Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Edge 830

Garmin Edge 830

Garmin Edge 830

Garmin Edge 830

Garmin Edge 830

Garmin Edge 830

Garmin Edge 830

Garmin Edge 830

Garmin Edge 830

Garmin Edge 830

Garmin Edge 830

 • Garmin Edge 830
 • Garmin Edge 830
 • Garmin Edge 830
 • Garmin Edge 830
 • Garmin Edge 830
 • Garmin Edge 830
 • Garmin Edge 830
 • Garmin Edge 830
 • Garmin Edge 830
 • Garmin Edge 830
 • Garmin Edge 830
 • Garmin Edge 830
 • Garmin Edge 830

Garmin Edge 830

Opis produktu Garmin Edge 830

Edge 830 to komputer dla rowerzystów stworzony przez firmę Garmin. Ten model śledzi między innymi dynamikę treningu: skok, odległość skoku i czas zawieszenia. Rozmiar ekranu wynosi 2,6 ”przy rozdzielczości 246 x 322 pikseli.

Niektóre elementy komputera rowerzysty, który zawiera ten element, to alarm, który działa w celu pomocy grupowej i wysłania lokalizacji w nagłych przypadkach. Możesz również wysyłać wiadomości do innych rowerzystów, gdy szkolą grupę. Jest kompatybilny z radarem i światłami Varia. W celu lepszego śledzenia map, Garmin Cycle Map jest fabrycznie załadowany, który informuje o alertach nawigacyjnych i powiadomieniach o kolejnych zakrętach.

Licznik przebiegu można dostosować, pobierając bezpłatne aplikacje, pola danych i widżety bezpośrednio ze sklepu Connect IQ. Żywotność baterii wynosi 20 godzin po aktywacji funkcji GPS i wydłuża się do 40 godzin przy aktywacji trybu oszczędzania baterii.

Komputer rowerowy Performance GPS z mapowaniem i ekranem dotykowym

Dynamiczny monitoring wydajności zapewnia wgląd w VO2 max, regenerację, skupienie obciążenia treningowego, aklimatyzację na wysokości i wysokości, odżywianie, nawodnienie i więcej¹

Dynamika toru MTB, liczba skoków, odległość skoku i czas zawieszenia, a także Grit, miara trudności jazdy i Flow, która śledzi gładkość zejścia, dzięki czemu masz wynik do pokonania następnym razem

Funkcje bezpieczeństwa na rowerze2 obejmują nowy alarm rowerowy, grupowe powiadamianie i śledzenie, pomoc i kompatybilność z radarem wstecznym Varia ™ i światłami, dzięki czemu można zobaczyć i być widzianym

Obejmuje rutynową mapę rowerową Garmin z routingiem popularności - która pomaga jeździć jak miejscowy - plus odliczanie kursu i powrót do startu; Zintegrowane dane Trailforks zawierają oceny trudności szlaku

Dostosuj za pomocą bezpłatnych aplikacji, widżetów i pól danych ze sklepu Connect IQ ™

Żywotność baterii: do 20 godzin z GPS; możliwość przedłużenia do 40 godzin dzięki opcjonalnemu zasilaczowi Garmin Charge ™ lub w trybie oszczędzania baterii

Kogo obchodzi, że komputer rowerowy z ekranem dotykowym Edge 830 oferuje dynamiczny monitoring wydajności i informacje, które pomogą Ci się poprawić? Ty robisz. Niezależnie od tego, czy jesteś finiszerem na podium, kwalifikatorem Kona, szlifierką do żwiru, prostym goleniem, miejskim pedalerem, kulą brudu lub gdzieś pomiędzy, Edge 830 jest gotowy do jazdy jako Twój nowy partner.

Przenieś swój trening na wyższy poziom:

Edge 830 wykracza poza gromadzenie danych - zapewniając dynamiczne analizy wydajności, które mogą pomóc Ci pokonać Twoje oczekiwania. Zobacz, jak twoje ciało trzyma się w różnych środowiskach z aklimatyzacją na ciepło i wysokość1. Otrzymuj powiadomienia o jeździe, kiedy nadejdzie czas na nawodnienie lub jedzenie. Sprawdź, czy Twój ostatni trening był zrównoważony pod względem wytrzymałości, progu i intensywności wysiłków. Po połączeniu z kompatybilnymi czujnikami Garmin, Edge 830 oblicza nawet krzywą mocy, nową metrykę śledzenia mocy, która porównuje Twój wysiłek do poprzednich tygodni i miesięcy. Bez względu na to, gdzie trenujesz, możesz synchronizować ustrukturyzowane treningi z TrainingPeaks ™ i naszą społecznością fitness online, Garmin Connect ™, bezpośrednio do Edge. Możesz także przeglądać nadchodzące szkolenie na dany tydzień i bezproblemowo rozpocząć odpowiedni trening.

Jedź z ufnością:

Niezależnie od tego, czy trenujesz z kumplami jeżdżącymi na koniu, czy dojeżdżasz do pracy, urządzenie Edge 830 traktuje bezpieczeństwo poważnie. Pozwala na grupowe przesyłanie wiadomości i śledzenie, dzięki czemu możesz pozostać w kontakcie, gdy zostaniesz oddzielony od paczki2. Posiada również funkcję wykrywania incydentów, która automatycznie wysyła Twoją lokalizację do kontaktów awaryjnych, jeśli wykryje incydent. Aby uzyskać jeszcze większą świadomość, połącz Edge 830 z naszym radarem wstecznym Varia i światłami, abyś mógł widzieć i być widzianym. Nowy alarm rowerowy chroniony kodem PIN powiadomi Cię w smartfonie, jeśli Twój rower zostanie przesunięty, gdy będziesz w wodzie, lub zrobisz pit stop.

Poruszaj się po każdej kolejce:

Edge 830 jest wstępnie załadowany mapą cyklu Garmin, w tym kierunkami zakręt po zakręcie i alertami nawigacyjnymi, które powiadamiają o nadchodzących zakrętach. Użyj jasnego, czułego ekranu dotykowego, aby tworzyć nowe przejażdżki i kursy bezpośrednio na urządzeniu Edge. Aby pomóc ci jeździć jak miejscowi, wyznaczanie popularności wybiera z dróg i szlaków najczęściej podróżowanych przez rowerzystów. Edge 830 jest wystarczająco inteligentny, aby poprowadzić Cię z powrotem do trasy - lub z powrotem, aby rozpocząć - jeśli z niej zejdziesz lub zdecydujesz się wrócić do domu wcześniej. Przy prędkościach obliczania trasy 2 razy szybszych niż w poprzednich modelach, spędzasz więcej czasu na jeździe, nie czekając.

Oswoić szlaki:

Gdy potrzebujesz zmiany scenerii, Edge 830 to Twój przewodnik po kolarstwie górskim. Zacznij od pobrania bezpłatnej aplikacji Trailforks z naszego sklepu Connect IQ, a następnie odblokowania danych Trailforks na urządzeniu Edge. Zawiera szlaki z ponad 80 krajów, Trailforks zawiera najlepsze, najbardziej aktualne informacje, w tym warunki szlaku, mapy cieplne i inne. Kiedy zatrzymasz się w połowie jazdy, nowy tryb Forksight automatycznie wyświetla nadchodzące widły na szlaku i daje kontekst, pokazując, gdzie jesteś w sieci szlaków. Podczas jazdy Edge 830 śledzi epickie szczegóły z nowymi metrykami kolarstwa górskiego, takimi jak liczba skoków, odległość skoku i czas zawieszenia. Inne cechy kolarstwa górskiego to Grit, który ocenia trudność jazdy z wykorzystaniem danych GPS, wysokości i przyspieszeniomierza, a także Flow, który mierzy, jak płynnie schodzisz po szlaku, dzięki czemu masz kolejny wynik.

Wspinaj się jak profesjonalista:

Wspinaczka może stać się twoją tajną bronią dzięki Edge 830 i nowej funkcji ClimbPro. Automatycznie pokazuje pozostałe wzniesienie i stopień podczas wspinaczki, podążając trasą lub kursem. To pokazuje, ile pozostało ci cierpieć, pomagając ocenić swój wysiłek przez resztę jazdy.

Shimano Steps Ebike System:

Połącz kompatybilny komputer rowerowy Edge z obsługiwanym systemem eBike SHIMANO STEPS, a otrzymasz specjalny ekran stanu eBike, pola danych i obsługę statusu systemu oraz komunikaty ostrzegawcze. Oprócz metryk Edge - takich jak czas, odległość i prędkość - podczas jazdy możesz również zobaczyć poziom pomocy, pozycję biegów, żywotność baterii i pozostały zasięg.

Dostosuj swoje urządzenie:

Tylko Garmin umożliwia dostosowanie urządzenia za pomocą bezpłatnych aplikacji, widżetów i pól danych ze sklepu Connect IQ. Aplikacje, takie jak AccuWeather MinuteCast, informują, kiedy deszcz przestanie padać, dzięki czemu można określić idealny przedział czasowy na jazdę. Jeśli planujesz jazdę na stronach takich jak Strava, Komoot lub Wikiloc, pobierz te aplikacje, aby móc zaimportować swoje ulubione trasy bezpośrednio do urządzenia Edge. Lub, jeśli szukasz pobliskiej kawiarni lub sklepu rowerowego, użyj aplikacji Yelp, aby pobrać ich lokalizacje i przekierować bezpośrednio do nich na urządzeniu Edge.

Dane techniczne:

Wymiary fizyczne:

Ekran dotykowy: tak

Rozmiar wyświetlacza: kolor 2.6´´

Rozdzielczość wyświetlacza: 246 x 322 piksele

Waga: 79,1 g

Bateria: Akumulator litowo-jonowy

Żywotność baterii: Do 20 godzin trybu treningu GPS

Ocena wody: IPX7

Odbiornik o wysokiej czułości: tak

Mapy i pamięć:

Możliwość dodawania map: Tak

Mapa bazowa: Tak

Punkty trasy / ulubione / lokalizacje: 200

Trasy: 100 kursów

Historia: Do 200 godzin

Czujniki:

GPS: Tak

Glonass: Tak

Wysokościomierz barometryczny: Tak

Codzienne inteligentne funkcje:

Inteligentne powiadomienia: Tak

Pilot kamery VIRB®: Tak

Funkcje śledzenia aktywności:

Spalone kalorie

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

Dostosowywane ekrany: Tak

Auto Pause®: tak

Trening interwałowy: tak

Zaawansowane treningi: Tak

Auto Lap®: Tak

VO2 max: Tak

Wirtualny partner: Tak

Automatyczne przewijanie: Tak

Uruchomione funkcje:

Podnóżek może: Tak (niektóre wersje)

Cechy rowerowe:

Kursy: Tak

Alerty czasu / odległości (wyzwala alarm po osiągnięciu celu): Tak

Mapa rowerowa Garmin (mapa ulic z możliwością jazdy na rowerze): Tak

Kompatybilny z Vector ™ (miernik mocy): Tak

Kompatybilny z miernikiem mocy (wyświetla dane dotyczące mocy z kompatybilnych mierników mocy ANT + ™ innych firm): Tak (zapisuje dane ok. 1 na sekundę)

Garmin Connect ™:

Kompatybilny z Garmin Connect ™ (społeczność internetowa, w której analizujesz, kategoryzujesz i udostępniasz dane)

Automatyczna synchronizacja (automatycznie przesyła dane do Garmin Connect)

Dodatkowy::

Inteligentne powiadomienia wyświetlają tylko teksty i połączenia

Pamięć wewnętrzna: 16 GB

Osobiste rekordy rowerowe: Tak

Kompatybilny z radarem i światłami rowerowymi Varia ™: Tak

Zdalna kompatybilność Edge®: Tak

LiveTrack: Tak

GroupTrack: Tak

Zaawansowana analiza wydajności i mocy, w tym VO2 max, doradca odzyskiwania, śledzenie FTP / Watts / kg, warunki wydajności / próg mleczanowy / wynik stresu, a także zaawansowana dynamika jazdy na rowerze i powiązane funkcje

Profil trenera rowerowego do kompatybilnego wyświetlania i sterowania danymi trenera Turbo

W kwestii kompatybilności segmentów urządzeń dla dynamicznej i angażującej w zawodach jazdy: Tak

Temperatura pracy: od 20 ° C do + 55 ° C

Połączone funkcje za pośrednictwem smartfona: Tak

Kompatybilny z Garmin Connect ™ i Garmin Connect ™ Mobile: Tak

Integracja z elektronicznym przełączaniem Shimano Di2: Tak

Alarmy pogodowe: Tak

Zgodność z Wi Fi®: tak

Światło otoczenia: Tak

Routing w obie strony: Tak

Planowanie trasy: Tak

Wykrywanie incydentów: Tak

Plany treningowe / treningi: Tak

Connect IQ ™ compatible: Tak

Monity audio: Tak

Automatyczne uruchamianie (zegar uruchamia się automatycznie przy niestandardowej prędkości): Tak

Kompatybilność elektroniczna ANT + ™: Tak

Kompatybilny z trenażerem rowerowym ANT +: Tak

Kompatybilne z Strava Segments: Tak

Wynik stresu: Tak

Tryb oszczędzania baterii: Wydłuża żywotność baterii nawet o 50 procent, jednocześnie śledząc szczegóły jazdy

¹ Zaawansowane treningi wymagają konta Garmin Connect

Sprzęt komputerowy:

Rozmiar: 50 x 82 x 20 mm

Waga: 75,8 g

Typ wyświetlacza: kolorowy ekran dotykowy 2,6 ”

Rozdzielczość wyświetlacza: 246 x 322 piksele

GPS / GLONASS / Galileo: Tak

Wysokościomierz: Tak

Czujnik światła otoczenia: Tak

Żywotność baterii: 24 godziny (typowo)

Zintegrowana możliwość zasilania w jeździe: Tak

ANT + ™ / Bluetooth® / Wi Fi®: ANT +, Bluetooth, BLE, Wi fi

Kompatybilność czujników: ANT +, BLE

Ocena wody: IPX7

Funkcje monitorowania wydajności i jazdy:

Dostosowywanie danych: Tak

Auto Pause / Lap / Scroll: Tak

Alerty: Tak

Dane osobowe: Tak

VO2 / Recovery: Tak

Pomiary fizjologiczne: tak (w tym obciążenie treningowe, równowaga)

Kompatybilny z zasilaniem: Tak

Zaawansowana analiza mocy: tak

Dynamika MTB: Tak

Kompatybilna z elektroniczną zmianą biegów: Tak

Kompatybilne kontrolery trenerów wewnętrznych: Tak

Zaawansowane treningi: Tak

Segmenty: Tak

ClimbPro: Tak

Rozszerzony ekran: Tak

Funkcje nawigacji:

Mapy: Mapa rowerowa Garmin

Zintegrowana zawartość TrailForks: Tak

Możliwość dodawania map: tylko pamięć wewnętrzna

Kurs zgodny: Tak

Routing popularności: Tak

Skręć za nawigacją Turn: Tak

Przy ponownym obliczaniu urządzenia: Tak

Na urządzeniu Obliczenia z powrotem do początku: Tak

Podczas tworzenia kursu urządzenia: Tak

Na urządzeniu nawigacyjnym A / B, wyszukiwanie POI i adresu: Tak

Podczas tworzenia kursu w obie strony urządzenia: Tak

Świadomość i połączone funkcje:

LiveTrack: Tak

GroupTrack: Tak

Rider do wiadomości kierowcy: Tak

Wykrywanie incydentów: Tak

Pomoc: Tak

Pogoda: Tak

Inteligentne powiadomienia: Tak

Zgodność z Varia ™: Tak

Sterowanie VIRB®: Tak

Automatyczne wysyłanie aktywności: Tak

Connect IQ ™: Tak

Monity audio: Tak

Tryb oszczędzania baterii: Tak

Alarm rowerowy / Znajdź My Edge®: Tak

Transfer urządzenia do urządzenia: Tak

W pudełku:

Tylko urządzenie

Edge 830

Wypoziomuj przedni uchwyt

Standardowe mocowanie

Pęta

Kabel USB

Dokumentacja

Pakiet czujników:

Edge 830

Wypoziomuj przedni uchwyt

Standardowe mocowanie

Czujnik prędkości

Czujnik kadencji

Monitor pracy serca

Pęta

Kabel USB

Dokumentacja


Odkryj wszystkie produkty Elektronika, które znajdziesz w bikeinn, jak Garmin Edge 830. Kup teraz Garmin Edge 830 i oszczędzaj na produktach Prędkościomierze. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka Garmin, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć Garmin Edge 830 i inne w naszym sklepie rowerowy? Dzięki bikeinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Elektronika pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Recenzje klientów i pytania (8)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Garmin Edge 830

-

Świetny komputerek rowerowy z bardzo rozbudowanymi funkcjami treningowymi i nawigacyjnymi. To w tej chwili najlepsze tego typu urządzenie. Bardzo dokładnie pracuje lokalizacja GPS. Bateria wystarcza na kilkanaście godzin nawigacji. Kontrastowy, wyraźny ekran, nawet w słońcu. Polecam Edge 830 każdemu kolarzowi.

Wonder garmin 830

-

Po otrzymaniu go zajęło mi trochę czasu, aby zacząć go używać, ponieważ dawał błędy, wszystko zostało rozwiązane, gdy tylko oprogramowanie układowe Garmin zostało zaktualizowane, a następnie zaczęło działać świetnie, jest to złożone urządzenie i jak tylko się zorientujesz, nie możesz być bez niego, bardzo kompletny, dobry rozdzielczość ekranu, dotyk i szybkość w obliczeniach, zdecydowanie polecam przy 100x100, garmin przybył na czas i był w idealnym stanie

Garmin 830

-

Szybka dostawa, wszystko w porządku z opakowaniem. W każdym razie wszystkie 5 * Dziękuję

Garmin edge 830

-

Dobre urządzenie, kompaktowe i lekkie

Świetny gps

-

Szybka aktualizacja do Edge 820

W porządku

-

Szybka wysyłka, jeśli jem dobrą cenę, polecam

Znacznie lepiej niż 820

-

Istnieją 3 motywy, które znacznie poprawiają 820: - Ekran dotykowy: Pewnego dnia uderzyłem go, desperacko z powodu niskiej czułości 820. Myślałem o przejściu do 520, ponieważ z przyciskami byłoby lepiej, ale w MTB z mapami ucierpi ... - Szybkość: każdy komentuje, jedzie szybciej. Wiele więcej Jest to doceniane, ponieważ od czasu do czasu rozpaczałem przy obliczaniu tras. - Autonomia: Zauważyłem, że aby znieść 2 wyjścia na 820, ten bardzo mnie znosi, ale o wiele więcej ... procesory, które wprowadzili, są znacznie lepsze i wydajniejsze. Wcześniej, jeśli zapomniałeś obciążyć długą podróż, ryzykowałeś, że jeśli kolejna jest również długa, nie przyjedziesz. Na zakończenie dodaj, że ekran wygląda nieco lepiej, więcej pikseli i więcej rzeczy pasuje, i że przynosi więcej wskaźników i tym podobne. Ale to, co naprawdę się liczy i to, co zmieniłem, to powyższe.

Garmin edge 830

-

bardzo powoli, aby go zdobyć

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij