Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Etxeondo

Etxeondo Socks Ws Geldi

Etxeondo Socks Ws Geldi

Etxeondo Socks Ws Geldi

  • Etxeondo Socks Ws Geldi
  • Etxeondo Socks Ws Geldi
  • Etxeondo Socks Ws Geldi
  • Etxeondo Socks Ws Geldi

Etxeondo Socks Ws Geldi

Opis produktu Etxeondo Socks Ws Geldi

Skarpetki wykonane z tkaniny Etxeondo Termika z dodatkową lekką warstwą Windstopper w przedniej części, aby utrzymać stopę w najtrudniejszych warunkach.

Etxeondo Socks Ws Geldi posiada oficjalną gwarancję od marki Etxeondo. Zakupy w naszym sklepie online rowerowy , pozwalają na zakup Etxeondo Socks Ws Geldi prosto do domu w ciagu kilku dni. W tej chwili produkt jest dostępny w magazynie, a cena to 55.99 $. Nie przegap!

Cechy Etxeondo Socks Ws Geldi

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Najlepsze skarpety zimowe, jakie wypróbowałem

-

Te Etxeondo to najlepsze skarpety zimowe, jakie kiedykolwiek miałem. Oprócz komfortu, podobnie jak wszystkie produkty Etxeondo, mają na palcach warstwę Windstopper, dzięki czemu uzyskuje się lepszą ochronę przed wiatrem. Absolutnie ich polecam.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij