Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Edge 520 Plus MTB

Garmin Edge 520 Plus MTB

Garmin Edge 520 Plus MTB

Garmin Edge 520 Plus MTB

Garmin Edge 520 Plus MTB

Garmin Edge 520 Plus MTB

Garmin Edge 520 Plus MTB

Garmin Edge 520 Plus MTB

Garmin Edge 520 Plus MTB

 • Garmin Edge 520 Plus MTB
 • Garmin Edge 520 Plus MTB
 • Garmin Edge 520 Plus MTB
 • Garmin Edge 520 Plus MTB
 • Garmin Edge 520 Plus MTB
 • Garmin Edge 520 Plus MTB
 • Garmin Edge 520 Plus MTB
 • Garmin Edge 520 Plus MTB
 • Garmin Edge 520 Plus MTB
 • Garmin Edge 520 Plus MTB
 • Garmin Edge 520 Plus MTB

Garmin Edge 520 Plus MTB

Opis produktu Garmin Edge 520 Plus MTB

Zaawansowany, łatwy w użyciu komputer rowerowy GPS do rywalizacji i nawigacji

Zawiera zaawansowaną nawigację, w tym nowe alerty dla kierowców i wstępnie załadowaną mapę rowerową Garmin z kierunkami zakręt po zakręcie dla kursów na trasie i poza nią

Wstępnie załadowane segmenty Strava Live pozwalają Ci rywalizować drugi po drugim z twoim poprzednim najlepszym lub PR innego zawodnika; zobacz wyniki w czasie rzeczywistym bezpośrednio na ekranie

Pozostań w kontakcie1 z LiveTrack i GroupTrack2, inteligentnymi powiadomieniami, wiadomościami dla kierowcy i wbudowanymi funkcjami wykrywania incydentów

Monitoruje specyficzne dla roweru VO2 max i czas regeneracji w przypadku korzystania z czujników mocy i tętna

Podczas jazdy w trudnym terenie dołączony Edge Remote umożliwia korzystanie z Edge bez zdejmowania rąk z kierownicy

Żywotność baterii: do 15 godzin3

Z Edge 520 Plus możesz trenować mądrzej i odkrywać nowe trasy. Ten komputer rowerowy oferuje zaawansowaną nawigację i wbudowane wyzwania, nie wspominając o jasnym kolorowym ekranie, wstępnie załadowanych Strava Live Segments i Garmin Cycle Map ze wskazówkami skrętu za zakrętem. Więc gdy masz do czynienia z górskimi szlakami, Edge 520 Plus ma dokładnie to, czego potrzebujesz.

Zaawansowana nawigacja z mapą rowerową Garmin:

Edge 520 Plus jest wstępnie załadowany mapą cyklu Garmin i zawiera komunikaty nawigacyjne i nawigacyjne, które informują o nadchodzących zakrętach. Podczas jazdy uzyskaj informacje o danych wysokościowych i nie tylko. I oczywiście jest wystarczająco sprytny, aby poprowadzić cię z powrotem na trasę - lub z powrotem na początek - jeśli z niej zejdziesz lub zdecydujesz się wrócić wcześniej do domu.

Zaawansowana nawigacja dzięki Garmin Cycle Map

Wiadomości od jeźdźca do jeźdźca:

Nie ma potrzeby sięgania po telefon ani martwić się o innych zawodników, gdy jeżdżą przed siebie lub pozostają w tyle. Wiadomości od kierowcy do kierowcy umożliwiają wysyłanie wstępnie zapisanych notatek z komputera rowerowego Edge 520 Plus do ich komputera1. Poinformuj swoich znajomych, jeśli nadrobisz zaległości w ciągu kilku minut lub jeśli powinni kontynuować bez Ciebie. Jeśli masz oponę płaską lub potrzebujesz pomocy, możesz wysłać wiadomość do innych zawodników, którzy są powiązani z GroupTrack, aby mogli Cię znaleźć.

Zaawansowany monitoring wydajności:

Edge 520 Plus jest kompatybilny z czujnikami technologii ANT + ®, w tym prędkości, rytmu i tętna. Po dodaniu paska do pomiaru tętna (sprzedawanego oddzielnie) uzyskasz dostęp do różnych danych fizjologicznych. Zobacz specyficzne dla roweru VO2 max wraz z doradcą ds. Odzyskiwania, który analizuje dane i informuje, jak długo należy czekać przed kolejną trudną jazdą. Ten połączony system czujników, akcesoriów, komputera rowerowego i analizy po jeździe z naszą społecznością internetową Garmin Connect ™ pozwala śledzić, jak twoje ciało działa od jazdy do jazdy.

Dostosuj swoje urządzenie:

Możesz łatwo dostosować komputer rowerowy Edge 520 Plus do darmowych aplikacji, widżetów i pól danych, które chcesz uzyskać z naszego sklepu Connect IQ ™. Aplikacje, takie jak AccuWeather Minutecast, informują, kiedy deszcz przestanie padać, dzięki czemu można znaleźć czas na przejażdżkę. Różnorodne konfigurowalne pola danych pokazują Twoje ulubione statystyki na jednym, łatwym do odczytania ekranie.

Jedź z ufnością i łatwością:

Edge 520 Plus jest kompatybilny z naszą linią urządzeń do rozpoznawania jazdy na rowerze Varia ™, w tym radarem tylnym i inteligentnymi światłami rowerowymi. Łącząc te urządzenia z Edge, możesz otrzymywać powiadomienia - bezpośrednio na wyświetlaczu Edge - o zbliżających się samochodach i pomagać kierowcom Cię widzieć. Użyj LiveTrack, aby Twoi znajomi i rodzina śledzili Twoją lokalizację w czasie rzeczywistym, lub użyj GroupTrack2, aby kontrolować swoich kumpli jeżdżących - i pozwól im trzymać się z daleka - jeśli się rozłączysz. Edge 520 Plus oferuje także funkcje wykrywania incydentów, które automatycznie wysyłają lokalizację do kontaktu alarmowego, jeśli napotkasz trudności.

Segmenty Strava Live pomagają w realizacji:

Garmin i Strava oferują jeszcze więcej sposobów na sprawdzenie swoich ograniczeń. Nadal będziesz otrzymywać powiadomienia o rozpoczęciu i zakończeniu segmentu i będziesz w stanie praktycznie konkurować z własnymi przyjaciółmi PR i Strava dzięki przeprojektowanemu zestawieniu sekund po drugim, które pokazuje, jak się mierzysz. Ale teraz będziesz mógł zobaczyć, w jaki sposób Twój obecny wysiłek porównuje się z Twoim PR, ostatnimi wysiłkami lub najlepszymi osiągnięciami znajomych. I wreszcie, dzięki wstępnie załadowanej aplikacji Strava Routes Connect IQ, trasy oznaczone gwiazdką mogą być teraz bezprzewodowo wysyłane do komputera rowerowego Edge, abyś mógł jednocześnie nawigować i rywalizować w swoich ulubionych segmentach Strava.

Segmenty Strava Live pomagają Ci działać

Spersonalizowany plan zasilania dnia wyścigu od Best Bike Split:

Wstępnie załadowana aplikacja Best Bike Split pozwala zobaczyć, jak zmiany masy, mocy i przeciągania mogą wpłynąć na czas wyścigu bramkowego, i tworzy idealny plan zasilania na dzień wyścigu. Dzięki aplikacji Best Bike Split Race Sync Twój plan dnia wyścigowego poprowadzi Cię do najlepszego podziału na rower. Po prostu połącz konto Best Bike Split z urządzeniem Edge 520 Plus, a wszystkie bieżące plany wyścigu będą dostępne na wyciągnięcie ręki. Utwórz konto Best Bike Split już dziś.

Od planu do wydajności dzięki TrainingPeaks:

Dzięki aplikacji TrainingPeaks Connect IQ wprowadzenie zaplanowanego treningu na każdą jazdę jest tak proste, jak włączenie komputera rowerowego Edge 520 Plus. Wstępnie załadowana aplikacja zapewnia codzienny trening bezpośrednio na urządzeniu Edge. Prowadzi Cię przez trening w czasie rzeczywistym, wraz z celami intensywności i czasem trwania interwału. Po treningu zsynchronizuj się z TrainingPeaks, aby uzyskać szczegółową analizę i zmierzyć postęp w kierunku swoich celów. Utwórz bezpłatne konto TrainingPeaks i rozpocznij od bezpłatnego planu szkolenia.

Od planu do wydajności dzięki TrainingPeaks

Aplikacja Trailforks:

Dzięki aplikacji Trailforks możesz pobierać mapy szlaków, aby korzystać z trybu offline podczas jazdy. Zawiera szlaki z ponad 80 krajów, mapy Trailforks zawierają informacje topograficzne, ciekawe miejsca, mapy cieplne, warunki szlaku, zdjęcia, filmy i wiele innych. Gdziekolwiek jedziesz, będziesz miał dostęp do najlepszych, najbardziej aktualnych informacji, dzięki czemu możesz zaplanować jazdę, odkryć nowe szlaki i podnieść swoje wrażenia z jazdy. Teraz dzięki integracji Garmin Edge masz dostęp do wszystkich najlepszych kursów Trailforks na kierownicy.

Dane techniczne:

Wymiary fizyczne: 49,0 x 73,0 x 21,0 mm

Rozmiar wyświetlacza: 35,0 x 47,0 mm; 2.3´´ przekątna

Rozdzielczość wyświetlacza: 200 x 265 pikseli

Waga: 60 g

Bateria: akumulator litowo-jonowy

Żywotność baterii: do 15 godzin

Ocena wody: IPX7

Kolorowy wyświetlacz: tak

Odbiornik o wysokiej czułości: tak

Mapy i pamięć:

Możliwość dodawania map: tak

Mapa bazowa: tak

Punkty trasy / ulubione / lokalizacje: 200

Trasy: 100

Historia: do 180 godzin

Czujniki:

GPS: tak

GLONASS: tak

Wysokościomierz barometryczny: tak

Codzienne inteligentne funkcje

Inteligentne powiadomienia: tak

Funkcje szkolenia, planowania i analizy:

Konfigurowalny ekran (y): tak

Auto Pause®: tak

Trening interwałowy: tak

Zaawansowane treningi: tak

Auto Lap®: tak

Wirtualny partner: tak

Automatyczne przewijanie: tak

Physio TrueUp: tak

Uruchomione funkcje:

Podnóżek może: Tak (opcjonalnie)

Cechy rowerowe:

Kursy: tak

Alarmy czasu / odległości (wyzwala alarm po osiągnięciu celu): tak

Mapa rowerowa Garmin (mapa ulic z możliwością jazdy na rowerze): tak

Kompatybilny z Vector ™ (miernik mocy): tak

Kompatybilny z miernikiem mocy (wyświetla dane dotyczące mocy z kompatybilnych mierników mocy ANT + ™ innych firm): Tak (zapisuje dane ok. 1 na sekundę)

Garmin Connect ™:

Kompatybilny z Garmin Connect ™ (społeczność internetowa, w której analizujesz, kategoryzujesz i udostępniasz dane): tak

Automatyczna synchronizacja (automatycznie przesyła dane do Garmin Connect): tak

Dodatkowy:

Kompatybilny z radarem i światłami rowerowymi Varia ™: tak

Zdalna kompatybilność Edge®: tak

LiveTrack: tak

Zaawansowana analiza wydajności i mocy, w tym nowy czas w strefie, śledzenie FTP, specyficzne dla roweru VO2 oraz dynamika odzyskiwania i jazdy na rowerze

Profil trenera rowerowego do kompatybilnego wyświetlania i sterowania danymi trenera Turbo

W kwestii kompatybilności segmentów urządzeń dla dynamicznej i angażującej w zawodach jazdy

Temperatura pracy: od 20 ° C do + 55 ° C

Połączone funkcje za pośrednictwem smartfona: tak

Kompatybilny z Garmin Connect ™ i Garmin Connect ™ Mobile: tak

Kompatybilny z kamerami akcji VIRB®: tak

Integracja z elektronicznym przełączaniem Shimano Di2: tak

Alarmy pogodowe: tak

Wstępnie załadowana mapa rowerowa Garmin: tak

Zgodność z Wi Fi®: nie

Trasa w obie strony: nie

Planowanie trasy: nie

W pudełku:

Edge 520 Plus

Uchwyt na rower górski

Standardowe mocowanie

Zdalny pilot

Silikonowa osłonka

Pęta

Kabel do ładowania / transmisji danych

Instrukcje


Lubisz Garmin Edge 520 Plus MTB? Zapoznaj się z kolekcją rowerowy i odkryj duży wybór produktów do Elektronika i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla rowerowy. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Elektronika jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy Garmin Edge 520 Plus MTB

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij