up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Garmin

Garmin Wsparcie Przednie Varia

plus
  • Play videoGarmin Wsparcie Przednie Varia
  • Garmin Wsparcie Przednie Varia

Garmin Wsparcie Przednie Varia

Opis produktu Garmin Wsparcie Przednie Varia

Bądź na czele peletonu z tego z przodu do montażu, który pozwala dodać reflektor rower (sprzedawany oddzielnie) do drugiego roweru lub podłączenie zgodnego Edge® (sprzedawany oddzielnie) do kontrolowania światła podczas jazdy. Uchwyt umożliwia łatwiejsze, kieruje pozycjonowania dla łatwiejszej kontroli i bezpieczeństwa. Zawiera wierzchowca i 2 podkładki.

Jeśli szukasz Garmin Wsparcie Przednie Varia, masz szczęście. W sklepie rowerowy znajdziesz najlepsze ceny, możesz mieć pewność, że znajdzie to w bikeinn. Nie czekaj dłużej i złóż zamówienie produktów Elektronika. bikeinn oferuje ekskluzywne produkty Podpory dla wielu aktywności. Podpory zaprojektowane są by odpowiedzieć twoim potrzebom i wymaganiom.

Cechy Garmin Wsparcie Przednie Varia

Pozycja światła
Kolor
Podkategorie

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Doskonały

-

Jak wszystko Garmin działa idealnie.

Wsparcie dla komputerów garmin

-

To Garmin, jest solidny. idealne dla Twojego Garmin lub innych produktów adaptacyjnych Garmin. idealnie nadaje się do wieszaków o przekroju okrągłym.

Akcesoria garmin

-

ŁADNY PRODUKT. SPEŁNIJ OCZEKIWANIA

Wariant podparcia przedniego garmin .

-

bardzo dobry produkt idealny do mojego Garmin Edge 1030

Świetne wsparcie garmina jest zróżnicowane

-

Doskonały produkt, bardzo solidny i wytrzymały jak wszystkie produkty Garmin. Trochę drogo, ale na tej stronie przystępna cena. Za pomocą tego wspornika możliwe jest zawieszenie Garmina powyżej i reflektora Varia UT 800 poniżej!

Impecável!

-

Cumpre com o pressuposto. É sólido o suficiente para aguentar trilhos de btt bastante agressivos mesmo com o peso do Garmin 1030 com a Varia instalada. Até agora, nada a assinalar.

Przejrzeć

-

dobrej jakości produkt kupiony do Garmin Edge 530 ...

Uchwyt garmin różni się w zależności od krawędzi

-

Znakomity produkt. Bardzo dobrze zrobione i łatwe w montażu na kierownicy Bianchi. Idealna długość zapewniająca doskonałą widoczność Edge 130. 5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Przednie wsparcie garmin różni się

-

Łatwy montaż, bezpieczeństwo dla Edge 530, z zaletą możliwości zamontowania lampy Garmin Varia.

Świetny uchwyt

-

Idealnie pasuje do mojego roweru, nie mogłem nigdzie kupić, kiedy go potrzebowałem.

Wcześniejsze wsparcie garmin

-

Garmin Edge eksploruje kompatybilny produkt, odebrany w opisanym czasie i produkt, jak widać na stronie. Godny polecenia !

spełnia swoją funkcje

-

dodatkowy uchwyt do mocowania nawigacji wraz z przednim oświetleniem Varia. Dobrze się trzyma wykonany z dobrego jakościowo plastiku.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up