Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Large Tube Mount For Virb X & Virb XE

  • Garmin Large Tube Mount For Virb X & Virb XE
  • Garmin Large Tube Mount For Virb X & Virb XE

Garmin Large Tube Mount For Virb X & Virb XE

Opis produktu Garmin Large Tube Mount For Virb X & Virb XE

Przechwytywanie cała przygoda z tym, że duże rury zamontować swój VIRB X zabezpiecza lub VIRB XE do roweru lub innego sprzętu sportowego duże rury. Zabezpiecz swoje urządzenie w uchwycie za pomocą wkładki. Regulowane ramiona zapewniają elastyczność, aby uzyskać prawo strzał.


Uchwyt może być używany na dużych rur od 0,75 cala do 1,5 cala (19 mm do 38 mm), w tym kierownicy, słupków bezpieczeństwa, barów strzelby rolki, beczek i innych.


Korzystaj z naszych ofert dla Garmin Large Tube Mount For Virb X & Virb XE. W twoim sklepie online rowerowy, w bikeinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem rowerowy. Możesz także sprawdzić inne kategorie rowerowy i znaleźć produkty marki Garmin w najlepszej cenie.

Cechy Garmin Large Tube Mount For Virb X & Virb XE

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij