Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin EXTerior Bike Mount 310XT / 910XT

Garmin EXTerior Bike Mount 310XT / 910XT

  • Garmin EXTerior Bike Mount 310XT / 910XT
  • Garmin EXTerior Bike Mount 310XT / 910XT
  • Garmin EXTerior Bike Mount 310XT / 910XT
  • Garmin EXTerior Bike Mount 310XT / 910XT

Garmin EXTerior Bike Mount 310XT / 910XT

Opis produktu Garmin EXTerior Bike Mount 310XT / 910XT

Połóż się, a dane na czele peletonu z tym nowym z-przodu roweru.


Montaż ten pozwala w pełni wykorzystać wszystkie solidnych danych krawędzi ® udostępnia bez narażania się jazdą. Edge jest obecnie przed sobą łatwiejsze, heads-up pozycjonowania i bezpieczeństwa zwiększone.


Użyć 910XT Forerunner 310XT lub zestawu z szybkim uwalnianiu (sprzedawany oddzielnie) na szkolenie? Można ich używać z tym mocowaniem, too.


Wszystko co musisz zrobić, to wyjąć śruby od dołu, obrócić wewnętrzną mocowaniem i włóż śruby i zegarek będzie zamontować w odpowiednim położeniu na uchwycie.


Odkryj wszystkie produkty Elektronika, które znajdziesz w bikeinn, jak Garmin EXTerior Bike Mount 310XT / 910XT. Kup teraz Garmin EXTerior Bike Mount 310XT / 910XT i oszczędzaj na produktach Podpory. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka Garmin, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć Garmin EXTerior Bike Mount 310XT / 910XT i inne w naszym sklepie rowerowy? Dzięki bikeinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Elektronika pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności