Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin City Navigator North America NT Canada only

Garmin City Navigator North America NT Canada only

Garmin City Navigator North America NT Canada only

Garmin City Navigator North America NT Canada only

  • Garmin City Navigator North America NT Canada only
  • Garmin City Navigator North America NT Canada only
  • Garmin City Navigator North America NT Canada only
  • Garmin City Navigator North America NT Canada only
  • Garmin City Navigator North America NT Canada only

Garmin City Navigator North America NT Canada only

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Garmin City Navigator North America NT Canada only

Podróże Kanada:

City Navigator NT pomaga Kanada Kanada podróżować pokrycia drogowego oraz miliony interesujących miejsc w całym kraju.

City Navigator przynosi najbardziej szczegółowe mapy dostępne ulicy, dzięki czemu można poruszać się dokładnie, zakręt po zakręcie kierunkach do dowolnego adresu lub skrzyżowania w stanach granicznych Kanadzie czy USA.

Można również trasy do restauracji, stacji benzynowych, hoteli, atrakcji turystycznych i innych. Wspierane przez NAVTEQ, światowego lidera w dziedzinie najwyższej jakości danych map cyfrowych.

Wtórny karty microSD może być używany do programowania danych mapy.

Kliknij kartę kompatybilnych urządzeń, aby zobaczyć, czy ta mapa jest zgodna z urządzeniem.

Uwaga: To nie jest aktualizacja mapy. Jeśli potrzebujesz, aby zaktualizować wstępnie załadowaną mapę, sprawdź nasze możliwości mapa aktualizacji.

Informujemy te pełne mapy wersja nie zawiera treści premium, takie jak Lane Assist i Junction View. Funkcje te są dostępne tylko na ładowanych do mapowania w urządzeniu lub poprzez określonej aktualizacji dla regionu mapowania urządzenia.

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku do pobrania i tego miejsca wymaganego na urządzeniu lub na karcie microSD / SD jest 775 MB. Jeśli to pobieranie nie zmieścić się w urządzeniu, dane mogą być zapisane na karcie microSD / SD (poddane recyklingowi karty microSD mogą zostać wykorzystane do zaprogramowania danych mapy).

Należy pamiętać, że te pełne mapy wersja nie zawiera treści premium, takie jak Lane Assist i widok skrzyżowania. Funkcje te są dostępne tylko na fabrycznie mapy w urządzeniu lub za pośrednictwem określonej aktualizacji dla regionu mapowania urządzenia.

Skorzystaj z 1 urządzenie tylko:

Ten produkt może zostać odblokowany i używany tylko na 1 kompatybilnego urządzenia. Jeśli chcesz użyć tej samej mapy na kolejnych urządzeniach, należy zakupić nową mapę dla każdego urządzenia.

Dane pobrane na kartę microSD / SD związany jest z urządzeniem wybranym podczas procesu pobierania. Prosimy o zakup dodatkowych ilości urządzeń dodatkowych.

Zgodność produktu:

Upewnij się, że urządzenie jest zgodne z tym produktem przed zakupem. Produkty do pobrania nie podlegają zwrotowi.

Czytnik Card oraz microSD / SD są wymagane, aby pobrać mapowanie do następujących urządzeń: eTrex Legend Cx / HCx, Vista Cx / HCx, Venture Cx; GPSMAP 60CSx / 60Cx; GPSMAP 76CSx / 76Cx; Rino 520HCx / 530HCx; Astro 220; StreetPilot 7200/7500 (nie wszystkie urządzenia są zgodne ze wszystkimi pliki do pobrania).

Pobierz Times:

Nie stosować z dostępu do Internetu przez modem lub dostawców usług internetowych satelitarnych. Rzeczywiste prędkości pobierania mogą się różnić.

Termin ważności:

Masz 1 rok od daty zakupu, aby pobrać ten plik.

Minimalne wymagania:

Proces pobierania wymaga zainstalowania wtyczki Garmin Communicator wolnego na komputerze tak, możemy komunikować się z urządzeniem. Uwaga: Plik jest instalowany bezpośrednio do urządzenia lub karty microSD / SD i nie jest dostępny na komputerze.

Dane techniczne;

Windows:

Windows XP SP3 lub nowszy

1 GB pamięci RAM

1024 x 768 wyświetlacz

port USB

Szybki dostęp do Internetu

Mac:

Wszelkie Intel oparte Mac lub PowerPC G4 lub nowszy Mac

OS X 10.4.11 lub nowszej

1 GB pamięci RAM

1024 x 768 wyświetlacz

port USB

Szybki dostęp do Internetu


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Garmin City Navigator North America NT Canada only lub innych produktach marki Garmin w kategorii Elektronika w bikeinn, masz szczęście, ponieważ mamy dużo ofert w postaci różnych produktów, byś mógł uprawiać swój ulubiony sport rowerowy z najlepszym sprzętem. Nie zapomnij również sprawdzić naszej kolekcji Akcesoria, możesz wybrać produkty rowerowy od Garmin, jednej z największych marek w branży.

Cechy Garmin City Navigator North America NT Canada only

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij