up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Etxeondo

Etxeondo Konbina Światło Ścienne

plus
  • Play videoEtxeondo Konbina Światło Ścienne
  • Etxeondo Konbina Światło Ścienne

Etxeondo Konbina Światło Ścienne

Opis produktu Etxeondo Konbina Światło Ścienne

Innowacyjny Wzór ramion wraz z materiałem z którego jest wykonana, zapewnia dużą wygodę adaptacji i miękkość.Cechy:


- Tkaniny Etxeondo Superdry ścian nadwozia


- Etxeondo Microsystem 1,3 tkaniny w rękawach


- Rękawy z ekskluzywnym wzornictwem


- Zamek na całej długości


- szczegóły odblaskowe


- 3 kieszenie


- Panel tylny drukowane


- Płaskie szwy, elastyczneTechnologia:


Etxeondo Superdry


Lekki komfort. Technologia Superdry zwiększa tkaniny, zapewniając korzyści lepszy komfort i doskonałe odprowadzanie wilgoci właściwości. Schnie szybciej, bardzo elastyczne i miękkie.


Etxeondo Microsystem


Tkanina wykonana z innowacyjnych włókien, które są odporne, ochronę i są bardzo lekkie. Są one zaprojektowane tak, aby szybko wysuszyć i że są wyjątkowo wygodne podczas wszelkich aktywności sportowych.


W zależności od grubości nici jest tkana z, Etxeondo Microsystem osiąga trzech różnych materiałów, w zależności od ich lekkości.


Lycra


LYCRA SPORT Tkanina jest specjalnie zaprojektowane do uprawiania sportu poprzez połączenie sprawdzonej technologii rozciągania włókna LYCRA z surowych norm wydajności tkaniny, aby zapewnić wyjątkową moc przywracania, dopasowanie i swobodę ruchów.


Korzystaj z naszych ofert dla Etxeondo Konbina Światło Ścienne. W twoim sklepie online rowerowy, w bikeinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem rowerowy. Możesz także sprawdzić inne kategorie rowerowy i znaleźć produkty marki Etxeondo w najlepszej cenie.

Cechy Etxeondo Konbina Światło Ścienne

Rodzaje rękawów
Kolor
Właściwości
Długość suwaka

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up