up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Garmin

Garmin Zdalny Control Varia

plus
  • Play videoGarmin Zdalny Control Varia
  • Garmin Zdalny Control Varia

Garmin Zdalny Control Varia

Opis produktu Garmin Zdalny Control Varia

Kontroluj swoje produkty Varia świadomości na rowerze bez odrywania rąk od kierownicy. Przycisk 3 piloty jasności, jak również wzór, intesity i wiązki ostrości (wysoka / mijania) i kierunkowskazy (wymaga 2 tylne światła). Służy on również do włączania / wyłączania funkcji.

Jeśli szukasz sklepu internetowego specjalizującego się w sprzęcie rowerowy, odkryj bikeinn. Jako autoryzowaneg dystrybutor Garmin , wszystkie nasze produkty rowerowy posiadają pełną gwarancję producenta Garmin. Lubisz Garmin Zdalny Control Varia? Wybierz jedną z naszych kategorii Elektronika i odkrywaj szereg produktów Elektronika. Aby pozbyć się wszelkich wątpliwości, należy skontaktować się z naszym zespołem za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Nie czekaj dłużej!

Cechy Garmin Zdalny Control Varia

Kolor
Podkategorie
Rodzaj produktu

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up