Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Front Support Varia

  • Garmin Front Support Varia
  • Garmin Front Support Varia
  • Garmin Front Support Varia

Garmin Front Support Varia

Opis produktu Garmin Front Support Varia

Bądź na czele peletonu z tego z przodu do montażu, który pozwala dodać reflektor rower (sprzedawany oddzielnie) do drugiego roweru lub podłączenie zgodnego Edge® (sprzedawany oddzielnie) do kontrolowania światła podczas jazdy. Uchwyt umożliwia łatwiejsze, kieruje pozycjonowania dla łatwiejszej kontroli i bezpieczeństwa. Zawiera wierzchowca i 2 podkładki.

Jeśli szukasz dobrej jakości Podpory artykułów, to nasza oferta Podpory z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Garmin Front Support Varia, w cenie 32.95 $. bikeinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt rowerowy w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Garmin Front Support Varia, dopasujemy cenę!

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności