Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Varia RTL510

Garmin Varia RTL510

Garmin Varia RTL510

Garmin Varia RTL510

Garmin Varia RTL510

Garmin Varia RTL510

  • Garmin Varia RTL510
  • Garmin Varia RTL510
  • Garmin Varia RTL510
  • Garmin Varia RTL510
  • Garmin Varia RTL510
  • Garmin Varia RTL510
  • Garmin Varia RTL510
  • Garmin Varia RTL510

Garmin Varia RTL510

Opis produktu Garmin Varia RTL510

Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze. Użyj Varia RTL510, aby zobaczyć, co dzieje się z tyłu . Dzięki pionowej i eleganckiej konstrukcji urządzenie to można instalować na różnych typach rowerów. Jego główną funkcją jest tworzenie warunków bezpieczeństwa, które chronią przed możliwymi wypadkami w dzień iw nocy. Sprzęt GPS umożliwia wykrywanie do 8 pojazdów jednocześnie.

Z tyłu tracker ma podświetlenie LED 65 lumenów. Dzięki kątowi 220 stopni, wykrywanemu w odległości 1 mili, będziesz ostrzegał kierowców, aby uniknąć zranienia. Jeśli chcesz wiedzieć, czy pojazd zbliża się od tyłu, będziesz miał kilka alarmów wizualnych lub dźwiękowych. Na 140 metrach będziesz wiedzieć, czy jesteś w strefie zagrożenia i czy zbliża się samochód, ciężarówka, motocykl lub grupa rowerzystów.

Aby zapewnić prawidłowe działanie, tracker Garmin wymaga dodatkowego wyświetlacza, który jest kupowany oddzielnie . Jeśli chodzi o działanie, sprzęt jest bezprzewodowy i ma żywotność baterii do 15 godzin, gdy funkcja migotania jest włączona, i 6 godzin w stałej opcji.

Zobacz i bądź widzialny, w dzień lub w nocy:

Zapewnia alarmy wizualne i dźwiękowe ostrzegające o zbliżaniu się pojazdów z odległości do 140 metrów (153 metry)

Światło tylne zapewnia widoczność światła dziennego w odległości do 1,6 km (1 mila) i jest widoczne w zakresie 220 stopni, dzięki czemu kierowcy mogą widzieć cię dobrze, zanim radar zobaczy pojazd

Elegancka pionowa konstrukcja z łatwością dopasowuje się do większości rowerów używanych na drogach, w tym do wyścigów, turystyki i stylów dojazdów

Wymaga dedykowanego wyświetlacza radarowego (sprzedawanego osobno) lub bezprzewodowo integruje się z kompatybilnymi urządzeniami Garmin1

Żywotność baterii: do 15 godzin w trybie flashowania lub 6 godzin w trybie lampki stałej lub nocnej

Jedź mądrze i lepiej dzięki radarowi tylnemu Varia ™ RTL510. Umieszczony starannie na słupku siodełka, zapewnia widzialne i dźwiękowe ostrzeżenia dla pojazdów zbliżających się z tyłu do 140 metrów (153 metry). Ponadto jasne światło tylne widoczne jest w świetle dziennym z odległości do 1,6 km (1 mili), dzięki czemu możesz jeździć z pewnością siebie i spokojnie.

Ten czujnik ma twoje plecy:

Podczas jazdy musisz śledzić wszystko. Jaka jest twoja droga, jak daleko się posuwasz, jak szybko i jak mocno to popchniesz. Ale z radarem Varia do jazdy, to tak jakby mieć oczy z tyłu hełmu. Jest to w zasadzie system wczesnego ostrzegania, więc widzisz samochody zbliżające się od tyłu i ¬ one cię widzą.

Bezpieczeństwo w liczbach:

Radar cofania Varia ™ RTL510 to tylko część świadomości rowerowej. W połączeniu z kompatybilnymi urządzeniami Garmin system pomaga tworzyć bezpieczniejsze warunki jazdy, ostrzegając kierowców o zbliżających się pojazdach od tyłu. Zielone światło? Wszystko dobrze. Bursztynowe światło? Zbliża się pojazd. Czerwone światło? Uważaj - pojazd zbliża się z dużą prędkością. Jedź bezpiecznie.

Specyfikacje fizyczne:

Wymiary: 98,6 x 19,7 x 39,6 mm

Waga: 71,0 g

Tryby: stały, nocny błysk, dzienny błysk

Lumenów: 20 stałych, 29 nocnych błysków, 65-minutowy błysk

Żywotność baterii: 6 godzin stałych, 6 godzin nocnego błysku, 15 godzin pracy w ciągu dnia

ANT + ®: tak

Ocena wody: IPX7

Kąt widzenia: 220 °

W pudełku:

Tylko urządzenie:

Varia RTL510

Zestaw montażowy

Kable

Dokumentacja


Jeśli szukasz sklepu internetowego specjalizującego się w sprzęcie rowerowy, odkryj bikeinn. Jako autoryzowaneg dystrybutor Garmin , wszystkie nasze produkty rowerowy posiadają pełną gwarancję producenta Garmin. Lubisz Garmin Varia RTL510? Wybierz jedną z naszych kategorii Elektronika i odkrywaj szereg produktów Elektronika. Aby pozbyć się wszelkich wątpliwości, należy skontaktować się z naszym zespołem za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Nie czekaj dłużej!

Cechy Garmin Varia RTL510

Recenzje klientów i pytania (99)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Garmin varia rtl510

-

Świetne tylne światło, niestety dość drogie, co zawsze ma miejsce w przypadku produktów Garmina. Bardzo jasne światło, radar działa idealnie. Tylko częściowo zalecane do jazdy na rowerze w ruchu miejskim, ponieważ istnieje ciągłe ostrzeżenie ze względu na duże natężenie ruchu (co powinno robić).

Teraz jestem bezpieczniejszy

-

Świetny produkt, radar działa doskonale i bardzo łatwo łączy się z moim Edge Explore. To drogie światło, ale z pewnością warte swojej ceny.

The best gadget

-

The best gadget for a bike. Worth the price. I recommend it to anyone who drives on busy roads.

Różni się 510

-

Oprócz dość długiego oczekiwania na otrzymanie produktu, reszta to doskonała cena i dobrze funkcjonujący przedmiot.

Zakresy garmin rtl510

-

Szybka wysyłka. Radar działa idealnie, doskonałe światło, polecam go wszystkim rowerzystom, szczególnie tym, którzy podróżują po dość ruchliwych drogach wojewódzkich.

Garmin Varia 510. - udany zakup

-

Na początku cena wydaję sie zbyt wysoka, ale po zamówieniu i użytkowaniu wiesz że warto było wydać te pieniądze. Bezpieczeństwo i ostrzeganie przed nadjeżdżająym pojazdem działa dobrze. Jedyni minus to że jak jedziesz ścieżką rowerową to potrafi łapać samochody które jada ulicą. Ogólnie z czystym sumieniem daję *****

Doskonały

-

muszę poczekać trochę dłużej na dostawę, ale wszystko działa bardzo dobrze i jest również bardzo szybko informowany, jeśli wróci ruch, więcej niż warte swojej ceny i czuć się znacznie bezpieczniej

Recenzja

-

Bardzo szybka wysyłka. Radar działa perfekcyjnie, idealne światło, polecam wszystkim 100% zadowolenia.

Garmin varia 510

-

Trwało to zbyt długo, aby dostać się do Szwecji, ale to nie wina Bikeinna. To dobrze działa. Lampa jest ostra, a przejeżdżające samochody ją przechwyciły. Być może pokazuje to nieco później samochody.

Radar i tylne światło garmin.

-

Radar działa dobrze. Teraz ostrzegam mnie przed nadciągającym ruchem. Dzięki błyskaniu światła jestem również wyraźnie widoczny w ciągu dnia.

5-gwiazdkowy produkt

-

5-gwiazdkowy produkt, niezbędny dla rowerzystów. Zamawianie i dostawa zgodnie z oczekiwaniami, wszystko poszło dobrze.

Bez niespodzianek

-

Jeśli mój Fenix 6X był zamontowany między kilkoma kołkami tymczasowymi, cały czas był w oku, teraz bardziej nie jestem zaskoczony samochodami, ale nienawiść nawet w odpowiednim czasie udało się odpowiednio skręcić, czuję się znacznie bezpieczniej na drodze takiej jak 55an :-)

Varia RTL 510

-

Radar sprawdza się dobrze. Działa poprawnie. Ułatwia jazdę na szosie, zwiększa komfort i bezpieczeństwo. Jest duży i estetycznie psuje wygląd roweru. Jednak zalety są warte.

Dotarło bezpiecznie

-

Tym razem minęło 30 dni od zamówienia do przyjazdu. Możesz także ustawić go na drugim rowerze, którego używasz, aby zyskać bezpieczeństwo tyłu. Radar zakupiony ostatnio (2020/4) z pewnością informuje nas o sytuacji za nami, co pomaga nam na górskim szlaku. Przy zakupie trzeciego urządzenia rozważymy obsługę smartfona RTL 515. Dziękuję Ci

Przydatny

-

Top, działa naprawdę dobrze nawet z kimś z tyłu. Wykrywanie od czasu do czasu rowerzysty, który wraca do siebie. Zauważyłem, że aplikacja IQ ma poziom naładowania baterii radaru (brakuje jej). Nie zużywaj zbyt dużo w trybie dziennej lampy błyskowej. Trzymaj się bardzo dobrze pomimo rury podsiodłowej D. Zalecam dla bezpieczeństwa.

Bardzo przydatne

-

Działa idealnie, bardzo przydatny, jeśli towarzyszy Ci łańcuch pojazdów. Możesz ich nie zobaczyć w lustrze!

Światło się zmienia

-

Idealne światło i bardzo szybka wysyłka

Garmin varia

-

Dobra jakość, łatwa instalacja i działa idealnie

Szybka dostawa

-

Działa idealnie, szybka dostawa ..

Kompatybilność z garmin fenix 5

-

Witam, chciałbym wiedzieć, czy jest kompatybilny z moim Garmin Fenix 5? Dzięki

Nasi eksperci odpowiadają

Witaj, tak, jest kompatybilny z Garmin Fenix 5.
Pozdrowienia.

Kluczowy

-

Z pewnością najlepszy produkt pod względem bezpieczeństwa podczas jazdy rowerem po drodze.

Rtl 510

-

Interesuje mnie Garmin Varia RTL 510, którego urządzenia potrzebuję z przodu lub czy jest kompatybilny z dowolnym telefonem komórkowym?

Nasi eksperci odpowiadają

Witaj, jest kompatybilny z urządzeniami, które mają ANT +.
Pozdrowienia.

Garmin varia 510

-

To działa! Lubię słuchać muzyki podczas jazdy na rowerze. Teraz zauważam, czy z tyłu nadjeżdża samochód. Światło jest dość jasne, prawie zbyt jasne dla napędu załogi. Aplikacja Connect IQ pokazuje liczbę przejeżdżających samochodów, a później może nawet spojrzeć na ich prędkości. zabawa mało danych.

Opinia

-

Wszyscy rowerzyści powinni korzystać z tego sprzętu, głównie w Portugalii. Bardzo dobre.

Garmin varia rtl 510 light

-

Wcześniejszy model z ANT + tylko do użytku np. Z Garmin EDGE. Nowy model RTL515 (od 2020 r.) Jest prawie taki sam (teraz ma tryb plutonu), ale ma także połączenie Bluetooth, dzięki czemu można go podłączyć do telefonu komórkowego (za pomocą aplikacji). Jeśli nie chcesz tego połączenia BT, RTL510 wystarczy.

Kluczowy

-

Jeśli jeździsz na rowerze, uważam to za niezbędne. Ostrzega, gdy pojazd zbliża się od tyłu z wystarczającym wyprzedzeniem, aby zbliżyć się do lotniska lub że nie zaskoczy Cię niespodziewanie. Czasami słuchasz dźwięku pojazdu w tym samym czasie, gdy ostrzega cię, ale nie zawsze, więc masz czas na podjęcie środków ostrożności, jeśli jesteś zdezorientowany. Jest trochę duży, ale nie mogę już bez niego wyjść.

Doskonały

-

Czego więcej można oczekiwać od akcesoriów zapewniających dodatkowe bezpieczeństwo na drodze. Całkowicie godne polecenia.

Top

-

Bardzo dobre

Top

-

Bardzo dobre

Znakomity

-

Wydajność świetlna jest bardzo dobra, ale sedno inwestycji znajduje się w radarze. Działa świetnie, wykrywając samochody z wielką precyzją

Wygodny i wydajny

-

lekka i bardzo wygodna chustka

Nie-zeykła lampka

-

Urządzenie super, pod kilkoma względami Bezpieczeństwo - można spokojnie koncentrować się na jezdzie a nie nerwowo oglądać za siebie czy coś jedzie Łatwość obsługi - wystarczy tylko sparować z urządzeniem Garmina i już -Jedyny minus to cena ktora jest mojm zdaniem za wysoka

Garmin różni się 510rtl

-

Zmienia 510rtl otrzymał jedenaście dni opóźnienia od planowanej daty dostawy. No cóż!! Ważne, aby go otrzymać ..., w pewnym momencie myślałem, że go rozproszyłem. Wypróbowałem dzisiaj świetny produkt dla bezpieczeństwa drogowego rowerzysty. Do przyjaciół Bikeinn wysyłam cztery gwiazdki do dziesięciogwiazdkowego garmina. Kupię ponownie na twojej stronie, mając nadzieję, że będę miał więcej szczęścia w otrzymywaniu zamówionych towarów. pozdrowienia

Przełom w bezpieczeństwie

-

Dla ludzi takich jak ja, którzy lubią wychodzić w pojedynkę, jest to idealne rozwiązanie, wiedząc, że kiedy zbliża się pojazd, abyś mógł się przygotować bez potrzeby słyszenia ostrzeżenia, to świetnie. Opłaca się inwestować w bezpieczeństwo.

Świetna okazja

-

Niestety otrzymano 4 dni później niż planowana data. W przeciwnym razie radar działa bardzo dobrze i bardzo precyzyjnie ostrzega o nadjeżdżających pojazdach.

Garmin Varia RTL510

-

All Delivered. Works better then I have expected. Nice gadget to have while cycling, works perfect with Edge 520plus.

Inwestycja warta zachodu

-

Działa idealnie, wykrywa wszystkie pojazdy jadące z tyłu (nawet rowerzyści zbliżający się z większą prędkością). To sprawia, że GPS zużywa nieco więcej baterii, ale poczucie bezpieczeństwa i wystraszone przestrogi sprawiają, że warto.

Wszystko świetnie!

-

Szybka wysyłka i produkt w idealnym stanie. Światło jest dość potężne.

Garmin varia rtl510

-

Urządzenie spełnia oczekiwania. Dostawa opóźniona.

Garmin varia rtl510

-

Szybka i bezpieczna dostawa. Najlepszy produkt!

Dobry zakup

-

Działa bardzo dobrze i daje ci dodatkowe bezpieczeństwo wiedząc, że masz za sobą. Bez wątpienia 100% zalecane i jeszcze jeden krok dla bezpieczeństwa rowerzysty.

Działa idealnie, łatwe połączenie, dobra i szybka obsługa

-

Działa świetnie

Garmin

-

All according to agreemnt, Garmin delivered and working fine.

Idealne akcesorium

-

Jest idealny, czuję się bardziej bezpieczny, dałbym tylko klej na wsparcie, które przynosi, jest luźny, ale za mniej niż 20 € tutaj kupujesz naprawiony i już go przybijasz.

Garmin różni się światło rtl 510 jest kompatybilny z garmin 520 ?. dziękuję ci .

-

Witam, chciałbym wiedzieć, czy światło Garmin jest różne RTL 510 jest kompatybilny z Garmin 520. Dziękuję Ci

Nasi eksperci odpowiadają

Witaj, tak, jest kompatybilny z Garmin 520.
Pozdrowienia.

Garmin różni się światło rtl 510 jest kompatybilny z garmin 520 ?. dziękuję ci .

-

Nasi eksperci odpowiadają

Witaj, tak, varia light jest kompatybilny z Garmin 520.
Pozdrowienia.

Radar się zmienia

-

Idealnie i we właściwym czasie, ale nie rozumiem, że kupiłem je za 149 euro, a za niecały tydzień jest to prawie 12 euro taniej. Jeszcze go nie wysłali i był już w sprzedaży. Nie budzi we mnie wątpliwości. Jestem klientem bikein.

Różne radary firmy garmin

-

Szybko dostarczone przez sklep internetowy i najlepsze urządzenie. Działa świetnie z Edge i Vivoactive

Znakomity

-

Świetny produkt w najlepszej cenie i szybka, przejrzysta dostawa

Super szybka dostawa

-

Jestem zaskoczony, jak szybko moje towary zostały dostarczone. To było w ciągu zaledwie 4 dni roboczych. Podczas gdy w tym samym produkcie od niemieckiego dealera mówi się, że przetworzenie go w dziale wysyłki zajmuje co najmniej 7-10 dni przed wysłaniem go w podróż, z powodu kryzysu korony. W Hiszpanii, gdzie rozpoczęła się wysyłka, kryzys jest teraz znacznie gorszy. Jedynym minusem był głupi kierowca z GLS, który podczas mojej krótkiej nieobecności po prostu postawił towary na wyciągnięcie ręki. Możesz przynajmniej zadzwonić do drzwi. Towar zgodny z opisem i ok

Garmin jest różny

-

Garmin Varia doskonały produkt! Przybył dziś i spróbował natychmiast. Wszystko idealnie!

Idealne tylne światło

-

Zadowolony z tego tylnego światła, przerzuciłem się z kolarstwa górskiego na drogę i trochę się przestraszyłem, prawda jest taka, że to tylne światło z radarem daje mi plus bezpieczeństwa, gorąco polecam, że jest bardzo skuteczne.

Garmin jest różny

-

Bardzo dobre jedzenie, szybkość dostawy i spektakularny produkt. Gorąco polecam.

Garmin

-

Bardzo zadowolony z usług Bikeinn. Testowany dziś Garmin Varia RTL 510 jest idealny, ostrzega o prędkości i liczbie pojazdów jadących z tyłu. Parowanie z moim nieskazitelnym i bardzo łatwym Garmin 520 Plus.

Garmin varia rtl 510

-

Artykuł działa zgodnie z oczekiwaniami. Używam światła w połączeniu z wyświetlaczem Garmin Varia RDU. Dzisiaj pierwsza jazda z systemem; wszystkie pojazdy zostały rozpoznane i wyświetlone w odpowiednim czasie. Rozsądny zakup, zawsze wiesz, co się dzieje za tobą. Artykuł dotarł idealnie i stosunkowo szybko. Cztery dni robocze z Hiszpanii do Niemiec; w środku kryzysu koronowego. To jest OK! Dziękuję i pozdrawiam! Thomas

Bardzo przydatne

-

Bardzo przydatne Używałem go wcześniej podczas „jazdy” kolegi i uważałem, że jest to bardzo przydatne narzędzie i gwarantuje większe bezpieczeństwo na drodze. To nie jest tanie, ale myślę, że warto zainwestować, szczególnie dla tych, którzy, jak ja, jeżdżą solo, a czasem na pobocznych drogach z kilkoma samochodami. Wsparcie jest trochę brzydkie, mogli pomyśleć o znacznie lepszym rozwiązaniu estetycznym i funkcjonalnym.

Varia rtl510

-

Po prostu genialne. Trochę za drogi jak na mój gust (garmin), ale nie żałuję. Inwestycja jest warta, zamówiłem ją 5 kwietnia, otrzymałem 12 kwietnia i wykonałem 3 rejsy po 50 km. Nikiel, szczególnie w samochodach elektrycznych, które słychać, kiedy mijają. Jest połączony z eksploracją krawędzi Garmin.

Świat na pewno przybył pomimo zamieszania

-

Zamówiłem RTL510 22 marca, kiedy świat został zdezorientowany nową Coroną. Początkowo planowałem przyjechać pod koniec marca, ale trochę się martwiłem, że nie dotarłem nawet po tygodniu, i zapytałem o status korespondencji. Z ulgą usłyszałem, że pytanie zostało dokładnie zbadane i że dotrze w ciągu dwóch tygodni. Potem dotarło zgodnie z harmonogramem. Jestem wdzięczny, że dotarł nawet w takich okolicznościach. Produkt w ogóle nie ma problemów i jest bardziej wytrzymały niż RTL500 używany do tej pory i wydaje się przydatny w BRM.

Kompatybilność z garmin gps

-

cześć j chciałbym wiedzieć, czy garmin varia rtl 510 jest kompatybilny z moim GPS Garmin Edge 705

Nasi eksperci odpowiadają

Witaj, to światło nie jest kompatybilne z Garmin Edge 705.
Pozdrowienia.

Satysfakcja

-

Wszystko zgodnie z zapowiedziami, zarówno dla dobra fizycznego, jak i ogłoszonych czasów. Urządzenie zostało już przetestowane i zalecane ze względów bezpieczeństwa, działa bardzo dobrze.

Garmin varia rtl 510

-

Myślałem, że jest to bardzo przydatne urządzenie w moich pierwszych wrażeniach, mimo że przetestowałem je bardzo dużo z powodu wybuchu wirusa. Dzięki Tradeinn

Przegląd

-

Garmin Varia RTL510 Działa idealnie na wszystkich drogach bez ścieżki rowerowej, i tam też my, rowerzyści, potrzebujemy tego. Fajnie, że nie musisz patrzeć wstecz, aby zobaczyć, czy pojawi się więcej „samochodów”. Pokazuje to dobrze, a także jak szybko przybywają.

Świetnie

-

Zdecydowanie przyjemność z prowadzenia tego!

Testowany varia rtl510 miesiąc

-

Zadowolony z lekkiego, mocnego pakietu! Ustaw w innym trybie. Radar działa dobrze, doskonale wykrywa następujący ruch. Czasami coś „też”. W mieście jest to całkowicie niepotrzebne. Pociągi, samochody na osobnych pasach, wszystko jest wykrywane. Na cichych drogach to urządzenie naprawdę się wyróżnia. Wtedy już nie będziesz zszokowany zbliżającym się ruchem ulicznym. Żywotność baterii jest umiarkowana. Po 150 km jazdy na rowerze czas na doładowanie. Dlatego 4 zamiast 5. Cena? Za drogie

Garmin Varia RTL 510

-

Nie byłem do końca przekonany , ale gdy zacząłem jeżdzić z Garmin Varia RTL 510 byłem już pewny na 110% :) Bardzo pewnie wykrywa ruch z tyłu, Lampka ma Bardzo (BARDZO!) jasne światło. Ponieważ zmienia sposób mrugania gdy coś się zbliża bardzo zwiększa to bezpieczeństwo - zauważyłem , że kierowcy zachowują większy dystans. Polecam.

Różne rtl510

-

Radar i tylne światło w połączeniu z pięknym designerskim światłem. Daje bardzo dobrze i dużo światła w różnych formach. Radar jest bardzo przydatny i działa dobrze z Garmin Edge. W mieście masz niewiele radaru jako ścieżki rowerowe wzdłuż dróg. Radar nadal wyświetla samochody, nawet zbliżając się do pociągów. Ale na zewnątrz jest świetnie. Nigdy więcej przestraszony szybko zbliżających się pojazdów od tyłu. Mocowanie tylnego siodła jest łatwe do zrobienia z dostarczonymi przedmiotami, nie zapomnij go zdjąć na czubku szarlotki. Ponieważ inny również ją wyłącza. Zamek byłby tak przydatny. Cena jest wysoka, może zbyt wysoka. Jestem z tego zadowolony, daje poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy na rowerze

Garmin varia rtl510

-

Otrzymano przedmiot zgodnie z harmonogramem w doskonałym stanie. Chciałbym mieć szybszą dostawę, ale nie mogę narzekać. Dziękuję Ci!

Bezpieczeństwo

-

Bardzo przydatny do zwiększenia bezpieczeństwa rowerzysty na drodze.

RTL 510

-

Garmin RTL510 kupiłem gdy padł mi RTL500. Super produkt, zwiększa bezpieczeństwo podczas samotnej jazdy lub z rodziną. Lepiej wykrywa nadjezdzajace pojazdy niz poprzednik. Polecam.

Świetny produkt

-

Świetny produkt, może korzystać z dłuższej obsługi baterii. Trudno sobie teraz wyobrazić jazdę bez niego. Świetna cena i niezawodna dostawa Bikeinn ułatwiły zakup. Czas dostawy do USA jest nieco wolny.

Garmin Varia RTL 510

-

Świetne urządzenie, niezastąpione. Komfort podczas jazdy i bezpieczeństwo.

Top

-

Virker helt perfekt, tror ikke jeg kan leve ude den.

Garmin Varia RTL510

-

Świetne urządzenie , radar działa bez zarzutów , zwiększa bezpieczeństwo i komfort jazdy . Jedynie akumulator wystarcza na około 8 godzin pracy a to nieraz nie wystarcza. Jeżeli chodzi o ibsługę , sprzedający pełny profesjonalizm, przesyłka szła około tygodnia więc przyzwoicie . Jestem bardzo zadowolony z obsługi .

Bezpieczeństwo

-

Polecam w 100% dla mnie to najważniejszy element bezpieczeństwa po kasku

Nigdy nie otrzymałem

-

Zamówiłem to wspaniałe światło 7 grudnia. Dokonałem płatności online. To działało naprawdę dobrze. Od tego momentu wszystko poszło w dół. Śledzenie jest niejasne. Dział pomocy technicznej odpowiada standardowymi odpowiedziami i nie ma rozwiązań. Nadal czekam na podświetlenie lub odpowiedź. Szkoda, że zajazd nie bierze odpowiedzialności za coś, co poszło nie tak. W przeciwnym razie napisałbym świetną recenzję.

Górne światło tylne

-

Najlepsze urządzenie i łatwe w obsłudze za pośrednictwem Garmin Edge 1030

To jest wygodne

-

Ponieważ jest wyświetlany na Garminie z dźwiękiem, jest to bardzo wygodne dla mnie, który często jeździ sam. Jeśli jednak kupisz tutaj, przyjdzie to trochę potrwać

Radar garmin

-

Wydajny i niezbędny produkt Garmin zapewniający bezpieczeństwo na drodze.

Top

-

Produkt na wierzchu, łatwy w instalacji, kompatybilny z moim 820, jestem zadowolony z zakupu. Dostawa była trochę wolna, przewidywana data nie była długa ...

Doskonała lampa radarowa

-

RTL510 firmy Garmin to doskonała lampa i doskonały radar, który zapewnia, że jestem świadomy ruchu z tyłu, a zwłaszcza, że ruch staje się świadomy mnie.

Bezpiecznie!

-

Nie chroni cię przed kolizją, ale już widzi nadjeżdżający samochód, zanim go usłyszysz. Do 8 samochodów w jednym czasie!

Garmin varia rtl 510

-

Część klasowa! Po prostu zapewnia o wiele większe bezpieczeństwo na rowerze, nie czując się jakoś „nagi”. To moje oczy w głębi duszy. Mogę polecić wersję flashującą (510), jest jeszcze bardziej zauważalna niż normalna (511). Zasięg światła jest niezwykle szeroki, absolutnie wystarczający, nawet w ciągu dnia. Bateria posiada również kilka wyjść, a dioda LED statusu lub zapytanie o Garmin są również bardzo pomocne. Ma nie tylko bardzo zauważalne światło tylne, ale także radar z tyłu. Kup rekomendację dla wielu kierowców!

Dobry

-

Bardzo dobre rzeczy

przydatny Gadżet

-

Nie wierzyłam że radar Varia może być aż tak przydatny. Podnosi bezpieczeństwo wykrywając samochody ze znacznie większej odległości niż można je zobaczyć oglądając się lub usłyszeć. Czasem przy złych warunkach atmosferycznych ciężko jest w porę usłyszeć auto poruszające się za rowerem. Dzięki Garmin varia samochód już mnie nie zaskoczy. Szkoda że nie da się go przestawić w tryb mniejszych pojazdów do użytku na drogach rowerowych.

Różne radary

-

super inteligentna lampa, zwiększa twoje bezpieczeństwo i miło widzieć, co pochodzi z tyłu.

Wreszcie zapisz

-

Bardzo dobre pulsujące światło tylne. Kierowcy prawie automatycznie utrzymują większy dystans. Rozpoznanie ruchu w Rückwertigen wynosi 99,9%, zawsze najwyższa ..... nie chce się bez niego prowadzić.

Radar garmin

-

Mocne światło, ale najważniejsze jest to, że wiesz, co nadchodzi od tyłu. Daje dużo bezpieczeństwa

Super lekki

-

Bezpieczeństwo jest ważną częścią tej lampy! Idealny dla każdego rowerzysty, w połączeniu z 1030 komputerami rowerowymi najlepsza rzecz dla bezpieczeństwa !!

Radar garmin

-

Bardzo mocne światło, a także radar, dzięki czemu wiesz, co jest za tobą Bezpieczeństwo przede wszystkim

Plus w bezpieczeństwie

-

To świetny produkt. Migające światło jest widoczne przez kilometry, jest wodoodporne, ponieważ już wyszedłem z deszczu i jest odporne na problemy. Radar zsynchronizował się za chwilę z moim fenixem 5 i nie dał żadnego problemu z łącznością. Wykrywa wszystko, co zbliża się szybciej niż na długo, zanim to usłyszy, więc daje więcej czasu reakcji. Bateria wytrzymuje bez problemów 4-godzinne wyjścia (jest to najdłuższa, jaką z tym zrobiłem) Całkowicie zalecane.

Radar varia

-

Bardzo inteligentne i pomocne światło. W połączeniu z uwagą rowerzysty na ruch za nim, bezpieczeństwo kolarstwa szosowego zyskuje nowy poziom.

Bardzo przydatne

-

To zmieniło sposób jazdy na drodze. Bardziej pewni siebie, bezpieczniejsi. Jednostka jest trochę nieporęczna, ale warto.

Varia

-

Doskonały! Lepsza niż moja poprzednia wersja Varia (gen 1). Dzięki tej jasności mogę również zastąpić moją Bontrager Flare RT (gen 1). Opakowanie wysyłkowe może być trochę nadmierne w przypadku małej paczki ... wystarczyłoby trochę mniej materiału ochronnego i mniejsze pudełko trzymające paczkę.

Przydatny gadżet

-

Przydatna rzecz. Teraz widzę, co się dzieje za mną.

Świetny artykuł

-

super przydatny artykuł w najlepszej cenie w sieci. Chciałbym kupić ponownie - tylko polecić.

Satysfakcja

-

Bardzo bezpieczny Łatwy w instalacji Jestem zadowolony z mojego zakupu

Wspaniale

-

Łatwy w instalacji i instalacji. Dobre światło, które ma garmin.v

Bezpieczeństwo garmin

-

Produkt na szczycie moich oczekiwań pod względem bezpieczeństwa i kompatybilności z moim 820. Szybka dostawa .. Idealny

Świetny produkt

-

Łatwy w instalacji, nie inwazyjny, sygnalizuje zbliżające się pojazdy i ostrzega ich o Twojej obecności. Nie mogłem się już bez niego obyć!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij