxeondo Etxe Windstopper Rękawice

Etxeondo Etxe Windstopper Rękawice

plus
  • 360Etxeondo Etxe Windstopper Rękawice
  • Play videoEtxeondo Etxe Windstopper Rękawice
  • Etxeondo Etxe Windstopper Rękawice
  • Etxeondo Etxe Windstopper Rękawice

Etxeondo Etxe Windstopper Rękawice

Opis produktu Etxeondo Etxe Windstopper Rękawice

Cienkie, lekkie i bardzo elastyczne rękawice Etxeondo komfortowe. Dzięki drugiej dodatkowej warstwy wykonane z Windstopper, które są albo zużyte lub umieszcza się wewnątrz komory na tylnej części dłoni, model ten jest bardzo wielofunkcyjny rękawicy w bardzo szerokim przedziale temperatur.


Ta dodatkowa warstwa jest podzielona na dwie części tak, że ruchliwość palców jest bardzo dobrze do uruchamiania hamulców i koła zębate.Technologia:


WINDSTOPPER:


Produkty Windstopper utrzymać ciepło, wygodne i chronione w ramach różnych warunkach pogodowych.


Windstopper łączy całkowitą ochronę wiatrową z wyjątkową oddychalność dla wygody przy mniejszej liczbie warstw ubrań i mniejszej objętości na rowerze. Odzież WINDSTOPPER blokować wiatr i zmniejszenia wrażliwości na działanie ekstremalnych temperatur.


COMFORT Etxeondo:


Ekskluzywny materiał, który zapewnia komfort i poczucie ciepła. Utrzymuje ciało suche transportującego wilgoć na zewnątrz. Jest także bardzo trwałe, ponieważ zachowuje swoje właściwości nawet po wielu nosi i myje.


Zamawiaj Etxeondo Etxe Windstopper Rękawice i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Etxeondo Etxe Windstopper Rękawice, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Etxeondo Etxe Windstopper Rękawice w magazynie w cenie 82.99 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Rękawice, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Etxeondo Etxe Windstopper Rękawice

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Bardzo dobra jakość

-

Rękawice bardzo dobrej jakości, również z dwiema warstwami na wypadek, gdyby zimno się dokręcało i jeśli warstwa nie zostanie zebrana w samej rękawicy. Idealny na bardzo chłodne dni.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up