Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Fizik

Fizik Aliante R1 Carbon

Fizik Aliante R1 Carbon

  • Fizik Aliante R1 Carbon
  • Fizik Aliante R1 Carbon
  • Fizik Aliante R1 Carbon

Fizik Aliante R1 Carbon

Opis produktu Fizik Aliante R1 Carbon

Aliante R1. Uruchomiliśmy pierwszy aliante w 1999 roku i na przestrzeni minionych piętnaście lat stało się jedną z najbardziej lubianych i uprzywilejowanych siodeł świata ukochanego zarówno przez profesjonalistów i amatorów. Z niespotykaną wygodę i TWIN FLEX Carbon Kevlar zapłacić jej zarówno lekkie i wygodne.


2014 kamieniem milowym w ewolucji aliante z wprowadzeniem zupełnie nowego eleganckiego profile.Going z Zakręt do Chude, przy jednoczesnym zwiększeniu komfortu wraz z naszą technologią, jej kręgosłup Praca wykonana dla Byka.Dane techniczne:


Shell: współpraca Carbon Composite Nylon TwinFlex wstrzykuje

Waga: 185 g

Wymiary: 275x140 mm


W sklepie bikeinn z rowerowy znajdziesz Fizik Aliante R1 Carbon w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Fizik Aliante R1 Carbon, m.in. z kategorii Części rowerowe od swojego sklepu rowerowy online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów rowerowy na temat sprzętu, a także opinie o Fizik Aliante R1 Carbon.

Cechy Fizik Aliante R1 Carbon

Płeć
Wiek
Materiał
Kolor

Recenzje klientów i pytania (5)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Siodło alliant fizik

-

Najlepsze moim zdaniem siodło, na Alliante jeżdżę od kilku lat. Po zakupie nowego roweru, czyli nowej pozycji zaproponowano mi siodełko innej marki: ((((zraniłem się ... tu wracamy do Fizik Alliante i wszystko pasuje) porządek, całkowity komfort.

Idealny

-

To najlepsze siodło jakie miałem. Bardzo wygodne od pokonania 300 mil i bez obolałych kawałków. Nie wygląda specjalnie, a błyszczące / błyszczące plastikowe boki (chociaż świetnie chronią siodełko przed zużyciem przed nieuniknionym odchyleniem ściany - czego nie powinniśmy robić, ale zawsze to robimy w pewnym momencie) wyglądałyby lepiej, gdyby były matowo czarne. .

Przejrzeć

-

Foteliki Alliante są świetne Wypróbowałem inne, nieco tańsze i znane marki rowerowe, ale nigdy nie są tak dobre. niezawodny

Fizyczne siodło ze stopu

-

To siodło jest idealne dla mojego poziomu elastyczności. Nie odczuwałem bólu od pierwszej wycieczki (90 km). Byłem pod wrażeniem. Przez kilka lat jeździłem na siodle Arione, a następnie na Antaresie i muszę powiedzieć, że siodło Alliante jest dla mnie naprawdę dobre. Dlatego możemy polegać na zaleceniach producenta.

Najlepsze miejsce w historii.

-

Wygodny. Ustawiony na 1 stopień, pozwala na bardziej agresywną jazdę z dobrym przeniesieniem mocy.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij