Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Fizik

Fizik Aliante Gamma K:ium

Fizik Aliante Gamma K:ium

  • Fizik Aliante Gamma K:ium
  • Fizik Aliante Gamma K:ium
  • Fizik Aliante Gamma K:ium

Fizik Aliante Gamma K:ium

Opis produktu Fizik Aliante Gamma K:ium

Gamma Aliante. Wybór zawodników i fanów. Wysoka wydajność wzmocnione shell.Twin węgiel elastycznego grafitu powłokę. Lekkie i wygodne. Ergonomiczna platforma dip.


Koncepcja Spine jest Fizi: wytyczne k do właściwego wyboru siodełka. To zdaje sobie sprawę, że rowerzyści są w różnym stopniu elastyczności i ludzkie zachowanie elastyczności wpływa jazdy podczas jazdy na rowerze w pozycji wysokiej wydajności.Dane techniczne:


- Skorupa: Carbon Reinforced Nylon


- Waga: 259 gr


W bikeinn, pokazujemy całą charakterystykę Fizik Aliante Gamma K:ium. W rowerowy sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Fizik Aliante Gamma K:ium. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Fizik Aliante Gamma K:ium i korzystaj z naszych ofert rowerowy sprzętu.

Cechy Fizik Aliante Gamma K:ium

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Bardzo wygodne siodło

-

Mam to siodło na dwóch z moich motocykli, ale nie na moim rowerze szosowym. Po kolejnej jeździe z bolesnym siedzeniem musiałem kupić kolejną gamę Aliante, która zapewni komfort jazdy przez cały dzień. Twoje zdrowie!

Wielki

-

Bardzo wygodne siedzenia wyścigi rowerów.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij