Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Giro

Giro Savix

Giro Savix

Giro Savix

Giro Savix

  • Giro Savix
  • Giro Savix
  • Giro Savix
  • Giro Savix
  • Giro Savix
  • Giro Savix

Giro Savix

Opis produktu Giro Savix

Rękawica opracowana specjalnie dla bramkarzy, którzy robią różnicę na boisku i poza nim, dla tych, którzy są liderami, a nie naśladowców, dla tych wszystkich bramek terenowych, które nie są ograniczone przez warunki pogodowe lub sąd, dla tych, którzy nie usprawiedliwiają i zawsze dają z siebie to, co najlepsze, tym, którzy starają się przekroczyć. Jeśli jesteś z tej wybranej grupy, w tym modelu znajdziesz swoją bratnią duszę i idealnego partnera przygód, aby wspólnie bronić łuku.

UNO Alpha łączy wygodę, techniczność i przyczepność rękawic o wysokim końcu z odpornością i wszechstronnością rękawic średniej klasy.

Tył: częstotliwość lateksu syntetycznego, aby nadać ciału i objętości. Konstrukcja rytmu częstotliwości ma za zadanie nadać większą ergonomię i ułatwić zginanie ręki, podobnie strefa kłykci ma większą objętość w celu ochrony obszaru (Strefa wykrawania). Wszystko zamontowane na wysoce oddychającej siatce.

Wytnij: Ergo Roll. Mieszanka rollfingerów na końcach palców, która niemal w całości i ergonomicznie owija się w pozostałą część rękawicy, co sprawia, że ​​dopasowanie ich jest bardzo przyjemne i wygodne.

Lateks: Dłoń jest dociskana, aby zapewnić większą swobodę ruchów, więcej komfortu, więcej ergonomii i lepszą oddychalność wewnątrz rękawicy (Active Cell Zone). Omega Latex Grip w obszarze palców, aby mieć wyjątkową przyczepność, aw obszarze dłoni dłoni używamy lateksu odpornego na omega, aby wytrzymać ścieranie gruntu i tarcie spowodowane zaciągami .

Zamknięcie: elastyczna opaska na nadgarstek obejmująca opaskę wykonaną z lateksu, która przechodzi przez dolną część dłoni i pełni funkcję przedłużonej dłoni i tkaniny w dolnej części pleców, która jest konfigurowalnym oknem, połączonym elastyczną taśmą daje to możliwość dopasowania do smaku każdego łucznika.


Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w bikeinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach rowerowy. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Buty rowerowe, produktów Giro. Dowiedz się więcej o produktach rowerowy. Giro Savix zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Cechy Giro Savix

Płeć
Użycie
Zamknięcia
Nieprzepuszczalny
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Bardzo dobrze

-

Fajnie! Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Są bardzo wygodne

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij