up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Garmin
360

Garmin ETrex Touch 35 GPS

Garmin ETrex Touch 35 GPS

Garmin ETrex Touch 35 GPS

Garmin ETrex Touch 35 GPS

plus
  • 360Garmin ETrex Touch 35 GPS
  • Play videoGarmin ETrex Touch 35 GPS
  • Garmin ETrex Touch 35 GPS
  • Garmin ETrex Touch 35 GPS
  • Garmin ETrex Touch 35 GPS
  • Garmin ETrex Touch 35 GPS

Garmin ETrex Touch 35 GPS

Opis produktu Garmin ETrex Touch 35 GPS

ETrex Touch 35 GPS to urządzenie stworzone przez firmę Garmin do śledzenia Twojego ulubionego sportu . Jazda na rowerze, piesze wędrówki lub wspinaczka górska to tylko niektóre z dyscyplin, w których zespół ten działa prawidłowo, co wyróżnia się strukturą i odpornością.

Niektóre szczegóły techniczne wewnątrz to 3-osiowy elektroniczny kompas, wysokościomierz i profile, które umożliwiają wykonanie niektórych funkcji , w tym zegara, kalendarza, czasu wschodu i zachodu słońca oraz personalizacji różnych ekranów. Pojemność urządzenia wynosi 8 GB.

Za pomocą urządzenia znajdziesz dokładność kierunków, z pomocą GPS i Clonass szybko osiągniesz poszukiwaną lokalizację . Ponadto jest kompatybilny z czujnikami ANT + i prędkości. Ma wstępnie zainstalowane TopoActive, mapy 46 krajów, które są aktualizowane bezpłatnie. Jest w stanie przechowywać ponad 10 000 punktów i 200 ścieżek, co można rozszerzyć dzięki pamięci microSD. Instalacja programu LiveTrack pomaga krewnym śledzić na żywo i kierować swoimi osiągnięciami. eTrex Touch 35 to nowy nawigator rodzinny do zajęć na świeżym powietrzu i alpejskich przygód, idealny dla każdego, kto lubi zanurzać palce w świeżym powietrzu od przypadkowych rowerzystów i turystów pieszych po geocaching początkujących i górskich wędrowców.

eTrex to najpopularniejsza i najskuteczniejsza na świecie rekreacyjna seria GPS od 15 lat. eTrex Touch 35 to jego najnowszy członek, który jest teraz łatwiejszy i wygodniejszy w użyciu niż kiedykolwiek wcześniej. Wraz z dodatkowym wysokościomierzem obsługuje również alpejskie aktywności, takie jak wspinaczka górska i jazda na rowerze górskim. Wyposażony jest w preinstalowane mapy TopoActive Europe i zoptymalizowane profile aktywności dla różnych aktywności rekreacyjnych, nie zapominając o 250 000 skrzynkach na niekończącą się zabawę na świeżym powietrzu. Dzięki inteligentnym powiadomieniom prosto do urządzenia ze smartfona1 możesz pozostać w kontakcie, gdy jesteś w drodze. Aby ułatwić poruszanie się, w zestawie znajduje się uchwyt do jazdy na rowerze. Wyjdź i baw się dobrze z rodziną! eTrex poprowadzi Cię na każdym kroku.

DANE TECHNICZNE:

Rodzaj baterii: 2 baterie AA, (alkaliczne, NiMH, litowe lub wstępnie naładowane NiMH)

Żywotność baterii: do 16 godzin.

Zakres temperatury pracy: od 20 ° C do 70 ° C (od 4 ° F do 158 ° F)

Częstotliwość / protokół radiowy: bezprzewodowa technologia ANT + ® 2,4 GHz / urządzenie Bluetooth® Smart

Ocena wody: IEC 60529 IPX7 *

Odległość bezpiecznika kompasu: 30 cm (11,8 cala)

Nawigator rodziny Garmin, który jest łatwy i przyjemny w użyciu, z ekranem dotykowym, wysokościomierzem i wstępnie załadowanymi mapami TopoActive Europe

Zoptymalizowany pod kątem wielu działań? po prostu wybierz i idź!

Załadowane z mapami Garmin TopoActive Europe

W zestawie uchwyt rowerowy

Jasny 2.6 ?? kolorowy pojemnościowy ekran dotykowy

Wysokościomierz barometryczny i kompas z kompensacją pochylenia 3 osi

Pobierz ścieżki rekreacyjne i trasy do naśladowania

Papierowe geocaching z 250-krotnie wstępnie załadowanymi pamięciami podręcznymi

Obsługa czujników ANT + i powiadomień smartfonów

Znajdź swoją drogę w łatwy sposób

eTrex Touch działa jak nawigacja samochodowa, ale z mapami i funkcjami zaprojektowanymi specjalnie do nawigacji podczas zajęć rekreacyjnych, takich jak jazda na rowerze i wędrówki. Niezależnie od tego, czy masz na myśli konkretny cel, czy po prostu chcesz nagrać swoje aktywności, aby później się nimi podzielić, eTrex Touch daje ci swobodę eksplorowania z ufnością. Możesz nawet znajdować i pobierać działania wykonane przez innych użytkowników Garmin Connect i Garmin Adventures lub udostępniać je społeczności.

Dzięki łatwemu w obsłudze ekranowi dotykowemu dzieci będą mogły również spróbować swoich sił. Po prostu dotknij i odejdź, a chwila zabierze Cię! Profile aktywności zapewniają natychmiastowy dostęp do spersonalizowanych profili, takich jak turystyka piesza, rowerowa i geocaching, dzięki czemu można skonfigurować wszystko dla wybranej aktywności, wszystko, czego potrzebujesz na wyciągnięcie ręki. Możesz skupić się na rozkoszowaniu się świeżym powietrzem i świetnym spędzaniem czasu z rodziną? wiedząc, że jesteś w bezpiecznych rękach.

Wszystko gotowe i gotowe do jazdy

eTrex Touch nie ma nikogo z powrotem, to wszystko, czego potrzebujesz, aby się tam dostać i przeżyć przygodę przy każdej okazji. Został zaprojektowany nie tylko w celu zwiększenia aktywności, która Ci się podoba w tym dniu, ale jest także w pełni przygotowana, abyś mógł ją wyprostować i zacząć.

Z dołączonym uchwytem rowerowym, eTrex Touch jest szczególnie atrakcyjny dla rowerzystów rekreacyjnych, którzy mogą łatwo przymocować urządzenie do kierownicy.

Urządzenie jest fabrycznie wyposażone w mapy Garmin TopoActive Europe dla 46 krajów, wystarczy włączyć urządzenie, połączyć się z GPS i rozpocząć nawigację. Mapy można aktualizować bez dodatkowych kosztów. Dzięki dużej wewnętrznej pamięci o pojemności 8 GB i slotowi microSD, masz dużo miejsca na dodatkowe mapowanie, czy chcesz ją ulepszyć za pomocą zaawansowanych map topo lub map morskich.

Zanurz się w geocaching

Doświadcz wspaniałego odkrywania skarbów GPS, zwanego geocachingiem. Dzięki eTrex Touch geocaching jest wygodny dla każdego, a elektroniczna geocache, rankingi i ostatnie logi zapisane bezpośrednio na urządzeniu nie wymagają niczego drukowania.

eTrex Touch 35 jest wyposażony w elektroniczny kompas, który pokazuje kierunek do miejsca docelowego, nawet gdy stoisz nieruchomo, co bardzo pomaga podczas krótkich przerw w przygodach geocaching.

Dla początkujących eTrex Touch ma 250 000 doskonałych skrzynek, które są odpowiednie dla osób, które dopiero rozpoczynają geocaching? aby pomóc Ci przyzwyczaić się do całej koncepcji. Wszystkie skrzynki są z geocaching.com, największej na świecie platformy geocaching.

Przygody odkryto i udostępniono

Czy nie masz na myśli konkretnego celu lub trasy? Wyszukaj zalecane przygody na Garmin Connect lub Garmin Adventures i zobacz trasy i skrzynki, które inni ukończyli. Następnie pobierz je do eTrex Touch, gotowe do następnej przygody. Lub stwórz i dostosuj zupełnie nową trasę do pobrania na urządzenie.

Chcesz zapisać i przeżyć ostatnią przygodę? eTrex Touch rejestruje, gdzie byłeś, dzięki czemu możesz przesyłać trasy do Garmin Connect lub Garmin Adventures i przeżywać je, kiedy tylko chcesz. Garmin Connect i Garmin Adventures są bezpłatne i pozwalają dzielić się przygodami z przyjaciółmi i rodziną.

Solidna jakość eTrex

eTrex Touch to najnowszy produkt ze słynnej serii podręcznych eTrex GPS. Produkty te zostały z powodzeniem wdrożone na całym świecie, od słupów zamrażających do gorących afrykańskich pustyń i wilgotnych południowoamerykańskich dżungli. eTrex opanował wszystkie tereny, a eTrex Touch oferuje taką samą wytrzymałość i wytrzymałość.

eTrex Touch obsługuje GPS i GLONASS, dając moc dwóch systemów satelitarnych, dla szybszej naprawy i lepszej dokładności w trudnych warunkach. Niech eTrex wykona dla ciebie ciężką pracę? po prostu sprawdź swoją aktualną pozycję i postępuj zgodnie ze wskazówkami. eTrex 35 dodaje również mikrometr barometryczny do miksu, dla bezpieczniejszej nawigacji w środowiskach alpejskich i dokładnych danych wysokościowych.

Urządzenie jest w pełni odporne na uszkodzenia, posiada stopień ochrony IPX7 i ma ekran odporny na zarysowania. Długi 16-godzinny czas pracy na baterii i wymienialne w terenie standardowe baterie AA gwarantują elastyczność w podróży.

eTrex Touch zapewnia również wszystkie klasyczne funkcje eTrex, takie jak informacje o polowaniach i połowach, zegarki sportowe, kalendarz słoneczny i księżycowy, dane o wschodzie i zachodzie słońca i wiele innych.

Kompaktowy i wszechstronny towarzysz

Poręczne urządzenie łatwo mieści się w kieszeni lub na kierownicy. To również ma być rozmiarem, który pozwala dzieciom łatwo obsługiwać. Dzięki systemowi montowania kręgosłupa, eTrex Touch może być montowany prawie wszędzie tam, gdzie są wyspecjalizowane uchwyty do łodzi, samochodów, plecaków itp.

Pozostawanie w kontakcie

eTrex Touch 35 pozwala udostępniać punkty drogowe, ścieżki, trasy i geocache bezprzewodowo, poprzez jednostkę do współużytkowania jednostek z kompatybilnymi urządzeniami firmy Garmin. Dzięki inteligentnej funkcji powiadamiania nigdy nie przegapisz tekstu, wiadomości e-mail lub powiadomienia z kompatybilnego smartfona *, chyba że chcesz. Możesz również użyć eTrex Touch 35 jako pilota do naszych kamer VIRB® XE, VIRB X i VIRB Elite.

eTrex Touch 35 obsługuje także śledzenie na żywo, które pozwala Twoim znajomym i rodzinie śledzić Twoje działania w czasie rzeczywistym. Zapraszaj obserwatorów, za pośrednictwem poczty e-mail lub społecznościowych do śledzenia swojej aktywności i lokalizacji na Garmin Connect.

Fizyczne i wydajność

Wymiary fizyczne: 5,8 x 10,2 x 3,3 cm

Rozmiar wyświetlacza, WxH 3,6 x 5,5 cm

Rozdzielczość ekranu, WxH 160 x 240 pikseli

Wyświetlacz typu 2.6 "65K kolorowego TFT

Ekran dotykowy

Waga 159 g z bateriami

Bateria 2 baterie AA (brak w zestawie); Zalecane NiMH lub Lit

Żywotność baterii Do 16 godzin

Ocena wody IPX7

Odbiornik wysokiej czułości

Interfejs USB

Aparat nr

Wysokościomierz barometryczny

Kompas elektroniczny

Jednostka do transferu jednostek (dane udziałów bezprzewodowo z podobnymi jednostkami)

Mapy i pamięć

Mapa bazy

Mapy wstępnie ładowane Tak Garmin TopoAktywna mapa Europy

Możliwość dodawania map

Wbudowana pamięć 8 GB

Akceptuje karty danych microSD? karta (nie jest w zestawie)

Niestandardowe punkty POI (możliwość dodania dodatkowych punktów zainteresowania)

Punkty orientacyjne / ulubione miejsca / 4000

Trasy 200

Śledź dziennik 10 000 punktów, 200 zapisanych ścieżek

Funkcje zewnętrzne

Automatyczne wyznaczanie trasy (trasy skręt po zakręcie na drogach) Tak (z opcjonalnym mapowaniem dla szczegółowych dróg)

Geocaching friendly Tak (bez papieru)

Niestandardowe mapy zgodne

Informacje o Słońcu i księżycu

Tabele pływalności Tak (z opcjonalnym Bluechart)

Obliczenie powierzchni

Przeglądarka zdjęć

Garmin Connect?

Garmin Connect? kompatybilny (społeczność online, w której analizujesz, kategoryzujesz i udostępniasz dane)

Dodatkowy

Inteligentne powiadomienia: tak

Śledzenie na żywo: Tak (z Garmin Connect? Mobile)

W pudełku

eTrex Dotknij 35

Uchwyt na kierownicę

Kabel USB

Dokumentacja


Kupuj Garmin ETrex Touch 35 GPS w najniższej cenie! Twój sklep online rowerowy, bikeinn sprawi, że spełnią się twoje marzenia! Znajdź Elektronika w bezkonkurencyjnych cenach. Wystarczy popatrzeć na nasze szczegółowe opisy i opinie innych klientów, którzy już zakupili Garmin ETrex Touch 35 GPS. Znajdź najnowsze obniżki i odkryj wszystkie nasze marki w katalogu rowerowy w świetnych cenach!

Cechy Garmin ETrex Touch 35 GPS

Kolor
Rodzaj produktu
Użycie
Właściwości

Recenzje klientów i pytania (16)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Etrex35

-

Świetny produkt, szkoda, że chociaż zapłaciłem więcej za znalezienie go na Boże Narodzenie, przyjechał 29 grudnia.

Garmin touch 35

-

Dobry produkt w dobrej cenie. Jest łatwy w użyciu, a jego autonomia jest dobra dla baterii AA.

Super gps

-

Znakomity produkt, niesamowita precyzja lokalizacji: średnio 3m! Poświęć trochę czasu, aby odpowiednio dostosować ustawienia osobiste. Porady: - zainstaluj kartę micro SD (max 32 GB), aby zainstalować swoje trasy i trasy poza mapami zainstalowanymi fabrycznie w pamięci telefonu. - Używaj akumulatorów NiMH. (Są nawet ładowarki samochodowe z wtyczką 12 V) Życzymy udanej podróży:>)

Etrex 35 touch

-

Poręczny kompaktowy GPS do wędrówek z wieloma możliwościami w konkurencyjnej cenie. Możesz także użyć karty SD, aby umieścić bezpłatne mapy w miejscach, takich jak Openfietsmap, a za pośrednictwem Garmin Connect możesz wyświetlić wszystko na swoim telefonie komórkowym.

Etrex 35 touch

-

Doskonały produkt do moich ulubionych sportów biegania po górach, narciarstwa biegowego i MTB. Mały i kompaktowy. Po zainstalowaniu odpowiednich map możesz udać się w dowolne miejsce bez obawy, że się zgubisz. Intuicyjny i dość łatwy w użyciu.

Nawigator turystyczny

-

Nawigator turystyczny. Dużym plusem jest ekran dotykowy, który można łatwo powiększać, usuwać, poruszać się po mapie.

Super urządzenie

-

Łatwy w obsłudze - intuicyjny i precyzyjny - Autonomia przyznana przez 16 godzin wymagających ponownego załadunku w nocy na biwaku

Etrex35

-

Doskonały produkt, łatwy i precyzyjny. Bardzo prosty w obsłudze i doskonała czytelność.

Nikiel

-

Nie wiedziałem, ale nie zawiodłem się, zainstalowana karta nie ma trochę szczegółów. Jestem zachwycony, ponieważ jestem dobrze, czas przebywania na torze, szczęście, które w tej chwili szczęście Dziękuję

Dobry produkt

-

Bardzo dobry produkt i baw się, aby odkryć poprawną mapę Na niektórych stronach znajdziemy mapy na 1/250000 i bardziej zgodne i bezpłatne

Dobry gps

-

Dobry produkt bardzo solidny, który sprawia, że ​​bardzo dobrą pracę. Polecam.

Dobra pozycja

-

ekran łatwy do odczytania, bez zarzutu. Chcę kupić kolejny singiel.

Garmin etrex 35 dotykowym

-

Dobra żywotność baterii jeśli ograniczymy do minimum możliwości długiej wycieczce. D'origines osadzone deski brakuje szczegółów, na pewno tam al'Europe ale przede wszystkim dla takiego produktu, czego szukamy właśnie szczegóły dotyczące miejsca. Niemniej odzyskiwania śladów w sieci, bardzo podobał mi się. Dzięki szczegółowej mapie Francji Chyba będę się cieszyć. Polecam go.

Łatwe i dokładne

-

Wielki nawigacyjny, precyzyjne i łatwe w użyciu. Długa żywotność baterii z odpowiednimi ustawieniami.

Etrex35

-

Com sempre un wylinka Preu competitiu do Tradeinn. 35 jest GPS L'Etrex czego szukałeś. I I wylinka petit lleuger funkcjonalną.

Doskonały

-

bardzo prosty i precyzyjny produkt

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up