Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Giro

Giro Cinder MIPS

  • Giro Cinder MIPS
  • Giro Cinder MIPS
  • Giro Cinder MIPS

Giro Cinder MIPS

Opis produktu Giro Cinder MIPS

Cinder ™ MIPS zapewnia wszystkie funkcje zapalonym jeźdźcem drogowego chce w lekkim opakowaniu. Projekt został zainspirowany klasyczną estetyką naszego premii Synthe ™ kasku, oferując podobną wydajność i styl. Kluczowe funkcje obejmują Roc Loc® systemu 5 dopasowanie, który pozwala na łatwe wybieranie zarówno dopasowanie napięcia i wyregulować położenie pionowe z jedną ręką. Air FX wyściółka zapewnia komfort na swoich najdłuższych jazd i kask wyposażony jest MIPS przekierować energię uderzenia, zapewniając lepszą ochronę w pewnych skutków.

Cechy:

Kompaktowy kształt Fix powietrze wyściółka, kucyk kompatybilny, wyposażony MIPS

Dane techniczne:

Konstrukcja: W skorupie formy poliwęglanu z wkładką EPS, zbrojenie Termoformowana SL klatka wzmacniająca ™

System dopasowania: Roc Loc 5 ®

Wentylacja: 26 otworów wentylacyjnych Wiatr Tunnel ™ z wewnętrznym przekazie

Technologia:

MIPS:

Wszystkie kaski Giro mają na celu zmniejszenie tyle energii, jak to możliwe, przy jednoczesnym spełnieniu i przekroczenie rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Celem MIPS wyposażone kasków Giro jest zmniejszenie sił obrotowych. Giro uważa, że ​​hełmy wyposażone w tę technologię można zmniejszyć ilość siły obrotowej, które mogą być przenoszone do mózgu jeźdźca w określonych skutków. Dowiedz się więcej o MIPS w filmie powyżej.

ROC Loc® 5 Fit System:

Punktem odniesienia w branży komfortu, stabilności, możliwości regulacji i waga oszczędności. Oprócz zwiększania dopasowanie i komfort kaski, Roc Loc® 5 pozwala na łatwe dopasowanie niestandardowych dostroić napięcie i dziobowej aft pochylenie kasku w kilka sekund za pomocą jednej ręki. I to jest lżejsze od porównywalnych systemów też, co w ostatecznym czaszki przytulanie luksusu.

W Mold budowy:

W Mold Construction bezpieczniki twardą skorupą poliwęglanową z pianką absorbującą uderzenia kaski wkładką. Proces fuzji pozwala na lepsze systemy wentylacyjne, dzięki czemu w hełmach formy lżejsze i chłodniejsze niż tradycyjnych kasków.


EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

Jeśli szukasz Giro Cinder MIPS, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. bikeinn posiada ten i inne produkty rowerowy, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Kaski, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Giro Cinder MIPS

Płeć
Wiek
ochrona kask
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (12)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Niezwykły kask

-

świetny kask bardzo lekki i wygodny

Szczęśliwy

-

Lekki kask. Biały kask jest matowy biały, więc prawie wygląda szary.

Super kask

-

Doskonałe dopasowanie do kasku jest świetne!

Niezły kask

-

wygodne i dopasowane .. uwielbiam to.

Świetnie

-

Dobre dopasowanie, wygodny w noszeniu i bardzo ładny kask. Świetna cena.

Doskonały kask

-

100% oryginalny produkt z technologią MIPS, w doskonałych warunkach i najlepszych cenach, które można znaleźć na rynku na całym świecie. Jedyną rzeczą jest nieco bardziej opóźniona wysyłka niż oczekiwano, ale to zależy od firmy transportowej.

Wielki hełm

-

Świetny kask, niezrównany. Jedźmy!

Jakość produktu

-

Dzień dobry. Produkt jest unikalny z mipami. Albo i oem. Dzięki

Dobry hełm

-

Dobre dopasowanie i wygodne noszenie. Ładne i jasne. Świetna cena. Dzięki

Niedrogi i dobry kask

-

Wizualnie dobrze wyglądający, wygodny na głowie, łatwe regulacje, aby uzyskać ten dopasowany krój i zniżki na bikeinn! Świetny i znakomity kask rowerowy!

Pytanie

-

Czy mógłbyś poinformować mnie jakie standardy i naklejki Kask wyposażony i został zatwierdzony do?

Nasi eksperci odpowiadają

Kask posiada certyfikat EN 1078, Pozdrawiam

Wszystko ok

-

Zadowolony z zamówienia: Dostawa i monitorowania bardzo dobrym stanie.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij