Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Edge 1000

Garmin Edge 1000

Garmin Edge 1000

Garmin Edge 1000

  • Garmin Edge 1000
  • Garmin Edge 1000
  • Garmin Edge 1000
  • Garmin Edge 1000
  • Garmin Edge 1000
  • Garmin Edge 1000

Garmin Edge 1000

Opis produktu Garmin Edge 1000

Komputer cyklu dla Konkurowanie, Łączenie i nawigacja


W konkursach jazdy przez segmentów Garmin Connect ™

Na drodze lub wyłączyć nawigacji drogowej i atrakcji z preinstalowanym cyklu mapą Garmin

Wejście odległość i wybrać maksymalnie trzy rundy opcje ride podróży

Natychmiastowe dodane do serwisu Garmin Connect ™ Mobile analizować i udostępniać

Połączony features¹: połączenie przychodzące i alerts² tekst, na żywo śledzenia, wysyłanie / odbieranie kursy, społecznej i udostępniania multimediów pogodę.

Niezależnie od tego czy jedzie do poprawy własnego życiowy lub zobaczyć, gdzie stoisz przed zawodowcami Edge 1000 pozwala na podłączenie, porównaj i konkurować. Włącz każdą przejażdżkę do wyścigu przez konkurujących na segmentach Garmin Connect i zobaczyć wyniki w czasie rzeczywistym na krawędzi, w tym alarmy dotyczące początku i końca odcinka i baner rankingach. Segmenty wyposażone utrzymuje motywację i pomaga dążyć do ciągłego doskonalenia.


Własnością the Road


Wraz z jeżdżą w wyzwania i podłączonych funkcji Edge 1000 oferuje zaawansowane funkcje nawigacji i map specyficzne rower. Cykl Garmin preinstalowanym Mapa obejmuje treści z trasowane dróg i ścieżek rowerowych, danych wysokościowych, punktów zainteresowania oraz wyszukiwania adresu OSM (Otwarta ulic). Dane są przechowywane na pokładzie odwzorowanie krawędzi, dzięki czemu dostęp do funkcji nawigacji i wydajność nie zależy od możliwości korzystania z telefonów i aktualizacje map są bezpłatne.


Wiem, gdzie iść


Teraz możesz odkryć jeszcze więcej, po drogach iw terenie, dzięki funkcji routingu rundzie tego urządzenia wycieczka. Wystarczy wejść na ile chcesz jeździć, a krawędź 1000 oblicza się na 3 przyjaznych tras rowerowych. Możesz nawet przejrzeć profile elewacyjne przed dokonaniem wyboru. Oferuje również nowe możliwości planowania trasy, która pozwala tworzyć trasy bezpośrednio na krawędzi 1000, korzystając z mapy, POI i segmenty już pobrać z serwisu Garmin Connect. Ponownie, można podejrzeć profil pionowy niestandardowej trasy przed toczyć. Jeśli nie wysiąść kurs lub chcesz zakończyć jazdę wcześniej Edge zawsze może Cię z powrotem do początku lub obliczyć najprostszą drogę i zapewnić zakręt po zakręcie kierunkach, aby dostać się z powrotem.


W zasięgu ręki


Krawędź 1000 wyposażony jest w 3-calowy kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości ekran dotykowy z podwójnej orientacji *. Posiada czujnik światła otoczenia, który automatycznie dostosowuje jasność ekranu do zmieniających się warunków oświetlenia w celu poprawy widoczności. W przeciwieństwie do smartfonu, wyświetlacz jest zoptymalizowana do pracy w rękawiczkach, a w rain³. Można dostosować swoje strony szkoleniowych z maksymalnie 10 pól danych i korzystać z profili działalności, aby umożliwić łatwe przejścia podczas przełączania aktywności rowerowej, takich jak drogi, góry lub zwiedzania


Zaawansowane Performance Analysis


Krawędź 1000 jest kompatybilny z czujnikami ANT + ™, takich jak prędkość, rytm, tempo bicia serca i zgodną wagę. To pierwszy Garmin komputerowy, które integruje cyklu Shimano Di2 przesuwania elektroniczne systems4, aby wyświetlić aktualną bieg na ekranie. Krawędź 1000 jest również kompatybilny z licznikami Moc ANT +, w tym Vector®, naszej wyjątkowej mocy metr pedału opiera mierzącego łączną moc, lewo / prawo równowagi i rytm. Fabrycznie moc trening opiera się na krawędzi 1000 pozwala obliczyć moc progową funkcjonalnych (FTP), z której można oprzeć stref treningowych mocy. 1000 oferuje kalendarz szkoleń i jest kompatybilny z zaawansowanych ćwiczeń, które można zaplanować, harmonogramu i przesyłać z Garmin Connect.


Smartphone Łączność


W połączeniu ze smartfonem i aplikacji Garmin Connect ™ Mobile krawędzi 1000 oferuje zestaw funkcji, w tym związanych śledzenia na żywo, przychodzących połączeń i alarmów, dzielenie tekstu social media, pogody dodane bezprzewodowych i wysyłanie / odbieranie kursów i segmentów. Jak tylko jazda jest pełna, dane mogą być automatycznie przesyłane do serwisu Garmin Connect poprzez Bluetooth® lub Wi Fi®. To pozwala pozostać w kontakcie i natychmiast podzielić się szczegóły swojej jazdy z przyjaciółmi, rodziną i kontaktów z mediami społecznymi. LiveTrack pozwala twoi przyjaciele i rodzina, aby stosować się do wyścigów i szkoleń w czasie rzeczywistym. Zaproś obserwuje za pomocą e-mail lub social media, aby mogli oglądać na żywo danych na stronie śledzenia Garmin Connect. Gdy dostają e-mail zaprosić, mogą kliknąć, aby śledzić i zobaczyć swoje statystyki i lokalizację na mapie.


DANE TECHNICZNE:Własności fizyczne i działanie:


Fizyczne wymiary 5,8 x 11,2 x 2,0 cm

Rozmiar wyświetlacza, WxH 3,9 x 6,5 cm; 7,6 cm (3,0 "), przekątne

Rozdzielczość ekranu, WXH 240 x 400 pikseli

Ekran dotykowy Tak

Waga 114,5 g

Akumulator litowo-jonowy

Żywotność baterii Do 15 godzin

Ocena wody IPX7

Włączony GPS Tak

Wysoka czułość odbiornika TakMapy i pamięć:


Mapa bazowa Tak

Możliwość dodawania map Tak

Możliwość używania kart z danymi Tak

Historia Do 180 godzin

Waypointy / ulubione / pozycje 200

Trasy Ograniczona pojemność pamięci dostępnejCechy i zalety:


Czujnik tętna Tak (Niektóre wersje)

Prędkość Rower / sensor kadencji Tak (niektóre wersje)

Foot pod nr

Automatyczna synchronizacja (automatycznie przesyła dane do komputera) Tak

Garmin Connect ™ kompatybilny (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych) Tak

Virtual Partner® (pociąg przeciwko osobie cyfrowej) Tak

Wirtualny Racer ™ (konkurować z innymi działaniami) nr

Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi działaniami) Tak

Auto Pause® (wstrzymać i wznowić stoper na podstawie prędkości) Tak

Auto Lap® (automatyczne rozpoczynanie nowego okrążenia) Tak

Auto Scroll (przełączanie stron z danymi podczas treningu) Tak

Sport (zmiana trybu sportowego po naciśnięciu jednego przycisku) Wielu Nie

Zaawansowane ćwiczenia (tworzenie niestandardowych, celowych treningi) Tak

Alert tempa (uruchamia alarm, jeśli różnią się od ustawionego tempie) nr

Alarm / odległość czasowa (wyzwala alarm po osiągnięciu celu) Tak

Alarm wibracyjny: (wybór pomiędzy sygnałów odbioru i / lub alarm wibracyjny) nr

Trening interwałowy (ustawić interwałów ćwiczeń i odpoczynku) Tak

Tętno obliczenia oparte Tak kalorii

Efekt szkolenia (środki wpływ działalności na swojej kondycji tlenowej) nr

Konfigurowalny ekran (y) Tak

Barometryczny Tak

Urządzenie do transferu jednostki (dane akcje bezprzewodowo z podobnych jednostek) Tak

Miernik mocy kompatybilny (wyświetla dane zasilające od kompatybilnego 3rd obsługą ANT + ™) mierniki mocy Tak (rejestruje dane ok. 1 na sekundę)

Temperatura (pokazuje i rejestruje temperaturę podczas jazdy) Tak

Zegarek sportowy nr

Dodatkowy

Na segmentach urządzeń: Tak


Wi Fi ® kompatybilne: Tak


Inteligentne Powiadomienia: Tak


GLONASS: Tak


Kompatybilny z Garmin Connect ™ Mobile: Tak


Wycieczka objazdowa routingu: Tak


Planowanie trasy: Tak


W OPAKOWANIU:


Krawędź 1000

Cykl Garmin preinstalowanym mapy Europy

Zamontować Ćwierć

Z przodu zamontować

Pęta

Kabel USB

Skrócony podręcznik


Garmin Edge 1000 to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z rowerowy. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Prędkościomierze i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Elektronika znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie bikeinn! Oferujemy szeroki wybór Garmin, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Dobra obsługa

-

Produkt jest zgodny ze specyfikacją i dostawa została wykonana natychmiast. Dobry!

Najlepszy na rynku gps

-

przeglądanie od modelu Edge 800 do dzisiaj nie zmieniło radykalnie na lepsze. Czas trwania baterii jest brutalne (jeżeli podświetlenie jest zmniejszona). Łączność z telefonu komórkowego jest impressionante. (Można być zsynchronizowane z Strava bezpośrednio). Segmenty rozpoznaje również automatycznie etapy żwir i rekordy. Mówimy bez wątpienia najlepszy na rynku GPS

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij