up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin to amerykańska międzynarodowa firma założona przez Graya Burrella i Min Kao. Pierwotnie rozpoczęła swoją działalność w Kansas w USA, a obecnie działa w Szwajcarii. Twórcy Garmin są znani z dostarczania urządzeń GPS, które dostarczają użytkownikom informacji o lokalizacji w dowolnym miejscu na świecie. Garmin GPS oznacza GNSS, który był wcześniej używany wyłącznie do celów wojskowych. Zasadniczo produkty Garmin służą do nawigacji. Dla miłośników wypraw przyrodniczych i górskich wędrówek równie przydatne są systemy śledzenia Garmin.
Zegarek Garmin GPS 301 został zaktualizowany do nowej wersji z monitorem pracy serca. Ten model ma dwie jednostki. Jeden na nadgarstek, a drugi na klatkę piersiową. Ten cyfrowy przetwornik szybkości ciepła jest doskonałym dodatkiem do tego modelu. Noszenie i monitorowanie stanu fizycznego i wydajności jest proste. W każdym obszarze zainteresowań urządzenia Garmin GPS są najlepszą opcją dostępną wśród sportowców i biegaczy.
Jeśli więc chcesz poczuć prawdziwą przygodę i odkryć piękno gór, nie zapomnij wyposażyć się w nasze wyjątkowe urządzenia GPS. Ciesz się niezwykłym pięknem gór, mając przy sobie podręczne nawigatory Garmin!

BIEGANIE

BIEGANIE

Jazda rowerem

Jazda rowerem

WELLNESS

WELLNESS

zegary zewnętrzne

zegary zewnętrzne

GPS NA ZEWNĄTRZ

GPS NA ZEWNĄTRZ

MULTISPORTY / PŁYWANIE

MULTISPORTY / PŁYWANIE

Kategorii

Części rowerowe

Części zapasowe

Elektronika

Wszystko( Garmin )
clouse menu Zamknij