Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Fabric

Fabric MTB Short Mini Pump

  • Fabric MTB Short Mini Pump
  • Fabric MTB Short Mini Pump

Fabric MTB Short Mini Pump

Opis produktu Fabric MTB Short Mini Pump

Fabricequipment atbikeinn znaleźć najlepszy wybór tkaniny w najlepszej cenie! Kupowanie przez Internet Produktów z tkanin na rowerze nie może być łatwiejsze, ponieważ wszystkie nasze produkty zostaną dostarczone bezpośrednio do twoich drzwi.

Większość naszych produktów rowerowych jest wysyłana w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Jako autoryzowany sprzedawca tkanin zapewniamy rozległą wiedzę i wgląd dla wszystkich naszych tkanin i możemy zapewnić wszelkie niezbędne informacje na temat użytkowania i konserwacji tkaniny.

Zawsze będziesz mieć najlepszą obsługę atbikeinnaswell, ponieważ wszystkie zakupy i informacje pozostają całkowicie poufne i bezpieczne.

Chcemy, abyś był w 100% zadowolony ze swoich produktów rowerowych.

Jeśli w każdym razie nie jesteś zadowolony z zakupionego przedmiotu, możesz go zwrócić w ciągu 30 dni.

Nie wahaj się skontaktować z naszym przyjaznym zespołem obsługi klienta, który chętnie Ci pomoże, jeśli masz jakieś pytania lub zapytania!

Kompaktowy M200 łatwo mieści się w torbie lub bezpiecznie do ramy.

Aluminiowy korpus jest lekki, trwały i wygląda fantastycznie.

Inteligentna główka aktywowana dźwignią Presta i Schrader rozciąga się na gumowym wężu, co ułatwia korzystanie z niego na szlaku.

+ Rozsuwany system głowicy węża + Chroni zawory łatwe w użyciu + Pasuje do Schrader lub Presta + Głowica uruchamiana dźwignią + Kompaktowy lekki + Do opon o dużej pojemności + (90 psi 6,2bar) + Dołączone mocowanie ramy Snap Snap + Długość: 235 mm.
Zamawiaj Fabric MTB Short Mini Pump, korzystając z naszej oferty Utrzymanie i kolekcji Pompki. Zapoznaj się z produktami rowerowy na bikeinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie rowerowy. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Pompki w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie bikeinn!

Cechy Fabric MTB Short Mini Pump

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Pompa o wysokim przepływie, ale niskim ciśnieniu.

-

Melonik ma wysokiej jakości wykończenie. To coś grubego, ale nie przeszkadza mi i dobrze pasuje do mojego plecaka. Łatwo łączy się z zaworem i nie wymusza go dzięki rozszerzalnej tulei. Zapewnia dobry przepływ powietrza, chociaż gdy koło jest bardzo spuchnięte, pompowanie kosztuje dużo, wydaje się to ciekawe. Mam koła 27'5 + i dlatego kupiłem tę melonik.

Dobry produkt

-

Bardzo dobry produkt, ma doskonałą jakość

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij