Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin EXTerior Bike Mount 310XT/910XT

Garmin EXTerior Bike Mount 310XT/910XT

  • Garmin EXTerior Bike Mount 310XT/910XT
  • Garmin EXTerior Bike Mount 310XT/910XT
  • Garmin EXTerior Bike Mount 310XT/910XT

Garmin EXTerior Bike Mount 310XT/910XT

Opis produktu Garmin EXTerior Bike Mount 310XT/910XT

Połóż się, a dane na czele peletonu z tym nowym z-przodu roweru.


Montaż ten pozwala w pełni wykorzystać wszystkie solidnych danych krawędzi ® udostępnia bez narażania się jazdą. Edge jest obecnie przed sobą łatwiejsze, heads-up pozycjonowania i bezpieczeństwa zwiększone.


Użyć 910XT Forerunner 310XT lub zestawu z szybkim uwalnianiu (sprzedawany oddzielnie) na szkolenie? Można ich używać z tym mocowaniem, too.


Wszystko co musisz zrobić, to wyjąć śruby od dołu, obrócić wewnętrzną mocowaniem i włóż śruby i zegarek będzie zamontować w odpowiednim położeniu na uchwycie.


W bikeinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla rowerowy, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem Garmin EXTerior Bike Mount 310XT/910XT? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w bikeinn w katalogu Elektronika i kategorii Podpory oferujemy produkty rowerowy, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Cechy Garmin EXTerior Bike Mount 310XT/910XT

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Bardzo szczęśliwy

-

Dokładnie to, czego potrzebowałem. Dziękuję Ci

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij