up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Giro

Giro Strade Dure Supergel Rękawiczki

Giro Strade Dure Supergel Rękawiczki

plus
  • Play videoGiro Strade Dure Supergel Rękawiczki
  • Giro Strade Dure Supergel Rękawiczki
  • Giro Strade Dure Supergel Rękawiczki

Giro Strade Dure Supergel Rękawiczki

Opis produktu Giro Strade Dure Supergel Rękawiczki

Strate DureSupergel został zaprojektowany dla wyjątkowych amortyzujących dzięki dwuwarstwowa wyściółka TECHNOGEL / Rebound Foam. Nasza wyjątkowa Super Fit ergonomiczny design i wysoka jakość konstrukcji zwiększyć dopasowanie i czuć, aby wyeliminować nieporęczne dotyk innych ultra rękawice pluszowych. A z trwałością palmy AX Suede, można iść dalej, gdy droga się kończy.


Dane techniczne:


Palm:

Super Fit Konstrukcja trzech Panel

AX Suede Skóra syntetyczna

Sonic Pull Tab spawane

Górna:

Przesiąkania wilgoci

4 way stretch

Oddychającego Mesh

Wycieranie mikrofibry bardzo chłonne Surface

Zapięcie na rzepy niskoprofilowy

Padding:

2mm TECHNOGEL / 4mm pianka ReboundTechnologia:


SUPER FIT ENGINEERING na rękawice:

Super Fit Engineering jest zastrzeżony proces, który prowadzi na sprawność, projektowanie i wzornictwo każdej rękawicy Giro dla maksymalnego komfortu i wydajności.


Poprzez dokładne dopasowanie do dłoni, palce i strefy wypełnienia w celu dopasowania kształtu i rozmiaru strony, Super Fit Inżynieria zmniejsza zbijanie i dyskomfort przy jednoczesnym zwiększeniu przyczepności, bar czuć i skuteczność wypełniania.


I z aż sześciu rozmiarach dostępnych na modelu, prawie każdy kierowca może wielka para rękawiczek, aby sprostać ich potrzebom.


TECHNOGEL:

TECHNOGEL jest zastrzeżony materiał poliuretanowy pierwotnie zaprojektowane do zastosowań medycznych. Używamy TECHNOGEL dla wyściółki z naszych najlepszych rękawicach ze względu na jego doskonałe właściwości dystrybucji ciśnienia.


Gdy wciśnięty między rękawicy i kierownicy, kształtuje się Technogel do strony deformując wzdłuż wszystkich trzech osi. Normalne materiały wypełniające mają tendencję do odkształcania się tylko wzdłuż jednej osi, co powoduje ciśnienie do gromadzenia się w obszarach bezpośrednich styku.


Giro rękawice z TECHNOGEL zapewnić:

Superior rozkład ciśnienia - do 300% lepsze niż standardowe żelu, w celu zwiększenia komfortu i ochrony przed drętwienie w długich okresach czasu.

Doskonała absorpcji uderzenia - nawet o 30% lepiej niż standardowe żelu, dla ochrony przed wstrząsami i wibracjami.

Długotrwała wydajność nie twardnieje lub rozbić się w czasie, więc pozostaje elastyczna rękawica i komfortowy mila po mili.


TRZY PIECE PALM BUDOWA:

Nasza unikalna konstrukcja dłoni 3 szt dostosowuje dopasowanie naszych rękawic do zmniejszenia zbijanie i pozwala ręce przenieść naturalnie zwiększonej kontroli, która nie zagraża bar czuć.


Projektując każdą część dłoni naśladować funkcje rękę i artykulację, rękawiczki Giro zwiększyć przyczepność i zapewniają najwyższy poziom ochrony dla całej strony.


1 KCIUK panel kciuka Super Fit Engineered jest niezbędna dla zapewnienia dobrego dopasowania do dłoni, a jednocześnie umożliwiając swobodne ruchy i zwiększoną przyczepność niezbędną dla maksymalnej kontroli i bar czuć.


2 PALM Super Fit Engineered Panel palmowy jest optymalizowany zapewnić dogodne i komfortowe dopasowanie bez bunching gdy chwyt kierownicy. Dzięki starannie wielkości dłoni, aby dopasować naturalną krzywiznę strony, nasze rękawiczki pozostają elastyczne, zapewniając jednocześnie warstwę ochronną.


3 - BODY Super Fit Engineered ciało rękawiczki Giro został zaprojektowany do obsługi naturalny ruch ręki, podczas gdy stanowi platformę dla dopełnienia i ochronę, gdy jej najbardziej potrzebujesz.


Dzięki optymalizacji grubości i rozmieszczenie wyściółki ze zintegrowanymi Strefach Flex, rękawiczki Giro oferują bardziej naturalne ruchy palców i stawów.


Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w bikeinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach rowerowy. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Rękawice, produktów Giro. Dowiedz się więcej o produktach rowerowy. Giro Strade Dure Supergel Rękawiczki zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Cechy Giro Strade Dure Supergel Rękawiczki

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Dobre rękawiczki

-

Na wygodnych krótkich trasach wydaje się, że nie masz nic na sobie i dobrą amortyzację. Dobry zakup. Jeśli chodzi o wysyłkę, zajęło to od 06/13 do 06/23. Wystarczająco długo jak na mój gust

Wygoda

-

Wygodne rękawiczki z dużą wyściółką na dłoni, szczególnie obszar, który spoczywa na kierownicy, zapobiega naciskowi na nerw łokciowy.

Dobre rękawiczki!

-

Bardzo wygodny, dużo żelu, ręce spoczywają jak na poduszce.

Świetny stosunek ceny do jakości

-

Miałem już Giro Strate Dure Spergel LF i tak bardzo podobało mi się poczucie komfortu, że musiałem kupić szorty tego samego modelu.

Bardzo dobry materiał

-

Bardzo wygodne rękawiczki. Dobry stosunek jakości do ceny. Gorąco polecam.

Giro stradedure supergel

-

¡Excelente producto! Ha mis superado expectativas. La atención y servicio fue excelente, ha sido un gran Pakowacz comprar con ustedes. Gracias

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up