Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Varia RTL510

Garmin Varia RTL510

Garmin Varia RTL510

Garmin Varia RTL510

Garmin Varia RTL510

Garmin Varia RTL510

  • Garmin Varia RTL510
  • Garmin Varia RTL510
  • Garmin Varia RTL510
  • Garmin Varia RTL510
  • Garmin Varia RTL510
  • Garmin Varia RTL510
  • Garmin Varia RTL510
  • Garmin Varia RTL510

Garmin Varia RTL510

Opis produktu Garmin Varia RTL510

Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze. Użyj Varia RTL510, aby zobaczyć, co dzieje się z tyłu . Dzięki pionowej i eleganckiej konstrukcji urządzenie to można instalować na różnych typach rowerów. Jego główną funkcją jest tworzenie warunków bezpieczeństwa, które chronią przed możliwymi wypadkami w dzień iw nocy. Sprzęt GPS umożliwia wykrywanie do 8 pojazdów jednocześnie.

Z tyłu tracker ma podświetlenie LED 65 lumenów. Dzięki kątowi 220 stopni, wykrywanemu w odległości 1 mili, będziesz ostrzegał kierowców, aby uniknąć zranienia. Jeśli chcesz wiedzieć, czy pojazd zbliża się od tyłu, będziesz miał kilka alarmów wizualnych lub dźwiękowych. Na 140 metrach będziesz wiedzieć, czy jesteś w strefie zagrożenia i czy zbliża się samochód, ciężarówka, motocykl lub grupa rowerzystów.

Aby zapewnić prawidłowe działanie, tracker Garmin wymaga dodatkowego wyświetlacza, który jest kupowany oddzielnie . Jeśli chodzi o działanie, sprzęt jest bezprzewodowy i ma żywotność baterii do 15 godzin, gdy funkcja migotania jest włączona, i 6 godzin w stałej opcji.

Zobacz i bądź widzialny, w dzień lub w nocy:

Zapewnia alarmy wizualne i dźwiękowe ostrzegające o zbliżaniu się pojazdów z odległości do 140 metrów (153 metry)

Światło tylne zapewnia widoczność światła dziennego w odległości do 1,6 km (1 mila) i jest widoczne w zakresie 220 stopni, dzięki czemu kierowcy mogą widzieć cię dobrze, zanim radar zobaczy pojazd

Elegancka pionowa konstrukcja z łatwością dopasowuje się do większości rowerów używanych na drogach, w tym do wyścigów, turystyki i stylów dojazdów

Wymaga dedykowanego wyświetlacza radarowego (sprzedawanego osobno) lub bezprzewodowo integruje się z kompatybilnymi urządzeniami Garmin1

Żywotność baterii: do 15 godzin w trybie flashowania lub 6 godzin w trybie lampki stałej lub nocnej

Jedź mądrze i lepiej dzięki radarowi tylnemu Varia ™ RTL510. Umieszczony starannie na słupku siodełka, zapewnia widzialne i dźwiękowe ostrzeżenia dla pojazdów zbliżających się z tyłu do 140 metrów (153 metry). Ponadto jasne światło tylne widoczne jest w świetle dziennym z odległości do 1,6 km (1 mili), dzięki czemu możesz jeździć z pewnością siebie i spokojnie.

Ten czujnik ma twoje plecy:

Podczas jazdy musisz śledzić wszystko. Jaka jest twoja droga, jak daleko się posuwasz, jak szybko i jak mocno to popchniesz. Ale z radarem Varia do jazdy, to tak jakby mieć oczy z tyłu hełmu. Jest to w zasadzie system wczesnego ostrzegania, więc widzisz samochody zbliżające się od tyłu i ¬ one cię widzą.

Bezpieczeństwo w liczbach:

Radar cofania Varia ™ RTL510 to tylko część świadomości rowerowej. W połączeniu z kompatybilnymi urządzeniami Garmin system pomaga tworzyć bezpieczniejsze warunki jazdy, ostrzegając kierowców o zbliżających się pojazdach od tyłu. Zielone światło? Wszystko dobrze. Bursztynowe światło? Zbliża się pojazd. Czerwone światło? Uważaj - pojazd zbliża się z dużą prędkością. Jedź bezpiecznie.

Specyfikacje fizyczne:

Wymiary: 98,6 x 19,7 x 39,6 mm

Waga: 71,0 g

Tryby: stały, nocny błysk, dzienny błysk

Lumenów: 20 stałych, 29 nocnych błysków, 65-minutowy błysk

Żywotność baterii: 6 godzin stałych, 6 godzin nocnego błysku, 15 godzin pracy w ciągu dnia

ANT + ®: tak

Ocena wody: IPX7

Kąt widzenia: 220 °

W pudełku:

Tylko urządzenie:

Varia RTL510

Zestaw montażowy

Kable

Dokumentacja


Interesuje Cię Garmin Varia RTL510? Nie czekaj dłużej, kupuj ten produkt w najlepszej cenie i zawsze z bezpieczeństwem, które oferujemy w bikeinn. Tutaj można znaleźć wszystkie informacje na temat Garmin Varia RTL510. Garmin jest jedną z najlepszych marek rowerowy, projektującą produkty dla Elektronika, dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Garmin Varia RTL510

Pozycja światła
Lumeny
Rodzaje lekkich kurtek
Kolor

Opinie klientów i pytania (8)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Radar varia

-

Bardzo inteligentne i pomocne światło. W połączeniu z uwagą rowerzysty na ruch za nim, bezpieczeństwo kolarstwa szosowego zyskuje nowy poziom.

Varia

-

Doskonały! Lepsza niż moja poprzednia wersja Varia (gen 1). Dzięki tej jasności mogę również zastąpić moją Bontrager Flare RT (gen 1). Opakowanie wysyłkowe może być trochę nadmierne w przypadku małej paczki ... wystarczyłoby trochę mniej materiału ochronnego i mniejsze pudełko trzymające paczkę.

Przydatny gadżet

-

Przydatna rzecz. Teraz widzę, co się dzieje za mną.

Świetny artykuł

-

super przydatny artykuł w najlepszej cenie w sieci. Chciałbym kupić ponownie - tylko polecić.

Satysfakcja

-

Bardzo bezpieczny Łatwy w instalacji Jestem zadowolony z mojego zakupu

Wspaniale

-

Łatwy w instalacji i instalacji. Dobre światło, które ma garmin.v

Bezpieczeństwo garmin

-

Produkt na szczycie moich oczekiwań pod względem bezpieczeństwa i kompatybilności z moim 820. Szybka dostawa .. Idealny

Świetny produkt

-

Łatwy w instalacji, nie inwazyjny, sygnalizuje zbliżające się pojazdy i ostrzega ich o Twojej obecności. Nie mogłem się już bez niego obyć!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij