Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Etxeondo

Etxeondo Thermo

Etxeondo Thermo

  • Etxeondo Thermo
  • Etxeondo Thermo
  • Etxeondo Thermo

Etxeondo Thermo

Opis produktu Etxeondo Thermo

Rękawice ETX Termika, cienkie i bardzo elastyczne w połowie pogody zakresu. Te wygodne i lekkie rękawice dobrze działać jako pierwsza warstwa do innych rękawic zimowych w najzimniejszych warunkach.

Technologia:

Windstopper: Produkty Windstopper utrzymać się ciepły, wygodny i chronione w ramach różnych warunkach pogodowych. Windstopper łączy absolutną ochronę przed wiatrem z wyjątkową oddychalność dla wygody z mniejszą liczbą warstw ubrań i mniejszej objętości na rowerze. odzieży Windstopper blokuje wiatr i zmniejszyć wrażliwość na działanie wysokich temperatur.


Interesuje Cię Etxeondo Thermo? Nie czekaj dłużej, kupuj ten produkt w najlepszej cenie i zawsze z bezpieczeństwem, które oferujemy w bikeinn. Tutaj można znaleźć wszystkie informacje na temat Etxeondo Thermo. Etxeondo jest jedną z najlepszych marek rowerowy, projektującą produkty dla Odzież męska, dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Świetnie

-

Wysokiej jakości rękawiczki,

Rękawice thermo etxeondo

-

Rękawice, które choć nie są bardzo gruba nie zabawiać innych grubych. Dla tych dniach, że jest zimno, ale nie za dużo, aby uzyskać grubsze. Czasem korzystne, ponieważ nie tracą kontakt w ręce lub mobilności. A cena jest bardzo dobra jakość mają. Łatwe w zakładaniu i nie mając lub rzep.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij