Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Fenix 3 HRM

Garmin Fenix 3 HRM

Garmin Fenix 3 HRM

  • Garmin Fenix 3 HRM
  • Garmin Fenix 3 HRM
  • Garmin Fenix 3 HRM
  • Garmin Fenix 3 HRM
  • Garmin Fenix 3 HRM

Garmin Fenix 3 HRM

Opis produktu Garmin Fenix 3 HRM

Fenix ​​3 HRM to urządzenie GPS, które pomoże Ci śledzić rutynę ćwiczeń . Jeśli trenujesz, możesz nosić to urządzenie na nadgarstku z całkowitym komfortem. Używając go, będziesz mieć wiele zastosowań technologicznych, a także cieszyć się jego niską wagą. Kawałek składa się z trwałych i wytrzymałych materiałów, które umożliwiają wykonanie wymaganych śladów.

Ten model Garmin ma pasek, który łatwo dopasowuje się do nadgarstka Wykonanie z silikonu jest odpowiednio ustawione, aby dokonać pomiaru tętna. Żywotność baterii w trybie inteligentnym wynosi 14 dni, podczas gdy w GPS jest zmniejszona do 16 godzin.

Dzięki temu noszeniu będziesz uprawiał wiele zajęć sportowych z największą pewnością siebie . W zależności od procedury wybierz ekran danych, aby poznać swoje wskaźniki. Urządzenie jest wyposażone w wysokościomierz barometryczny i kompas elektroniczny. Jeśli chodzi o połączenie, jest ono łączone między innymi z Bluetooth, bezprzewodowym Internetem. Po połączeniu z Connect IQ będziesz mieć możliwość pobrania większej liczby aplikacji, a nawet gier.

GPS Sport Watch Bezkompromisowa

Antena ze stali nierdzewnej EXO w GPS + ™ GLONASS wsparcia dla szybkiej poprawki i dokładności

3,1 cm wyświetlacz (1,2 cala) kolorowy czytelny w słońcu Chroma ™

Wysokościomierz, barometr i kompas z 3 osi auto kalibracji

Pomoc szerokiego wyboru zajęć sportowych i dedykowanych profili użytkowników z takich bieganie szlak, pływanie, spacery, jazda na nartach i więcej

Zaawansowane funkcje treningowe do ćwiczeń, w tym VO2max and Recovery Advisor i klasycznych funkcji nawigacyjnych firmy Garmin, takich jak TracBack

Inteligentne funkcje, takie jak inteligentne powiadamianie i wsparcie Połącz IQ ™ do dalszego dostosowywania aplikacjiFenix ​​3 jest bezkompromisowy sportowy zegarek GPS zaprojektowany dla wymagających sportowców i poszukiwaczy przygód na świeżym powietrzu. Jest zasilany przez GPS i GLONASS poprzez nową antenę stali EXO i genialny kolorowym wyświetlaczem. Fenix ​​3 jest zapakowany w wielu szkoleniach sportu, bieganie i nawigacji. Wprowadza trudny sport konstrukcja z wysokiej jakości materiałów i inteligentnych funkcji, takich jak Podłącz IQ Apps


Prawda WSZECHSTRONNY

Fenix ​​3 został zaprojektowany, aby pomóc ludziom w czasie swoich zajęć sportowych i życia na świeżym powietrzu. Obsługuje sportu wydajności jak bieganie, jazda na rowerze, pływanie, biegi, szkoleń wewnętrznych, narciarstwo biegowe, a także triathlon i rekreacyjnych suchas wędrówki, wspinaczki i narciarstwa zjazdowego. Mierzy wydajność w podróży, śledzi działania do współdzielenia i nawiguje użytkownika z powrotem do domu pod koniec przygody. I to nie koniec. Otwiera nowe wsparcie ConnectIQ App dla fenix 3 się potencjał do rozwoju o wiele więcej funkcji i dla wszystkich rodzajów działalności w najbliższej przyszłości.


Gdy praca staje się poważna

Fenix ​​3 jest pełen możliwości szkoleniowych krawędzi cięcia Garmin. W przypadku korzystania z czujnika tętna (wliczone w Performer Bundle) może dać statystyki dotyczące swojej formie i kondycji. Pierwszy to VO2 Max, który daje oszacowanie rzeczywistej sprawności w oparciu o wydajność i tętna danych. Fenix ​​3 jest jeszcze w stanie dokonać prognozy na czas wyścigu w oparciu o VO2 Max wartość. Po treningu doradcy odzyskiwania mówi, ile czasu trzeba, aby odzyskać od ostatniego activity.¹ Fenix ​​3 łączy wyrafinowane komentarze na formularzu czujnika biegu, aby zapewnić wiele zaawansowanych wskaźników eksploatacji. W przypadku użycia z monitor¹ okresie HRM (zawarte w pakiecie) wykonawca, fenix 3 zgłasza swoją kadencję, pionowe drgań i czas w inny sposób kontaktu z gruntem, jak bieganie Dynamics wie. Te wskaźniki pokazują efektywność jazdy - coś można wykorzystać do poprawy wydajności w czasie.


Uruchom w pionie

W celu zaspokojenia szczególnych potrzeb biegaczy szlak, fenix 3 zapewnia dedykowany profil szlak. Nowe funkcje obejmują automatyczne przełączenie do prezentacji danych rdzenia podczas biegu płaskiego sekwencje wspinaczkowe i kontra więcej wspinaczkowych odpowiednich danych, takich jak wynurzania wydajności i podzielone na kolanach prędkości pionowej. Dla biegaczy Trail Ultra zapewnia dodatkową 3 fenix żywotność baterii w trybie UltraTrac i opcję, aby uruchomić zegarek z zewnętrznego zasilacza o dużym wyzwaniem.


Dive In

Niezależnie od tego czy trening na basenie lub w otwartych wodach, fenix 3 rejestruje szczegółowe metryki pływać, w tym dystans, tempo i stopy liczby kresek, udaru mózgu i wynik SWOLF. Wiertarka funkcji rejestrowania pozwala łatwo zalogować pływać i zestawy ćwiczeń kopnięcie na basenie, a 2 rodzaje timerów odpoczynku bieżąco przesuwając się od ściany na czas. Alerty w czasie, aby pomóc utrzymać tempo, lub powiadomienia odległości, tak aby wiedzieć, kiedy zestaw jest skończona. Istnieją nawet alarmy dla kalorii i stopy skoku.


Jechać Na

Fenix ​​3 jest kompatybilny z czujnikami prędkości, takich jak rytm i tętna, aby zapewnić zaawansowane możliwości szkoleniowych dla treningów rowerowych. Może również wyświetlać wskaźniki mocy, gdy w połączeniu z miernikami mocy ANT +, w tym linii wektorowych z pojedynczych i podwójnych pedałów opcji wykrywania. Jeśli trenujesz z licznikiem monitora pracy serca i energii, fenix 3 może uzyskać max VO2 swój szacunek do jazdy na rowerze, aby pomóc zmian w sprawności monitora.


Weź ten bieg

Tryb zarządu Ski stawia prędkość, dystans, spadania i automatyczny licznik (z run Auto Pause dla linii windy) i dalej na wyciągnięcie ręki. Można nawet użyć Fenix ​​3 jako rękawic przyjazny pilota, poprzez ANT + ®, dla kamer działania VIRB® i VIRB Elite.


Wiesz, na swój sposób

Fenix ​​3 świadczy kompleksowe nawigacji i śledzenia funkcjonalności, aby poprowadzić Cię na i na uboczu. Fenix ​​3 rejestruje wykres śladu GPS tworząc "okruchy chleba szlak", jak poruszać. To także pozwala na oznaczanie miejsc, takich jak linii startu / mety, oczywiście punktu kontrolnego lub kempingu, pojazdu lub innego punktu. Z fenix 3, można tworzyć i odbyć studia lub zaznaczyć maksymalnie 1000 miejsc i nawigację do nich. Planować podróże i przygody dzielić się z przyjaciółmi i rodziną za pomocą bezpłatnego narzędzia firmy Garmin BaseCamp planowania na komputerze ™.


Więcej niż tylko czujniki ABC

fenix 3 jest wyposażony wskazaniach atmosferycznego oraz elektroniczny kompas 3 osi. Urządzenie kalibruje auto tezy czujników za pomocą swojego odbiornika GPS, aby zapewnić możliwie najdokładniejszych informacji. Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane wysokości dokładnie monitorować wjazd i zjazd, a barometr może być stosowany do przewidywania zmian pogody, pokazując krótkie trendy utrzymujące ciśnienia powietrza. 3 osiowy kompas elektroniczny utrzymuje znaczenia, czy jesteś w ruchu, czy nie. W celu dokładnego odczytu temperatury z zegarka, powiązać Fenix ​​3 o naszej zewnętrznego czujnika temperatury tempe.


Wielki styl, który stoi do najtrudniejszych warunków

Fenix ​​3 jest dostępny w 2 odważnych modeli: szary z podstaw chronionej kopułą kryształ i czarny pas; srebrny z podstaw chronione kopułą kryształ i czerwony pasek. Każdy zegarek jest wyposażony w ultra mocną obudowę z włókna szklanego i przyciski ze stali nierdzewnej do dużej wytrzymałości. Wysokiej rozdzielczości czytelny w słońcu wyświetlacz kolor Chroma z podświetleniem LED pozwala na dostęp do danych w każdych warunkach oświetlenia. Fenix ​​3 jest woda oceniono na 100 metrów i posiada żywotność baterii do 50 godzin w trybie UltraTrac, 16 godzin w trybie GPS i do 3 miesięcy w trybie zegarek (wszystko w zależności od ustawień).


Podłącz IQ ™ Apps

Fenix ​​3 wykorzystuje platformę IQ Połącz Inne ustawienia, dzięki czemu można dostosować swój zegarek z aplikacji, widgetów, ConnectIQ pól danych i unikalne twarze zegarków które sprawiają, że SmartWatch Garmin jeszcze mądrzejszy.


Pozostań w kontakcie

Fenix ​​3 jest naprawdę mądry i zapewnia kontakt ze światem - czy to poprzez smartfonie otrzymać inteligentnych powiadomień bezpośrednio na watch², lub poprzez hotspot WiFi dla Twojej płynne automatyczne przesyłanie do działalności Garmin Connect ™. Jeśli chcesz, fenix 3 nawet utrzymuje rodzinę i przyjaciół poinformował o swoim miejscu pobytu przez LiveTrack². Uzyskać jeszcze więcej informacji z fenix 3 poprzez połączenie go z jednym z wielu opcjonalnych czujników ANT + Garmin Vector® dla władzy, jak jazda na rowerze, Tempe TM dla temperatury, run HRM dla dynamiki biegania i częstości akcji serca i wielu innych.Własności fizyczne i działanie

Fizyczne wymiary 2,0 "x 2,0" x 0,6 "(51,0 x 51,0 x 16,0 mm)

Rozmiar wyświetlacza, WxH 1,2 "(30,4 mm)

Rozdzielczość wyświetlacza, 218 x 218 WxH pikseli; transfleksyjny kolor MIP

Kolorowy wyświetlacz

Tryb wyświetlania negatywne

Waga Z wszystkich linków: 6,56 uncji (186 g); Gumkami: 3,0 uncji (85 g)

Akumulator litowo-jonowy 300 mAh

Żywotność baterii do 50 godzin w trybie UltraTrac; do 20 godzin w trybie treningu GPS; do 6 tygodni w trybie zegarek

Ocena wody 10 ATM

Włączony GPS

GLONASS

Wysoka czułość odbiornika

Barometryczny

Elektroniczny kompas

Powiadomienia inteligentne (wyświetla e-mail, tekst i inne powiadomienia, gdy w połączeniu z kompatybilnym telefonem)

Alarm wibracyjny

Sterowanie muzyką

Znajdź mój telefon

Kontrola VIRB®

Funkcje zegarka Godzina (12 / 24h), kalendarz (dzień / data), alarm dzienny

Mapy i pamięć

Wbudowanej pamięci 32 MB; dostępne 23 MB

Waypointy / ulubione / pozycje 1000

Trasy 50

Funkcje biegowe

Wirtualny Pacer ™ (porównuje bieżące tempo do celu)

Szacunek max V02

Odzyskiwanie doradcą

Predyktorem Race

Dynamika przebiegu

Akcelerometr (oblicza odległość do treningów wewnętrznych, bez konieczności korzystania z czujnikiem na nogę)

Osobiste rekordy

Funkcje rowerowe

Kompatybilny z Vector ™

Wiele profili rowerowe

Czujnik prędkości rowerów / kadencji Tak (opcjonalnie)

Bieganie i jazda na rowerze Cechy

Czujnik tętna Tak (Niektóre wersje)

Virtual Partner® (pociąg przeciwko osobie cyfrowej)

Wirtualny Racer ™ (konkurować z innymi działaniami)

Auto Pause® (wstrzymać i wznowić stoper na podstawie prędkości)

Sport (zmiana trybu sportowego po naciśnięciu jednego przycisku) Multi

Auto multisport (przełączać tryby sportowe z 1 naciśnięciu przycisku)

Zaawansowane ćwiczenia (tworzenie niestandardowych, zorientowani na cel treningów)

Alert tempa (uruchamia alarm, jeśli różnią się od ustawionego tempie)

Trening interwałowy (ustawić interwałów ćwiczeń i odpoczynku)

Tętno kalorii na podstawie obliczeń

Oblicza ilość spalonych kalorii

Efekt szkolenia (środki oddziaływania działalności na swojej kondycji tlenowej)

Funkcje pływania

Metryki Basen swim (długości, dystans, tempo, liczba udar / stopa, kalorie)

Identyfikacja typu Stroke (np freestyle)

Metryki otwarta pływackiej wody (dystans, tempo, liczba udar / stopa, kalorie)

Wiertarka logowania

Reszta liczniki

Funkcje śledzenia aktywności

Krokomierz

Celem auto (uczy poziomu aktywności i przypisuje codziennie krok cel)

Przesuń Bar (wyświetla się na urządzeniu po okresie bezczynności; chodzić na kilka minut, aby je zresetować)

Monitorowania snu (sen i monitory łącznie okresy ruchu lub spokojny sen)

Garmin connect®

Kompatybilny Garmin Connect ™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)

Automatyczna synchronizacja (automatycznie przesyła dane do komputera)

Dodatkowy

Dodatkowy

Podłącz IQ aplikację ™ wsparcia: Tak (twarze zegarki, pola danych, widżety i aplikacje)

Antena EXO ™ (GPS / GLONASS): Tak

Łączność bezprzewodowa: Tak

ANT + ®: Tak

Bluetooth: Tak

Ostrzeżenia pogodowe: Tak

UltraTrac: Tak

Czujnik tempe ™ wsparcia: Tak

TracBack: Tak


Fenix ​​3

Prowadzony HRM ™

Ładowanie Kabel USB / danych

Zasilacz

Dokumentacja produktu


Garmin Fenix 3 HRM jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie rowerowy znajdziesz Garmin Fenix 3 HRM i powiązane produkty. Nasza gama produktów Zegarki została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Opinie klientów i pytania (29)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Cudownie

-

Nadeszła idealnie. Jak opisują. Cud

Pas piersiowy

-

Witam mam pytanie sj istnieją różne typy szelki? albo że Garmin zwana premia ,,,, bardzo dziękuję.

Nasi eksperci odpowiadają

Cześć,
Ten Garmin Fenix ​​3 wyposażony jest w pas czujnikowy HRM-Run ™.
pozdrowienia

Fenix ​​3

-

Model ten jest szafir czy normalne? Że kolor jest szary lub srebrny?

Nasi eksperci odpowiadają

Cześć,
Jest to normalna wersja Garmin Fenix ​​3, a jej kolor jest szary.
Pozdrowienia.

Fenix3

-

Doskonały zegarek, bardzo pomocne w budowaniu szkolenia, zwłaszcza jak multi-funkcjonalny.

Recenzja produktu

-

Produkt został dostarczony jako harmonogramie, o którym mowa. Jest w dobrym stanie i działa wspaniale. Uwielbiam ten produkt.

Doskonały

-

Tylko co esperava cel, wysyłanie bardzo szybko i sprawnie

Wątpić

-

Czy Garmin Fenix ​​3 HR posiada czujniki tętna tył zegarka?

Nasi eksperci odpowiadają

Nie, ten model ma nie czujnik tętna tyłu. Można go znaleźć tutaj:
https://www.trekkinn.com/montana/garmin-fenix-3-hr/136127951/p
pozdrowienia

Wszechstronne pokazy

-

Doskonały pokaz, bardzo wygodne. Przydatne zarówno dla turystyki pieszej niż bieganie lub jazda na rowerze! Polecam!

Pytanie

-

Niezależnie od tego modelu to optyczny skaner tętno na zegarku? Czy ten model szafir?

Nasi eksperci odpowiadają

Cześć, to nie jest czujnik HR zintegrowane z urządzeniem. Model Sapphire z czujnika wbudowanego skanera, częstość akcji serca, co następuje: https://www.trekkinn.com/montana/garmin-fenix-3-hr-zafiro/136162511/p

Garmini fenix ​​3 hrm

-

Co to jest pierwotne odniesienie Garmini?

Nasi eksperci odpowiadają

Odniesienie do tego produktu: 010-01338-11, Pozdrowienia

Garmin fenix ​​3 hrm

-

Wszelkie dobra, pas piersiowy, że przynosi to kod referencyjny 010-10997-12? To, że mogę powiedzieć, że jest HRM-RUN a zdjęcie jest inna i byłby zainteresowany w zespole, którzy zastanawiać, co jest oferowane dynamikę metryki kariery. pozdrowienia

Nasi eksperci odpowiadają

Tak, chodzi o określenie pasa HRM. pozdrowienia

Wątpliwości

-

Model jest w pełni przedstawić nową prawdę ?? !! Widziałem na innych stronach, ale w końcu były 2nd hand i chcę je z powrotem. pozdrowienia

Nasi eksperci odpowiadają

Wszystkie produkty w naszym sklepie są oryginalne i nowe. Pozdrowienia.

Monitor tętna wielki

-

Jest to najniższa cena w internecie. Wielki monitor pracy serca.

Wątpliwości

-

Ten zegarek jest kompatybilny z telefonami komórkowymi, który jest kompatybilny z systemem Android?

Nasi eksperci odpowiadają

Urządzenie to jest kompatybilne z telefonami komórkowymi najnowszej generacji z technologią inteligentnego Bluethood. Jest również kompatybilny z systemem Android. Dziękuję.

Wątpliwości

-

Pomysłodawcą ma chronometru?

Nasi eksperci odpowiadają

Tak, to urządzenie ma stoper. dziękuję

Wątpliwości co garmin fenix ​​3 hrm

-

Witam, zastanawiam się, czy ta obserwacja sprawia, że ​​monitorowanie pracy serca? Jeśli potrzebują bransoletki i potrzebują pochodzi z zegarkiem?

Nasi eksperci odpowiadają

Czujnik tętna daje natychmiastowy dostęp do informacji na nadgarstku, dzięki czemu można kontrolować swoje strefy bezpieczeństwa i szkolenia w trakcie szkolenia. To jest dobre dla poprawy poziomu i uniknąć wypadków. Do pracy należy użyć paska i oglądać jednocześnie. Dziękuję.

Zintegrowany czujnik uderzeń?

-

Czytając komentarze i charakterystykę produktu nie może dowiedzieć się, czy zegarek posiada czujnik w tej sprawie do wykrywania uderzeń, z powodu cech nie mówi?

Nasi eksperci odpowiadają

Urządzenie GPS jest wyposażony w zarządzaniu zasobami ludzkimi wyścigu wstążki i obojętny posiada czujnik zintegrowanego tętna. Dziękuję.

Wątpliwości

-

Czym jest język wyświetlany na zegarze?

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, Można wybrać inny język z interfejsem: chorwacki, czeski, duński, holenderski, angielski, fiński, francuski, niemiecki, grecki, włoski, norweski, polski, portugalski, rosyjski, słowacki, słoweński, hiszpański i szwedzki. dziękuję

Top zegarek

-

czekał w ostatniej chwili, ale na zamówienie zegarek przybył na czas. Kiedyś GARMIN Fenix ​​1 & 2. F3 jest niesamowite. Musi mieć dla sportowca.

M

-

ma języka greckiego?

Nasi eksperci odpowiadają

Tak, można wybrać menu Język grecki w tym urządzeniu. dzięki

Fenix ​​3 godz

-

czy to pochodzą z monitora wbudowany Tętno na odwrocie zegarka? Model Garmin Fenix ​​3 HR, co oznacza, że ​​bez zespołu tętno / pasa, można uzyskać tętno. Czy zespół / pasek zawierał Bieżnia lub tri pas?

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, obejmuje pas do pomiaru tętna. pozdrowienia

Fenix ​​3 godz

-

czy to pochodzą z monitora wbudowany Tętno na odwrocie zegarka? Model Garmin Fenix ​​3 HR, co oznacza, że ​​bez zespołu tętno / pasa, można uzyskać tętno. Czy zespół / pasek zawierał Bieżnia lub tri pas?

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, obejmuje pas do pomiaru tętna. pozdrowienia

Garmin fenix ​​3

-

Kup produkt z Chile i w czasie krótszym niż tydzień miałem w moim posiadaniu. Wielkie logistyki i doskonały zegarek, 100% zalecane do zakupu, to znaczy.

Języki

-

W jakich językach Garmin Fenix ​​3 może być skonfigurowane? Dzięki

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, dostępne są następujące języki: szwedzki / Spanish / słoweński / rosyjski / portugalski / polski / norweski / włoski / niemiecki / francuski / fiński / angielski / Dutch / Danish / Czechy / chorwackim. serdecznie

Języki

-

W jakim języku można Garmin Fenix ​​3 skonfigurować?

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, dostępne są następujące języki: szwedzki / Spanish / słoweński / rosyjski / portugalski / polski / norweski / włoski / niemiecki / francuski / fiński / angielski / Dutch / Danish / Czechy / chorwackim. serdecznie

Wielki produkt i szybka dostawa

-

świetny produkt, ze wszystkimi funkcjami i poszukiwany zegarek zewnątrz i alpinizm przybył zgodnie z oczekiwaniami, z bardzo dobrą obsługą

-

Super szybka dostawa do Brazylii, problem jest upadłem przychodów. R1.800,00 wypłacona w produkcie R1760,00 dla Dilma

Hmm belt

-

Witam, chciałem się dowiedzieć, czy tętno metrowy pas monitora pochodzi z zegarkiem. D'Avance dziękuję za odpowiedzi.

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, monitor pasa do pomiaru tętna pochodzi z zegarkiem. Cdlt

Najlepsza multisport zegarek

-

Myślę, że jest najlepszy zegarek multisport można kupić dzisiaj. To jest zajebiste!!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij