Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Giro

Giro Scamp

  • Giro Scamp
  • Giro Scamp

Giro Scamp

Opis produktu Giro Scamp

Scamp jest pełen niesamowitych funkcji, w tym niektórych z tych samych elementów, które znajdują się w naszych najlepszych hełmach dla dorosłych, a wszystko to w mniejszym opakowaniu zaprojektowanym tak, aby pasowało do Twojego dziecka. System dopasowania Roc Loc Jr z klamrą chroniącą przed szczypaniem zapewnia łatwy i szybki montaż kasku dla dzieci. Szeroki zakres rozmiarów zapewnia dzieciom możliwość korzystania z tego kasku, ponieważ rosną od rowerów treningowych po koła treningowe. Inspiracją dla projektu jest dorosły Montaro / Montara, a ponieważ Scamp MIPS jest dostępny w szerokiej gamie przyjaznych dzieciom kolorów i wzorów, dzieci będą podekscytowane możliwością noszenia go za każdym razem.

Funkcje:

Roc Loc® Jr. to prosty, trwały, dopasowany do kształtu twarzy system dopasowania dopasowany do krzywizny głowy dziecka. Kształt został opracowany z wieloletnim badaniem danych anatomicznych, aby zapewnić bezpieczne i wygodne dopasowanie. Duże, gumowane pokrętło ułatwia dorosłym dostosowanie hełmu w celu uzyskania odpowiedniego napięcia, umożliwiając dzieciom szybkie rozpoczęcie jazdy.

In Mold Construction łączy wytrzymałą poliwęglanową powłokę zewnętrzną z piankową wkładką pochłaniającą uderzenia. Proces fuzji pozwala na lepsze systemy wentylacji, dzięki czemu w hełmach do form lżejsze i chłodniejsze niż tradycyjne kaski.

Dane techniczne:

Konstrukcja: W budowie form

Otwory wentylacyjne: 8

Fit System: Roc Loc Jr.

Certyfikacja: Rower Cpsc


EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

W bikeinn, pokazujemy całą charakterystykę Giro Scamp. W rowerowy sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Giro Scamp. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Giro Scamp i korzystaj z naszych ofert rowerowy sprzętu.

Cechy Giro Scamp

Recenzje klientów i pytania (6)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Śliczny hełm łobuza

-

Doskonały kask o jakości konstrukcji znacznie powyżej średniej. Daje większe dopasowanie i bezpieczeństwo. warte inwestycji. Bardzo czysty wygląd

Bardzo ładny kask

-

Idealnie pasuje na moje 11 miesięcy. Piękny, łatwy w regulacji i wygodny. Bardzo dobrze !!!!!

Kask sciro giro

-

Zamówiłem ten kask dla malucha 21 kwietnia i nadal nie otrzymałem go miesiąc później. Kontakt z firmą jest bardzo trudny, a kiedy to zrobisz, nie ma odpowiedzi. Miał przybyć najpóźniej do 1 maja.

Chcemy waszego produktu w cenie hurtowej, którą możemy sprzedać w naszym sklepie, ponieważ ta cena jest dla klientów, musimy wziąć od dwudziestu lub więcej produktów wysokiej jakości, które według pana kupili tak dobrze, proszę pana.

-

Dobry kask dobrej jakości produkt pięknie wyglądający pięknie. rakeshtscycle1977@gmail.com

Bardzo dobry kask!

-

Bardzo dobry kask dla dzieci !! Rozmiar S odpowiedni dla 8-letniego chłopca o obwodzie 50 cm w głowie i wciąż ma miejsce na wzrost.

Wspaniały

-

Dobre dopasowanie, dużo miejsca na wyrośnięcie i dużo regulacji. Lekka szyja dla najmłodszych. Strona klamry po stronie odbiornika jest przymocowana, więc po zakończeniu klamra kończy się na środku, ale jest to całkiem normalne.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij