up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Garmin

Garmin Duży Uchwyt Na Rurę Do Virb X & Virb XE

plus
  • Play videoGarmin Duży Uchwyt Na Rurę Do Virb X & Virb XE
  • Garmin Duży Uchwyt Na Rurę Do Virb X & Virb XE

Garmin Duży Uchwyt Na Rurę Do Virb X & Virb XE

Opis produktu Garmin Duży Uchwyt Na Rurę Do Virb X & Virb XE

Przechwytywanie cała przygoda z tym, że duże rury zamontować swój VIRB X zabezpiecza lub VIRB XE do roweru lub innego sprzętu sportowego duże rury. Zabezpiecz swoje urządzenie w uchwycie za pomocą wkładki. Regulowane ramiona zapewniają elastyczność, aby uzyskać prawo strzał.


Uchwyt może być używany na dużych rur od 0,75 cala do 1,5 cala (19 mm do 38 mm), w tym kierownicy, słupków bezpieczeństwa, barów strzelby rolki, beczek i innych.


Garmin Duży Uchwyt Na Rurę Do Virb X & Virb XE to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z rowerowy. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Podpory i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Elektronika znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie bikeinn! Oferujemy szeroki wybór Garmin, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Garmin Duży Uchwyt Na Rurę Do Virb X & Virb XE

Pozycja światła
Kolor
Podkategorie
Rodzaj produktu

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up