up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Fizik

Fizik Aliante R1 Siodło Węglowe

Fizik Aliante R1 Siodło Węglowe

plus
  • Play videoFizik Aliante R1 Siodło Węglowe
  • Fizik Aliante R1 Siodło Węglowe
  • Fizik Aliante R1 Siodło Węglowe

Fizik Aliante R1 Siodło Węglowe

Opis produktu Fizik Aliante R1 Siodło Węglowe

Aliante R1. Uruchomiliśmy pierwszy aliante w 1999 roku i na przestrzeni minionych piętnaście lat stało się jedną z najbardziej lubianych i uprzywilejowanych siodeł świata ukochanego zarówno przez profesjonalistów i amatorów. Z niespotykaną wygodę i TWIN FLEX Carbon Kevlar zapłacić jej zarówno lekkie i wygodne.


2014 kamieniem milowym w ewolucji aliante z wprowadzeniem zupełnie nowego eleganckiego profile.Going z Zakręt do Chude, przy jednoczesnym zwiększeniu komfortu wraz z naszą technologią, jej kręgosłup Praca wykonana dla Byka.Dane techniczne:


Shell: współpraca Carbon Composite Nylon TwinFlex wstrzykuje

Waga: 185 g

Wymiary: 275x140 mm


Czy znasz wszystkie funkcje Fizik Aliante R1 Siodło Węglowe? Na bikeinn wybieramy najlepsze produkty rowerowy, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Części rowerowe, naszą kompletną kolekcję Siodełka. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Fizik, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów rowerowy!

Cechy Fizik Aliante R1 Siodło Węglowe

Kolor
Płeć

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Najlepsze siodło

-

Siodło jest bardzo wygodne na długą jazdę. Bez żalu. Najlepsza aktualizacja w historii!

Siodło alliant fizik

-

Najlepsze moim zdaniem siodło, na Alliante jeżdżę od kilku lat. Po zakupie nowego roweru, czyli nowej pozycji zaproponowano mi siodełko innej marki: ((((zraniłem się ... tu wracamy do Fizik Alliante i wszystko pasuje) porządek, całkowity komfort.

Idealny

-

To najlepsze siodło jakie miałem. Bardzo wygodne od pokonania 300 mil i bez obolałych kawałków. Nie wygląda specjalnie, a błyszczące / błyszczące plastikowe boki (chociaż świetnie chronią siodełko przed zużyciem przed nieuniknionym odchyleniem ściany - czego nie powinniśmy robić, ale zawsze to robimy w pewnym momencie) wyglądałyby lepiej, gdyby były matowo czarne. .

Przejrzeć

-

Foteliki Alliante są świetne Wypróbowałem inne, nieco tańsze i znane marki rowerowe, ale nigdy nie są tak dobre. niezawodny

Fizyczne siodło ze stopu

-

To siodło jest idealne dla mojego poziomu elastyczności. Nie odczuwałem bólu od pierwszej wycieczki (90 km). Byłem pod wrażeniem. Przez kilka lat jeździłem na siodle Arione, a następnie na Antaresie i muszę powiedzieć, że siodło Alliante jest dla mnie naprawdę dobre. Dlatego możemy polegać na zaleceniach producenta.

Najlepsze miejsce w historii.

-

Wygodny. Ustawiony na 1 stopień, pozwala na bardziej agresywną jazdę z dobrym przeniesieniem mocy.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up