Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Giro

Giro Bronte

  • Giro Bronte
  • Giro Bronte
  • Giro Bronte

Giro Bronte

Opis produktu Giro Bronte

Stworzyliśmy Bronte ™ dla jeźdźców poszukujących renomowanego Giro fit i potrzebującego bardzo dużego rozmiaru. Zainspirowany eleganckim stylem i wentylacją chłodzącą naszego kasku Register ™, Bronte jest w domu na chodniku lub na szlaku. Używamy w konstrukcji Mold, aby uczynić ją lekką, bez uszczerbku dla trwałości, a uznany, regulowany system Roc Loc® Sport ułatwia dostosowanie do indywidualnych potrzeb, zapewniając komfort i stabilność.

EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

Jeśli szukasz dobrej jakości Kaski artykułów, to nasza oferta Kaski z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Giro Bronte, w cenie 44.99 $. bikeinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt rowerowy w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Giro Bronte, dopasujemy cenę!

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij