Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Etxeondo

Etxeondo Etxe Windstopper

Etxeondo Etxe Windstopper

  • Etxeondo Etxe Windstopper
  • Etxeondo Etxe Windstopper
  • Etxeondo Etxe Windstopper

Etxeondo Etxe Windstopper

Opis produktu Etxeondo Etxe Windstopper

Cienkie, lekkie i bardzo elastyczne rękawice Etxeondo komfortowe. Dzięki drugiej dodatkowej warstwy wykonane z Windstopper, które są albo zużyte lub umieszcza się wewnątrz komory na tylnej części dłoni, model ten jest bardzo wielofunkcyjny rękawicy w bardzo szerokim przedziale temperatur.


Ta dodatkowa warstwa jest podzielona na dwie części tak, że ruchliwość palców jest bardzo dobrze do uruchamiania hamulców i koła zębate.Technologia:


WINDSTOPPER:


Produkty Windstopper utrzymać ciepło, wygodne i chronione w ramach różnych warunkach pogodowych.


Windstopper łączy całkowitą ochronę wiatrową z wyjątkową oddychalność dla wygody przy mniejszej liczbie warstw ubrań i mniejszej objętości na rowerze. Odzież WINDSTOPPER blokować wiatr i zmniejszenia wrażliwości na działanie ekstremalnych temperatur.


COMFORT Etxeondo:


Ekskluzywny materiał, który zapewnia komfort i poczucie ciepła. Utrzymuje ciało suche transportującego wilgoć na zewnątrz. Jest także bardzo trwałe, ponieważ zachowuje swoje właściwości nawet po wielu nosi i myje.


Kupuj swoje ulubione Odzież męska modele i ciesz się rowerowy. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Etxeondo Etxe Windstopper. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Etxeondo Etxe Windstopper, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w rowerowy telefonicznie lub email.

Cechy Etxeondo Etxe Windstopper

Tecnologias Etxeondo Etxe Windstopper

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Bardzo dobra jakość

-

Rękawice bardzo dobrej jakości, również z dwiema warstwami na wypadek, gdyby zimno się dokręcało i jeśli warstwa nie zostanie zebrana w samej rękawicy. Idealny na bardzo chłodne dni.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij