up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Fizik

Fizik Aliante R3 K:ium Siodło

Fizik Aliante R3 K:ium Siodło

plus
  • Play videoFizik Aliante R3 K:ium Siodło
  • Fizik Aliante R3 K:ium Siodło
  • Fizik Aliante R3 K:ium Siodło

Fizik Aliante R3 K:ium Siodło

Opis produktu Fizik Aliante R3 K:ium Siodło

Aliante R3 Braided: Wprowadziliśmy na rynek pierwszy Aliante w 1999 roku, a przez piętnaście kolejnych lat stał się on jednym z naszych najbardziej lubianych i lubianych siodeł na świecie uwielbianym zarówno przez zawodowców, jak i entuzjastów. Z niespotykanym komfortem i TWIN FLEX? Powłoka z włókna węglowego Kevlar jest lekka i wygodna.

Rok 2014 był kamieniem milowym w ewolucji Aliante wraz z wprowadzeniem nowego, eleganckiego profilu. Przejście z Curvy na Skinny, przy jednoczesnym zwiększeniu komfortu w połączeniu z naszą technologią Spine Concept, stworzoną dla Bull.

Dane techniczne:

Obudowa: szkło zespolone z wtryskiem nylonowym TwinFlex

Waga: 220 gr

Wymiary: 275 x 140 mm


Zamawiaj Fizik Aliante R3 K:ium Siodło i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Fizik Aliante R3 K:ium Siodło, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Fizik Aliante R3 K:ium Siodło w magazynie w cenie 113.99 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Siodełka, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Fizik Aliante R3 K:ium Siodło

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up