up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Etxeondo

Etxeondo Thermo Greef Karga

Etxeondo Thermo Greef Karga

plus
  • Play videoEtxeondo Thermo Greef Karga
  • Etxeondo Thermo Greef Karga
  • Etxeondo Thermo Greef Karga

Etxeondo Thermo Greef Karga

Opis produktu Etxeondo Thermo Greef Karga

Rękawice ETX Termika, cienkie i bardzo elastyczne w połowie pogody zakresu. Te wygodne i lekkie rękawice dobrze działać jako pierwsza warstwa do innych rękawic zimowych w najzimniejszych warunkach.

Technologia:

Windstopper: Produkty Windstopper utrzymać się ciepły, wygodny i chronione w ramach różnych warunkach pogodowych. Windstopper łączy absolutną ochronę przed wiatrem z wyjątkową oddychalność dla wygody z mniejszą liczbą warstw ubrań i mniejszej objętości na rowerze. odzieży Windstopper blokuje wiatr i zmniejszyć wrażliwość na działanie wysokich temperatur.


Szukasz produktów Etxeondo, a konkretnie Etxeondo Thermo Greef Karga? Na bikeinn można znaleźć pełną listę Odzież męska rowerowy produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego bikeinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje rowerowy. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Cechy Etxeondo Thermo Greef Karga

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Muy buena calidad,

-

Muy buena calidad, cogí la M, que es la que uso en otros guantes de Etxeondo pero me quedan un poco largos, quizás la S hubiera estado bien, a ver si con la secadora se ajustan mas. Echo en falta que funcionen para pantallas táctile

Świetnie

-

Wysokiej jakości rękawiczki,

Rękawice thermo etxeondo

-

Rękawice, które choć nie są bardzo gruba nie zabawiać innych grubych. Dla tych dniach, że jest zimno, ale nie za dużo, aby uzyskać grubsze. Czasem korzystne, ponieważ nie tracą kontakt w ręce lub mobilności. A cena jest bardzo dobra jakość mają. Łatwe w zakładaniu i nie mając lub rzep.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up